Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van esetleg valaki aki tudna nekem személyreszabott edzéstervet írni és mellé egy pár étkezési tanácsot adni?:) fórum

Van esetleg valaki aki tudna nekem személyreszabott edzéstervet írni és mellé egy pár étkezési tanácsot adni?:) (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 23. 21:00
köszi:)) igen nekem is ezt ajánlották, de elég drága 3000ft, majdnem annyi mint egy 10alkalmas bérlet.:/ ezért gondoltam h itt esetleg tud valaki segiteni, mindent megirok részletesen üzenetben.:D de persze tudom,h a teremben lévő edző lenne a legjobb megoldás..
2011. febr. 23. 20:56

Szia!


Minden teremben található egy szakképzett edző, aki segít h mit-miért hogyan. Így látatlanban nem lehet, hiszen az is fontos, hogy milyen a teherbírásod, stb.

Mindenképp kérd ki a segítségét, hiszen akár árthatsz is magadnak, ha nem szakszerűen alkalmazod a gépeket.

Általában ezt tartalmazza a bérlet, nem kell érte külön fizetned. Ha mégis, akkor sem kerül sokba.

Jó edzést:)

2011. febr. 23. 20:54
üzenetben megadnám az adataimat és mindenféle tanácsot nagy naagy örömmel várok.:) most kezdtem el kondi teremben edzeni, nem tudom mi mire jó, mit kéne nekem használni, kb 10kg szeretnék leadni és persze edzésbe hozni magam.!
2011. febr. 23. 20:53
Van esetleg valaki aki tudna nekem személyreszabott edzéstervet írni és mellé egy pár étkezési tanácsot adni?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook