Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyaugatás fórum

Kutyaugatás (beszélgetős fórum)


2011. febr. 25. 08:18

Kedves beírók!

Kertvárosi lakótelepen lakom és közvetlen közelünkben van egy családi ház, ahol egésznap szegény jószág egyedül van és egyfolytában ugat az udvaron szünet nélkül, mert senki nem foglalkozik vele akkor kérdem én minek tartják. Nekünk is volt valamikor az egyiket találták, a másik pedig anyukámé volt az első doperman, a második a kisebb pedig keverék eb volt az ugatott, ha jött valaki. Szerencsére mindkettő szelíd volt és kedves nagyon szerettük őket. Üdv.Ágnes

2. 9172b232ab (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2011. febr. 25. 00:14
Szia!Szerintem egyszerűen ilyen:az enyém ugat néha,viszont az egyik ismerősömnek se ugat,csak nyüszög néha:)Ugatni még nem hallottam:)
2011. febr. 25. 00:01
Tudom, egyszerűbb lenne az állatorvost megkérdezni, ezt meg is teszem majd. De addig is, szeretném kutyatartók tapasztalatait megismerni: létezik-e, hogy 6 hónapos egészséges kutyus egyet sem vakkant? Fajtatiszta tacsi, nagy szeretetben nevelkedik nálunk 8 hetes kora óta.Átlagos, bohókás kutya.Nem várom el tőle, hogy ugasson, de mégis érdekes...Van még rajta kívül 3 tacsink, de ők ha van rá okuk, ugatnak. Ha valami nem tetszik neki, nyüszög, szóval nem a hangszálaival van baj. Egyszerűen ilyen és kész?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook