Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bigámia? fórum

Bigámia? (beszélgetős fórum)


2016. dec. 23. 18:00
Ez nem bigamia.
2014. máj. 6. 19:02
Ja, bocs, nem te inditottad
19. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Emilla)
2014. máj. 6. 19:01

Ne hari, de en mar az elso elkoltozesenel zarat csereltettem volna, nemhogy meg vissza is fogadtad es nem egyszer, de 3x...


Mi garantalja, hogy ha elvaltok papiron de o tovabbra is ott lakik, nem akar meg mindig bebujni melled? A forum nagyon regi, szoval azota megy ez az egesz...ez nem normalis. En is azt hittem eddig, hogy ilyen csak filmen letezik

18. emilla (válaszként erre: 17. - 2717ae3c22)
2014. máj. 6. 18:19
Édesapám az van és már szerette volna egyszer kétszer lecsapni csak hogy én nem engedtem mert nem akartam hogy egy ilyen disznó miatt rendőrségi ügye legyen!!
17. 2717ae3c22 (válaszként erre: 16. - Emilla)
2014. máj. 3. 20:01
komolyan azt hittem ilyenek csak a filmen vannak.nincs édesapád,akivel jól elveretnéd?kicsit észhez térne a disznó,óó részvétem.
16. emilla (válaszként erre: 15. - 2717ae3c22)
2014. máj. 3. 18:27
Beszélgetni!!!!!!!!!!! folyamatosan szexelni miközben a bezárt szoba ajtó mögül folyamatos pusmogás hallatszik beszélget a barátnővel na meg persze SMS az megy már nem is tudom hogy a 2 vagy a 3 haza költözésénél történt az hogy esténkét vissza járkált a rhoz éjjel 11-kor haza jött tőle és hozzám akart be bújni na az volt durva
15. 2717ae3c22 (válaszként erre: 14. - Emilla)
2014. máj. 3. 18:20
bazz+ ezt el sem hiszem.sztem én lefejelném az első hazaköltözés után.fúj de gerinctelen patkány,gondlom még beszélgetni is akar veled olyankor amikor otthon van.
14. emilla (válaszként erre: 12. - 2717ae3c22)
2014. máj. 3. 18:18
Már nem sokáig 30 nap múlva elválunk és akkor remélhetőleg a bíróság a gyerekek után nekem ítéli a lakást mert az sajnos közös és a mi jó magyar törvényünk kimondja hogy joga van egy szobában lakni és ha ő úgy gondolja hogy mondjuk 5 vagy 6 év után hazaköltözik megteheti úgy is hogy el leszünk válva és ha esetleg nekem 5 -6 év múlva párkapcsolatom lesz valószínűleg vége is lesz ezért nagyon bízom benne hogy eltudom takarítani a lakásból!!
13. 2717ae3c22 (válaszként erre: 1. - Canon01)
2014. máj. 3. 18:14
sztem még "jelbe téve sem legális.
12. 2717ae3c22 (válaszként erre: 11. - Emilla)
2014. máj. 3. 18:13
és te ezt hagyod?
11. emilla
2014. máj. 3. 17:51
Akkor az én férjemet minek neveznétek 6 hónappal ezelőtt elköltözött egyik napról a másik napra egy nőhöz azóta havonta haza költözik és azt mondja kezdjük újra el is kezdjük de 1 hét után újra elkezd a barátnőhöz járni majd 2 hét után újra visszaköltözik a nőhöz majd 1 hónap elteltével újra haza immár 4-re van itthon már tegnap előtt ismét valami halaszthatatlan dolga lett az én drága hites uramnak így hát már úgy számolom hogy 2 hétig megint dolga lesz majd költözik is de már 1 hónap múlva ide nem fog mert addigra remélhetőleg végre elválunk és az átjáró ház és menedék szálló végre megszűnik!!!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 2. 08:00

Ölni is bűn, mégis ölnek.....


Bár a bigámia nem fáj, ha nem tud róla.


Ha tud, váljon el.

9. LoLiNa (válaszként erre: 1. - Canon01)
2008. jan. 23. 04:31
szerintem jogos a kérdésed. mert ugyanazt teszik, csak nem papírral..
8. spinneli (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2008. jan. 23. 00:30
legalábbis társadalmilag.
2008. jan. 23. 00:29

teljesen más, ott a felek egyetértő közösségben élnek.

teljesen más érzelmi viszonyt feltételez, ezáltal az erkölcsisége sem kérdőjelezhető mg.

2008. jan. 22. 21:00
szégyen a bigái a
2007. szept. 18. 14:58

Szerintem igazad van: létezik ez a jelenség. Egy pszichológus úgy fogalmazott, hogy látens többnejűség, ameinek az a jellemzője, hogy külön háztartásban élnek a férfi asszonyai.

Sőt, az a helyzet is újszerű ( vagy mégsem?), hogy felnőtt és párt nem találó/választott nők egyedül vállalnak gyermeket. Nyilván vannak olyan helyzetek, amelyekben valóban az apa egyáltalán nincs jelen a nevelésnél - és vannak olyan helyzetek, amikor pedig igen. Kvázi "árnyék apa" lesz. Egyéni érzékenységektől függ, hogy mennyire vállalja e mellett az "árnyék férj" szerekört is.

4. canon01 (válaszként erre: 3. - C8017655dd)
2007. szept. 18. 14:55

Szia!

Igazad van, nem mindegy. De egy párkapcsolatban sem mindegy, hogy az egyik fél titokban kettős életet éljen, míg a másik hűségesen várja haza a párját, abban a tudatban, hogy ő az egyedüli számára.

2007. szept. 17. 22:39
HÁT ne haragudj de szerintem ezt te most nagyon benézted mert a 2 nem ugyan az söt még 1 napon se lehet emlegetni a két dolgot!! NE HARI de én ezt igy gondolom!SZERINTEM NEM MINDEGY HOGY VIDD KI A BILIT-VAGY IDKI.
2007. szept. 17. 22:26
Hmmm! Érdekes összehasonlítás. Szerintem a kettő teljesen más.
2007. szept. 17. 11:27

Gondolom nem kell kifejteni, mit jelent ez a szó. Én azzal indítanék vitát ezzel kapcsolatban, hogy míg ezt a törvény bünteti, addig a szeretősdi kapcsolat "legális". Mi a véleményetek erről? Itt az erkölcsi jogot kérdőjelezem meg.

Milyen jogon alázza meg az egyik fél a másikat azzal, hogy ő nemcsak a "hivatalos" párjával, hanem egy másik emberrel is "él", szórakozik, nemi kapcsolatot hoz létre, stb., mert szerintem ez igenis hasonlít a bigámiára.

Lehet, hogy egy kicsit körülményesen fogalmaztam meg, de majd a hozzászólásokból kiderül, hogy mi fog lejönni belőle.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook