Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Igazán szépet a természet képes alkotni fórum

Igazán szépet a természet képes alkotni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Igazán szépet a természet képes alkotni

2011. márc. 5. 16:32
Én közel lakok hozzá. Voltam a régi fürdőben is és a szállodában is. A szálloda nem nyűgözött le, de a régi fürdő se. Az árak magasak, a szobák kicsik, a kilátás se túl jó. A fürdő ami a szállodához van tetszik, de ami kint van, az már nem. Inkább járok Demjénbe...
2011. márc. 1. 13:40

Régi szép idők!!

Két éve voltunk arra legutóbb, de nem mentünk be a luxusfürdőbe.Nekünk túl sok.

Helyette a két km-re mellette lévő Demjén fürdőjét választottuk, ami ugyan szépen kiépített, de nem túl kivikszolt, kellemes, családias,éjjel is használható.Jól éreztük magunkat, és még mások is, mert elég sokan voltak.

Vagyis a régi, szép, nyugalmas egerszalóki csodának már szerintem végérvényesen vége.

7. kneseva (válaszként erre: 6. - Zezsua)
2011. febr. 26. 19:49
Jómagam nem, de a gyerekem volt az új szálló megépítése óta is ott. Véleménye szerint a medence megmaradt, de a kilátás, a hangulat, a miliő az elveszett. Tudom, KEL A PÉNZ. Ettől még sajnálhatom a régit, s lehet nekem az kedves emlék. Ahogy haladsz előre a korban, egyre inkább ragaszkodsz múltadhoz. Ez nem baj.
2011. febr. 26. 18:35
egy hete sincs hogy ebben a szállodában(Solaris) voltam,de a CSODÁLKOZVA néztük a külső medencéből,hogy a kis szoba nagyságu medencében sok sok ember megfordul.azt háboritatlanul hagyták. ma is ua mint anno,mert mi is jártunk a kezdetekkor is ott és semmit nem változott. Azt viszont meg kell érteni,hogy a befektetők keresik az ilyen helyeket ami természeti ritkaság.
2011. febr. 26. 14:41
A szép, szubjektív fogalom, erről nem lehet vitatkozni.Az viszont tény, hogy az ilyet fajta építkezésekkel a természet rendjébe szól bele az ember, kíméletlenül átrendezve azt. Kell ez nekünk minden áron? Nekem , nem. Szeretném, ha az unokáimnak is maradna valami belőle, pusztán azért, hogy ne csak a luxus szállókat ismerjék, hanem természet szépségét is. Luxus szállót építeni sokan tudnak, ilyen természeti szépséget embere alkotni képtelen. A kérdés adott, ha nem tudja megépíteni, van-e joga tönkre tenni?
2011. febr. 26. 14:11
Én itt lakok a környéken, gyerek korom óta jártunk oda. Kamasz koromba is több szombat estét töltöttünk ott, mint discoba, vagy bárhol máshol. Én imádtam a puritánságát. A szálloda óta nem voltam még ott, lehet hogy egyszer elmegyünk,de félek a csalódástól. Nekem olyan zegzugosan, egyszerűen tetszett, kevés emberrel. Tömegben nem tudom jól érezni magam.
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - Hoppsz)
2011. febr. 26. 13:53

Oda kellett nekik építeni a szállodát, ha azt akarják, hogy ugyan olyan minőségű legyen a fürdőzés.

Itt a sóra gondolok!

Azon a dombon, ahol most a szálloda van, nem volt semmi,csak nagy gaz, mikor én először jártam ott.

Ezért én nem is sajnálom.

Örülök, hogy ilyen gyönyörű építményt emeltek oda.


Bár gondolom az árak a csillagos ég, ezért egy kicsit sajnálom, hogy anyagiak miatt,nem mehetünk olyan sűrűn oda.

2011. febr. 25. 16:13
Egyetétek Veled! Régen mi még úgy jártunk oda, hogy csak egy medence volt ott semmi más! Régi szép idők! :)
2011. febr. 25. 16:08
Ha majd unokáimnak megmutatom azokat a képeket, amiket anno csináltunk, a mai luxusszálló helyén, könnyen járhatok ugyan úgy, ahogy az én nagymamám, mikor nekünk, gyerekeknek arról mesélt miként utaztak Ők...

Ugrás a teljes írásra: Igazán szépet a természet képes alkotni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook