Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól lehet vinni babát, kisgyereket szaunába? fórum

Mikortól lehet vinni babát, kisgyereket szaunába? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 3. 20:47

Én nem vinnék gyereket szaunába, max, ha már tinédzser.


Egy felnőtt számára is megterhelő a forró gőz, nem hogy egy gyereknek.

2011. febr. 25. 16:54
Az igazi szaunába a finnek is csak 6 éves kortól viszik a gyerekeket. Az infraszaunába viszont már születéstől akár. Illetve van olyan hely, ahol már létezik családi szauna. Nincs annyira felfűtve, mint a rendes. Sőt én az 1 éves fiammal voltam bébiszaunába. Az 30 fokos volt:-)
4. .Babec. (válaszként erre: 3. - Vikucka)
2011. febr. 25. 16:44
Csak azért mert mi együtt jártunk idáig szaunázni, de most nekem is van egy babám lassan egy éves.... de még mi várni szeretnénk. De mint említettem, barátnőm bevitte a fiát.
2011. febr. 25. 16:39
Észtországban és finnországban, ahol van kúlturája a szaunának, már viszik a 3-4 éves gyerekeket 1-2 percre szaunába. Ők lent állnak az ajtó mellett, ahol nincs olyan meleg és nem olyan nagy a páratartalom. Nekünk magyaroknak ez elképzelhetetlen, nekik meg ez olyan, mint meginni egy pohár vizet.
2011. febr. 25. 16:37
Ismerősöm 4 évesen vitte a fiát, persze csak 1-2 percre & lent az ajtó mellett állt neki, mi a véleményetek?
2011. febr. 25. 16:36
Mikortól lehet vinni babát, kisgyereket szaunába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook