Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Buzsáki Gábor asztrológus fórum

Buzsáki Gábor asztrológus (beszélgetős fórum)


2012. dec. 27. 20:25

Jó ideje követem a blogját én is. Írásait jónak tartom. Most karácsony előtt is figyeltem az akcióit, de mégis lecsúsztm róla, mert a vásárláson gondolkodtam, majd eltünt minden terméke a honlapjáról és mire újra felkerültek a csomagok már 6900Ft helyett 9900 Ft lettek.

Nem is értem, mert ez az árnövekedés 40% feletti, az is igaz, hogy szellemi termékek. Mondjuk a könyvek is azok, és szerencsére azok ára egyenlőre ennyire drasztikusan nem drágult.

7. hybridtheory (válaszként erre: 6. - Apetra11)
2012. nov. 15. 00:01

Na és mennyibe kerül egy ilyen elemzés?

Én is gondolkodom rajta, h merendelem. Am már jóideje követem a blogját, nagyon szimpatikus, tetszenek az írásai.

2012. okt. 31. 21:19
Az egyik kolleganőmnek hétre pontosan megmondta az eskűvőjét, pedig még barátja sem volt. Ha nem láttam volna a levelét nem hittem volna el. én is kértem tőle tanácsot, nekem bejött.
2012. ápr. 25. 02:04

"Ha bevonulsz arra a földre, amelyet az Úr, a te Istened ad neked,ne tanuld el az ottani népektôl az utálatos dolgokat. Ne akadjon senki

közted, aki fiát vagy lányát arra készteti, hogy tűzön menjen át, aki

jövendômondásra, varázslásra, csillagjóslásra vagy boszorkányságra adja

magát, aki bűbájosságot űz, szellemet, vagy lelket kér

dez, aki halottatidéz. Mert aki ilyet tesz, utálat tárgya az Úr szemében; az Úr te

Istened emiatt az utálat miatt űzi el ezeket a népeket elôled. Légy


egészen hű az Úrhoz, a te Istenedhez. Ha ezek a népek, amelyeket


elűzöl, hallgatnak is a jövendômondókra

meg a varázslókra, neked az Úr,a te Istened ezt nem engedi meg'' (Másodtörvénykönyv 18, 9-13)

2011. okt. 25. 17:23

[link]


Az előrejelzéssel ellentétben Stohl letöltendő büntetést kapott!

3. Hamucipőke (válaszként erre: 2. - Napholdtrigon)
2011. okt. 25. 16:58

Kedves Napholdtrigon!


Na, nekem semmi nem jött be abból, amit egy konkrét kérdésre válaszolt, amit már jóval több, mint egy éve tettem fel neki és fizettem is érte. Párkapcsolati témában írta, h még "elrontani sem tudom", annyira jók a kilátások s több közül is választhatok hamarosan. Na persze relatív, mi az a hamarosan, nálam mindenesetre nem egy éven túli időt jelöl...És mégcsak jellegében sem olyanok a változások, amiket írt. A szövege nagyon mesés, elolvasni talán érdemes, de ne dőljetek be neki!

2. Napholdtrigon (válaszként erre: 1. - Hamucipőke)
2011. júl. 10. 08:35
Sajnos nem ismerem személyesen, de nagyra tartom a tudását.
2011. febr. 25. 15:38

Kérdésem az lenne, ismeri-e valaki esetleg személyesen és kinek milyen tapasztalata van a tanácsaival kapcsolatban? Van itt esetleg olyan valaki, akinek úgymond bevált? Írásai szimpatikusak és elgondolkodtatóak. ( www.asztropatika.hu )

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook