Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszélyeztetett terhesként 1 vetélés után, milyen Forever FLP termékeket ajánlott szedni? fórum

Veszélyeztetett terhesként 1 vetélés után, milyen Forever FLP termékeket ajánlott szedni? (beszélgetős fórum)


8. Bea90 (válaszként erre: 1. - Ezti)
2011. júl. 8. 12:38
Szia. Remélem minden rendben a babával, ha jol számolok, már kozeledsz a végéhez! Keson vettem eszre a kérdésed, de azért leírom, hogy terhesség alatt nyugodtan lehet szedni a Forever B12 Plust, vagy a Forever Nature-min-t. mindketto nagyon jo termék, és terhesség alatt kimondottan megvédi az anyukát és a babát is. Illetve olyan fél-egy éves kortol a kisbabának lehet adni Forever Kids-et összetörve a tejbe, vagy teába, ha esetleg gyenge immunrendszerrel küszködne. Erre rákérdezhetsz bármelyik gyermekorvosnál, biztosan nem fogja ellenezni. Vannak ismerős törpikéim, akik fél éves koruktól szedik, és nagyon keveset betegeskednek! tovabbi szép napot!
2011. febr. 25. 11:25
Sokat kellett mellette feküdnöm és szedtem magnézium citrátot 3-szor 1-et
6. pocak25 (válaszként erre: 4. - Ezti)
2011. febr. 25. 11:24
Tényleg keress másik dokit, mert én is véreztem és kaptam duphastont, és egészséges babát szültem. Véreztem a 12. héten 1 hétig, de nagyon elötte folyamatossan barnáztam. 19. héten is véreztem. Ez a gyogyszer segitett,.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Ezti)
2011. febr. 25. 11:05
Keress másik orvost!!!... de a Te életed, és a döntés a tiéd.
4. Ezti (válaszként erre: 2. - 4fbd4b2862)
2011. febr. 25. 11:03

A dokim minden ellenes, sem magzatmegtartót nem ír fel, de még a terhesvitaminokat is ellenzi.


:( ez van.

2011. febr. 25. 11:01
Nagyon vigyázz, mert okosokkal tele van a világháló, lehet többet ártanál. Egészséges kisbabát és könnyű szülést kívánok.
2011. febr. 25. 10:56
Szia!Erről mindenféleképpen az orvosodat kérdezd meg,hacsak erre nem jár egy nőgyógyász!Minden jót kivánok!
1. Ezti
2011. febr. 25. 10:43

Sziasztok!

10 hetes kismama vagyok, veszélyeztetett terhes. Sajnos túl vagyok egy vetélésen és most is vérzek és görcsölök. Hallottam, hogy Forever gél meg valami propoliszos tabletta segíthet. Van ilyen tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook