Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2011. március 31.-vel sokakat törölnek a KHR (BAR) listáról fórum

2011. március 31.-vel sokakat törölnek a KHR (BAR) listáról (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 25. 15:37
A férjemet törölték!... :D Ez nagy megkönnyebbülés.
2011. márc. 23. 13:51
2011. márc. 23. 13:50
5. becseiagi (válaszként erre: 4. - Cony4)
2011. febr. 24. 15:30
Nem tudom mi lesz, vagy hogy lesz. Az tény, hogy van aktív és passzív BAR-os. Az aktív, aki még nem fizette ki a tartozását, ami miatt felkerült erre a listára; a passzív, aki már kifizette, de a kifizetéstől számítva 5 évig van ezen a listán. Vagyis csak volt, mert ezek szerint, amit belinkeltem, március 31.-én törlik azokat, akiknek eltelt a kifizetéstől számítva 1 év. A férjem 2,5 éve van fent, és hát a hitelkártyákat szeretnénk kiváltani egy kedvezőbb kamatozású személyi kölcsönre, de passzív BAR-osként csak jelzáloghitelt tudna felvenni. Mi tavaly előtt vettük a lakásunkat szocpolból és lakáshitelből: A szocpol összegével megegyező jelzálogjogot jegyeztetett be az Államkincstár 5 évre az ingatlanra, a hitelből meg még nem ment le annyi, hogy tudjunk felvenni. Sőt! Volt, hogy több volt a tartozásunk a ban felé, mint amennyit felvettünk; most ott tatunk, hogy kb. majdnem két évvel a vásárlást követően, még mindig kb. ugyanannyi a hitel tartozásunk, mint amennyit felvettünk. És mi még szerencsések vagyunk. MOst reménykedem!...
2011. febr. 24. 14:28
Csak mert a házunkat már majd 6 éve hirdetjük, de semmi.Pedig szerintem áron alul.Magyarországon annyira el vannak lehetetlenítve az emberek, hogy borzalom.Házeledás kilőve.Bocs nem a témához tartozik csak úgy kijött.Na meg még azt akartam hogy volt 2 bárlistás érdeklődő is.Ők mindketten nagyon meg akarták venni a házat, de emiatt a lista miatt nem tudták.Pedig már nem is élt a tartozásuk.
2011. febr. 24. 14:25
Szerinted ennek hatására majd kicsit megindul az ingatlanpiac?
2011. febr. 24. 14:05
2011. febr. 24. 14:05
Találtam egy helyet, ahol arról írnak, hogy ez év március 31.-vel törlik azokat a KHR (volt BAR) listáról, akik a felkerülés miatti tartozást már több, mint 1 éve kifizették. Sajnos minket is érint ez, a férjem került fel egy téves informálás miatt anno, mikor hitelre volt autónk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook