Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ecet - bőrirritáció fórum

Ecet - bőrirritáció (beszélgetős fórum)


2011. febr. 25. 17:10
Érdekes dolog, pont akkoriban árulták méreg drágán a száz százalékos tiszta aloevera kivonatot. Vettem(: mert mondom elöbb múlnak akkor ezek a foltok, hát tévedtem, börgyögyász volt a vége. Alovera sem jött be, de ezt a két(baba a pöttyös) dolgot kihagyom, és semmi gondom azóta a börömmel. Az alovera pedig tiszta dolog, de allergiás lehetek arra meg. Szóval van akit gyógyít, és van akit meg pont az ölne meg.
11. Juca78 (válaszként erre: 8. - Erzsi..)
2011. febr. 23. 22:31

Detto

A baba samponnal ugyanez volt a problémám. :(

2011. febr. 23. 22:25
Nekem is korpás volt a fejbőröm, és szerintem az ecet mulasztotta el. Pontosabban az almaecet: 2 evőkanálnyit feloldok fél liter vízben, és azzal öblítem le a hajam/fejbőröm a legvégén. Irritáció nincs.
9. vfruzsi (válaszként erre: 8. - Erzsi..)
2011. febr. 23. 22:25
Én is pöttyös baba sampont használok... De eddig nem volt vele semmi baj, pont most fogyott el(eddig most vettem először ilyet)
8. Erzsi.. (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2011. febr. 23. 22:23
Igen a sampon is okozhat ilyen pirosodást. Érdemes kifigyelni, és azt többé nem vásárolni. Nekem a pöttyös baba okozta a foltokat, alig akartam elhinni. Aztán pedig babáknak van kitalálva. Van benne valami, amit mégsem bírt a bőröm.
7. vfruzsi (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2011. febr. 23. 22:20

Nem tömény ecettel végeztem, bár nem túl sokvízben oldottam fel (kb 2-3 dl) a sampont viszont már máskor is használtam, eddig semmi baj nem volt vele.

És ettem már ecetes ételt. Gondolom túl tömény volt az ecet.

2011. febr. 23. 22:18
1-2 cseptől biztos nem lenne szabad a bőrödnek bevörösödni. Ettél már ecetes ételt? attól volt valami bajod, mert ha nem akkor inkább a samponra gondolnék inkább. Bár az öblítést nem tömény ecettel szokták végezni.
2011. febr. 23. 22:17
Lehet érzékeny vagy rá, bár sok minden függ a higításon is. Nem ment tönkre a bőröd, kicsit még tömény lehetett a bőrödnek. Kend be az arcod krémmel, és meglátod holnapra nyoma sem lesz. Az ilyen kipirosodások azért hamar elmúlnak.
2011. febr. 23. 22:14
Én is próbáltam úgy csinálni, hogy ne mennyen a bőrömre, de lehet 1-2 csepp ráment..
2011. febr. 23. 22:12
Én ha ecettel öblitek sosem úgy h érje a fejbőrömet...csak a végére..szerintem mosd ki mégegyszer és kamillás teával öblitsd le. Az megnyugtatja.....lehet attól lett baja a bőrödnek...
2011. febr. 23. 22:05
Mostanában észrevettem, hogy korpás a hajam, ezért olvasgattam a neten és láttam, hogy az ecet jó rá. Ezért ma este meg is mostam a hajamat, végül egy kis ecetet is raktam rá(10%-os és valamennyi vízzel higítva) és nem öblítettem le. Megszárítottam a hajamat (kb 5-10perc) és ilyenkro észrevettem, hogy az egész fejem piros. Eleinte csak foltokban most már az egész. Hideg vízzel leöblítettem néhányszor meg megmostam, hátha az ecettől. Szerintetek attól van? Tönkrement a bőröm? Mennyi idő kb míg elmúlik?
2011. febr. 23. 22:02
Ecet - bőrirritáció

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook