Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Április 16-ra vagyok kiírva, de 3 napja elkezdett leereszkedni a hasam, szerintetek korábban fog jönni a fiam? fórum

Április 16-ra vagyok kiírva, de 3 napja elkezdett leereszkedni a hasam, szerintetek korábban fog jönni a fiam? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 2. 10:19

Arról meg lehet becsülni a súlyát!:)

ha jól emlékszem 93mm felett már elérte a 3kg!

2011. márc. 2. 09:16
És a fejátmérőről tud nekem valaki valamit mondani?
2011. febr. 27. 21:36

sziasztok!

Én április 14re voltam kiírva és már a 6.ik hónapban leereszkedett a hasam!egy nappal előbb született meg a lányom!tehát nem feltétlenül jelenti azt hogy hamarabb fog érkezni a babád

2011. febr. 27. 21:18
Szia! Nem feltétlenül. Az első gyereknél korán leereszkedik, lehet több is, mint egy hóval előbb. De nekem a másodikkal is jó korán lenn volt. Nem érdemes filózni :)
3. lov.ildi (válaszként erre: 1. - Babo33)
2011. febr. 27. 12:45

Szia!


Szerintem ne foglalkozz azzal,hogy a gép az adatok alapján mit matekozott ki.

Több adat alapján saccol a gép. A terhesség 34. hetéig mindig 1 héttel előre tett az Uh,majd hetekig 35 hetesnek. Azt mondták,hogy nagyon pici súlyú lesz a baba. Bius a kiírt időnél 2 nappal korábban született meg 3850 grammal és 49 centivel.

A gép a combhosszt is figyelembe veszi a saccolásnál. Mivel "rövid" volt Bius,így a súlyát is nagyon alá saccolta.

2. 5b59a23de1 (válaszként erre: 1. - Babo33)
2011. febr. 27. 12:33
Szia, bármi lehet. De azén pocakom is leereszkedett és 1 héttel túl hordtam a kislányom. Inkább a jósló fájásokra figyelj. A fejátmérő a többi adat alapján számolnak kort és abból adódik a súly...ha jól emlékszem.
2011. febr. 27. 12:24

Sziasztok!Április 16-ra vagyok kiirva de 3 napja elkezdett leereszkedni a hasam szerintetek jóval korábban fog jönni a fiam?És az tényleg igaz hogy a fej átmérő adja meg a tényleges korát a babának? CSak mert 32 hetesen a fejátmérője 34 hetesnek felelt meg de a többi érték viszont vagy pontos volt

vagy 1 héttel fiatalabb!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook