Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatban de mégis egyedül... Vagy hogy is van ez? fórum

Párkapcsolatban de mégis egyedül... Vagy hogy is van ez? (beszélgetős fórum)


21. zinike
2015. márc. 23. 12:19
Az biztos, hogy borzalmas érzés... tenni ellene meg már olyankor nagyon nehéz, amikor csak 1,5 ember tolja azt a bizonyos szekeret
20. júliusi (válaszként erre: 18. - 3d787b167a)
2015. jan. 19. 07:54
Lehet hogy össze lett vonva egy másikkal??
19. d41005143d (válaszként erre: 17. - Ca43169457)
2015. jan. 14. 10:35
igy igaz.
18. 3d787b167a (válaszként erre: 1. - 441b7dc459)
2014. márc. 9. 08:37
Hol a fórum eleje!????
2014. márc. 9. 08:34
Párkapcsoaltban, de mégis egyedül? Szerintem a pároddal mind a kettőtöknek oda kéne keményen tenni magát, hogy ne érezzétek magatokat egyedül! Mindig kettőn áll a vásár!
2011. febr. 28. 09:03
Na!Addig osztottam az eszet, hogy a végén én maradtam egyedül.Nagyon összevesztünk a gyerek apjával. Azt hiszem egyáltalán nem szeret. Nagyon sokat segítettem rajta és ö ezt ki is használta. Nagyon nagyot csalodtam.De azért örülök,hogy most ezt a kapcsolatot nem én tettem tönkre.Vigyázz arra a férfira,akivel ennyire jol megvagytok.Mi sosem voltunk igy el egymással.Most nem tudom mit csináljak csak az biztos,hogy költöznöm kell.
15. 474687f420 (válaszként erre: 7. - Baba2010)
2011. febr. 27. 21:40
Ne haragudj én más fórumhoz írtam ezt nem értem miért ide rakták?:)A te helyzeteden én sem tudok eligazodni, hogy otthon minden ok.máshová meg enm akar veled menni.Én azt csinálnám hogy eljárnék én is külön programokra egyedül és megnézném hogy esik neki, persze csak akkor eshet le neki ha olyan helyre mész ahová ő is mehetne csak nem hívod.Ha nem esik le neki akkor tényleg eszébe sem jutott hogy téged ez bánthat, ha pedig igen szóvá fogja tenni.
2011. febr. 27. 21:17

Hogy ki vagyok?

Az vagyok,akitől mindig az igazat kapod,nyersen,tömören,akkor is ha fáj...

Az vagyok,aki szint visz az életedbe és nehezen felejthető emlékeket hagy majd maga után.

Az vagyok,akire nem tudsz haragudni,mert egy mosolyommal leveszlek a lábadról...

Az vagyok,aki mélyen tiszta szívből,önzetlenül,önmagadért fog szeretni,

Az vagyok,aki csak akkor fogja mondani neked,amikor ezt valóban így érzi...

Az vagyok,aki hamar kiismer és ha nem mutatsz magadból valami újat,valami mást,valamit,ami megint rabul ejt,akkor már indul is tovább...

Az vagyok akit,soha nem fogsz megérteni igazán,de akit pont emiatt fogsz szeretni....

Ilyen vagyok,mert én tudom,hogy egy nap sem jön vissza az életből,hogy újraélhesd!

2011. febr. 27. 20:56

Akárhogy s mint... egyvalami nem változik.

Ha rongyos vagyok is, legbelül csak megmaradok hercegnőnek. Könnyű lenne a hercegnőt játszanom, ha selyembe-bársonyba öltözhetnék.

Sokkal nagyobb dolog úgy maradni meg hercegnőnek, hogy ezt senki nem tudja...

Hogy ki vagyok?

A legártatlanabb angyalod. . . vagy a legkísértőbb démonod. . .

A barátod. . . vagy az ellenséged. . .

A szikrázó napsütés, ami beragyogja az életed. . . vagy a sötét éjszaka amiben örökre elveszel. . .

A szerelmed, aki mellett minden nap fel akarsz ébredni. . . vagy egy ember , akinek a szíve sosem lesz a Tiéd. . .

Egy elveszett kislány, akire vigyáznod kell. . . vagy egy harcos amazon, aki elsöpör Téged. . .

A pillangók amik feléd repkednek. . . vagy a könnycsepp ami az arcodon lefolyik. . .

Hogy Neked ki voltam. . . vagyok. . . leszek. . . az csak rajtad áll. . .

2011. febr. 27. 18:05
Ami tetszik, másold, nyomtasd ki és tedd ki szem elé...
2011. febr. 27. 12:59
Velem bekövetkezett az első férjemmel.Nagyon fájdalmas volt.Akkor kb. ugyanezt a fejmosást kaptam egy kedves ismerősömtől.Észheztértem de akkorra a férjem már mást szeretett.Elváltunk.Azota boldog vagyok és reálisan látom a kapcsolatokat.
10. baba2010 (válaszként erre: 9. - Csernag)
2011. febr. 27. 12:55

Hűha! Jól megkaptam! De most hogy már többedszerre olvasom úgy érzem teljes mértékben igazad van. Jól rámijesztettél meg kell hagyni!! De remélem sikerül ezt a számomra építő jellegű kritikát megfogadni, és tenni hogy ne következzen be az, amire nem vágyom!

Köszönöm!

2011. febr. 27. 08:26
Van róla fogalmad mekkora teher egy ilyen nő??Minden rendben van,de mégis van valami kis valami ami nem.Gyorsan menjünk tönkre idegileg!!A nők 80%a örülne ha olyan kapcsolata lenne,mint a tiéd.Majd jol megunja és keres magának hálásabb társat.Gondolod nem érzi ezt a feszültséget ami OK NÉLKÜL benned van.Ez nagyon kellemetlen lehet neki is.
2011. febr. 27. 08:11
Az élet nem szappanopera!A férfi pedig nem nő.Nekem 2 gyermekem van és a párommal 2,5 éve élünk együtt.A férfi rombol és ez igy természetes.A nő pedig okos ez pedig igy van jol.én sosem várom a páromtol,hogy kitalálja mit szeretnék.Ha zavar valami szólok neki.Ne várd,hogy majd te ülsz otthon ő meg majd boldoggá tesz.nem kell,hogy elhivjon magával.Ha szeretnél menni vele hát mész és kész.Ha egyedül érzed magad tegyél érte,hogy ne igy legyen.Hastánccsoport,erobik,sok olyan tevékenység van ahol barátkozhatsz.Tedd magad boldoggá,aztán pedig vond be az életedbe a párodat is.Ne várj másokra.Elhiheted semmi más nem fog segiteni.
2011. febr. 27. 07:31

Szép jó reggelt!

Köszönöm a reakciókat, hozzászólásokat, megjegyzéseket.

Azt kell mondjam a nagyjával egyetértek, és én is így látom, csak lehet nem tudtam volna ennyire összeszedni!

Zsóka Drága! Nagyon tetszett a férfiakhoz intézett kis levelecske, még akkor is ha csak bemásoltad!

Kedves Carrey! Azt viszont nem teljesen értem Te mit akartál kifejezni. Értem mit írsz és azt is mit jelent, mit kell ezzel kifejezni, csak azt nem hogy miért ezt írtad. Egyszerűen bánt hogy miért van az hogy úgy érzem nem igényli a velem töltött kinti közös programot. Azért emeltem ki hogy kinti, mert itthon nagyon jól vagyunk, sokat nevetünk, bohóckodunk, kacagunk, mókázunk, beszélgetünk a jövőről, és nem csak a tvt lessük állandóan.

2011. febr. 26. 18:54

A szerelemnek/szeretetnek olyannak kell lennie, ami felemel, ami kihozza belőlünk a legjobbat, a legszebbet, amitől képes vagyunk bármire a gyermekeinkért, az otthonunkért, a férjünkért,

képesek vagyunk szinte a lehetetlenre.


Aki semmibe veszi az érzéseinket, a vágyainkat, aki csupán tudomásul veszi, hogy vagyunk, létezünk, azzal ne kössük össze az életünket.


Aki megelégszik a szürkeséggel, a monotonsággal, az "elvagyok"sággal, aki csak úgy beletörődik, elfogadja a történéseket, az ne várjon nagy dolgokat az élettől.

2011. febr. 26. 18:27

Mindenkinek tanulságára!!

Csak oroztam, ezért közös préda!

4. 441b7dc459 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. febr. 26. 18:18

Kedves Zsóka Annyira magávalragadóan fogalmaztál hogy engedd meg szavaid legyenek adatlapomon idézve,nem megfosztva téged az érdemtől.

Alkalomadtán majd arra rászolgáló egyednek elolvasásra bocsátván próbálom lelkem rejtelmeibe bevezetni...:-D

2011. febr. 26. 18:14

Válasz...


Ha muszáj, a biblia összefoglalható egy mondatban is: szeresd embertársadat, mint tenmagadat. Anélkül, hogy a "mint" szó Károlyi idejében használt jelentését taglalnám, lefordítom ezt a mondatot: szeresd embertársadat tenmagadként. Úgy, mintha ő te lennél. Mert ő: te magad vagy.


Ez a házasságban valósul meg a legtisztábban: "elhagyja a férfiú az ő atyját és az ő anyját, és ragaszkodik feleségéhez: és lesznek egy testté." Ha egy vallásos nő el akarja hagyni a férjét, az olyan, mintha azt mondaná: a bal lábam megbotlott, ezért leamputálom. Nem leamputálni kell, hanem együttélni azzal a kacska lábbal.

Nem tudok nyelveket, de azt hallottam: (talán a perzsa nyelvben) a házasságra és a halálra ugyanazt a szót használják. Mert aki megházasodik, annak teljesen meg kell halnia a régi életében, és egy új, közös életre kell újjászületnie. Csak így helyes házasodni.


Ismerek egy házaspárt, a férfi beszél, de ha megszólal a csengő, és kimegy ajtót nyitni, a feleség gondolkodás nélkül folytatja a sztorit. A férj visszajön, figyel egy kicsit, és pont, amikor az asszony elhallgat, visszaveszi a szót, és mesél tovább. Szinte rá se néznek egymásra, vagy csak nagyon apró szemkontaktus van, és tudják, mit akar a másik. Amikor tréfásan megjegyzed nekik, hogy olyanok, mint az egypetéjű ikrek, csak néznek, és nem tudják, miről beszélsz: ez nekik a világ legtermészetesebb dolga, mióta összetalálkoztak, ilyenek, erre is van egy sztorijuk, amit szinkronban mondanak el. Nincsenek látványos összeborulások, bókok, nem udvariaskodnak egymással: mint ahogy az ember nem udvarias saját magával.

Csak egyek, elválaszthatatlanok.

2011. febr. 26. 18:11

Férfitársaim!

A nők hűtlenségének oka ti vagytok. Ritkábban a tévelyegni vágyó nő maga. De sokkal inkább ti. Mert megszerezni az asszonyt van tudásotok. Megtartani nincs. Ahhoz már kevés az ész, a lélek, a tehetség. Meg az akarat. Az hiányzik leginkább. Mert azt hiszitek balga módon, ha már Isten megteremtette a nőt, és mellétek helyezte háztartásbelinek, ott is marad örökké.

Ne higgyétek, nem marad.

Mert azt gondoljátok, ha odacsaptok az asztalra - pénzt, öklöt, lehetőséget -, akkor a nő párás szemmel néz fel rátok, s hálálkodik, míg csak él.

Ne gondoljátok, nem néz.

És nem hálálkodik.

Mert biztosak vagytok mindabban, amit tesztek, ettől önelégültté lesztek, megcsaltok, de csalatkozni nem bírtok.

A vége ennek nem kérdéses. Impulzusvadászat kezdődik, ráadásul intenzíven.

Mert a nők rosszul tűrik az elhanyagolást. Rohadt kevés nekik a pénz, a jó- vagy a rosszmód, amiben élnek, a biztos családi háttér, a főzés, takarítás és mosás lehetősége, nem várják remegve az áttévézett estéket vagy a korán kelést a nyafogó gyerekkel.

Végzik, teszik, csinálják, mert kell.

Más nincs.


Ezzel ellentétben minden porcikájuk vágyik a lélekre, a testre, a szellemre.

A szép szóra, a sikító szexre, a bor mellett átbeszélt éjszakára.

Érthető végül is tán.

Nincs más hátra, férfiak: adjátok meg a nőknek, amire vágynak.

Mert különben nézhettek ki a fejetekből bambán, mikor rájöttök, hogy bár az asszony otthon mosolyogva vacsorával titeket vár, a lopott óráiban már rég más ágyára és vágyára jár. Rendületlen szeretettel. . .

1. 441b7dc459 (válaszként erre: 19. - Carrey)
2011. febr. 26. 12:04
igaz..csak kutyaszalonna...pfűűűű...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook