Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akinek Wagon R vagy Ignise van meg tudná mondani, mekkora a csomagtartó mérete? Családosoknak is jó? fórum

Akinek Wagon R vagy Ignise van meg tudná mondani, mekkora a csomagtartó mérete? Családosoknak is jó? (tudásbázis kérdés)

5. benvik (válaszként erre: 4. - 14f968b657)
2011. febr. 25. 17:11
Szerintem kisebb, bár az nekünk nem volt. A baj igazából mind a kettővel az, hogy nem pakolható, nagyon keskeny. Tényleg ilyen kétszemélyes kisautó. Nagybevásárlást már nem lehet vele tervezni. A wagon r csomagtartója meg még az ignis-énél is kisebb.
2011. febr. 25. 17:08
értem de nekünk most a régi swift van és ahhoz képest szeretném tudni hogy mekkora
2011. febr. 25. 17:06
Nagyon kicsi. Nekünk mind a kettő volt. Le is cseréltük, mert pl ha beraktuk a babakocsit, akkor egy karton ásványvíz már nem fért be.
2011. febr. 25. 17:06
Elég kicsi, munkatársamnak van, szenvednek, mert ha beteszik a babkocsit akkor már semmit. Pedig nem nagy dög babakosijuk van. Max 2 személynek tudom elképzelni, de ahol gyerek is van.... nem. Pedig nagyon jó kis autó..fürge kényelmes ...
2011. febr. 25. 17:02
Akinek wagon r vagy ignise van meg tudná mondani mekkora a csomagtartó mérete?családosoknak is jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook