Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy túlélő születése fórum

Egy túlélő születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy túlélő születése

1 2
35. Lacry
2011. febr. 28. 10:19
Köszönöm szépen. Biztos hamarosan te is átélheted, és egy gyönyörű picibaba anyukája leszel.
2011. febr. 27. 21:01

Kedves Larcy!

Miközben olvastam a történetet,csak úgy potyogtak a könnyeim,nagyon megható volt!!!

Gyönyörű szép kislányotok született,gratulálok és örülök,hogy a sors jó döntést adott a kezetekbe:-)))!!!!

Remélem hamarosan én is átélhetem ezt a csodálatos élményt!!!

33. Lacry (válaszként erre: 29. - KissnéNiki)
2011. febr. 25. 16:52
Köszönöm szépen. Hát igen, nem vagyunk egyformák, kinek mi fáj jobban, na meg a dokitól is függ. De a saját babám mosolya megér mindent.
32. Lacry (válaszként erre: 28. - Acuko)
2011. febr. 25. 16:50
Igen, fantasztikus élmény. És azt mondják, ha valaki nem fél a szüléstől, akkor annak könnyebben megy. Lehet benne valami.
31. Lacry
2011. febr. 25. 15:37
Igen, homeosnak az a hátránya, hogy nemmindenkinél hat. Én szerencsés vagyok. Anyukám 2 napig vajúdott velem is meg tesómmal is, és nagyon féltem, hogy rám is ez vár. Ezért is tettem meg mindent, hogy simán menjen. Hát én már most vállalnék még egy babát, ha lehetne, annyira jó volt terhesnek lenni.
2011. febr. 25. 12:56

Szívből gratulálok én is.

Én csak a 3. szülésemnél szedtem homeós bogyókat de sanja Nekem nem jöttek be...:(

De persze ez nem mindenkire igaz,mert a bábakoktél meg tök jó volt.

Szóval szerintem érdemes megpróbálni,mert ez is egyén függő hogy kinek használ és kinek nem.Veszteni nem lehet vele!:)

2011. febr. 25. 08:49

Szia!

Gratulálok! Annyira jó volt olvasni!! Totál átéreztem az egészet, talán azért is mert kedden lesz 3 éve hogy megszületett a kislányom!:)Ilyenkor mindig elfog a vágy...milyen jóóó volt! Van egy 6éves nagyfiam is és nála sajnos volt gátmetszésem és akárki akármit mondd nekem a varrás jobban fájt mint maga a szülés!!:)Ettől függetlenül jó emlékeim vannak mindkét szülésemről,bármikor újra csinálnám,bár szerencsés voltam mert mindkettő 4óra volt!!:)


Mégegyszer gratulálok és sok egészséget és boldogságot nektek!!

Niki

28. acuko
2011. febr. 25. 08:32

Szia!

Végre nem egy rémtörténet a szülésről! Jó volt olvasni. Gratulálok Nektek! Ugye, milyen szép dolog is ez, és nem kell rettegni, hogy mi lesz. Megy minden a maga útján.

Mikor én az első gyermekemet szültem, a víz elfolyása után 4 órával megszületett a lányom, farral, 5 héttel korábban, de végül is minden nagyon rendben volt.

Második lányom 3 héttel jött előbb, ő is faros volt, ő 3 héttel jött előbb és a víz elfolyása után két órával már kint is volt. Szóval nekem elég gyors volt, ment minden, mint a karikacsapás. Szép és jó élményekkel gondolok vissza mindkettőre.

Ja, és amikor a fogorvosnál vagyok, fogkőeltávolításon, akkor az jut eszembe, hogy basszus, a szülés nem fájt annyira, mint ez..

27. Lacry (válaszként erre: 26. - Scorpiolady)
2011. febr. 25. 07:48
Gondoltam, hogy a Busznyák lesz a tündéri doki. Ő is nagyon kedves. Fiatalok még nincsenek befásulva.
26. scorpiolady (válaszként erre: 22. - Lacry)
2011. febr. 24. 22:17
Az első fiam a Bodai Károlynál született császárral, a második Busznyák Csabánál simán.
2011. febr. 24. 21:08

Szia!

Gratulálok! Nagyon szép szülésed volt és nagyon ügyes voltál! Eléggé hasonlított az én szülésemre a történeted :) nagyon átéltem ahogy olvastam. :)

Jó egészséget és sok boldogságot a családotoknak!!!!

24. dalya
2011. febr. 24. 20:27
Nagyon gratulálok nagyon sok erőt egészséget és türelmet kívánok a babához és a babának gyönyörű gyermekkort.Nagyon jó cikk.
2011. febr. 24. 20:23
Szerencsések vagytok...
22. Lacry (válaszként erre: 21. - Scorpiolady)
2011. febr. 24. 15:50
És te kinél szültél?
21. scorpiolady (válaszként erre: 16. - Lacry)
2011. febr. 24. 13:52
A Lendvai dokiról még nem is hallottam, Stummer dokról igen hozzá jártam terhesgondozásra mivel hozzá tartoztam.
20. Lacry
2011. febr. 24. 12:48
Köszönöm szépen.:)
2011. febr. 24. 11:48
Nagyon szép történet!! :) Gratulálok a kicsi leányhoz! :)
2011. febr. 24. 10:04
Jó cikk, sok boldogságot a babához!
2011. febr. 24. 09:12
Grat sok boldogságot :)
16. Lacry (válaszként erre: 15. - Scorpiolady)
2011. febr. 24. 07:46
Dr. Lendvai Viktornál indultam, neki kellett elmenni egy durvább szüléshez, és végül Dr. Stummer János fejezett be. Mindkettő nagyon rendes volt.
2011. febr. 23. 22:25

Szia, nekem tényleg nem fájt a tolófájás, hanem csak azt éreztem hogy nagyon kell kakilni, nekem a tolófájások előtti két fájás volt brutális, mert akkor már nem sima fájás volt hanem tólófájás is vegyült bele akkor még a lélegzetem is elállt szó szerint úgy éreztem hogy megfulladok.

Látom te is győri vagy, megkérdezhetem kinél szültél, én is egy tündéri dokit fogtam ki annó, lehet ugyanazt???

2011. febr. 23. 20:55

de jó h cikkben is megírtad, olyan csodás történet.

puszi

13. bettike2007 (válaszként erre: 12. - Lacry)
2011. febr. 23. 20:51
akkor kb egy idő volt,nekem sem volt semmi délben még zselét kaptam 4kor oxit onnan kezdődtek a fájások,és onnan 3.5óra kb ennyi volt a vajúdásom.
12. Lacry
2011. febr. 23. 20:09
Nekem nem voltak fájásaim az elején, csak a víz ment el, 3 órával később kezdődtek a fájások. ha így nézzük, 7 óra volt, mert az elején nem történt semmi.
2011. febr. 23. 19:58

Gratulálok a kis lánykához!

Nekem is első baba volt,nem szedtem semmi bogyót és 7és fél óra alatt meglett a lányom az indítástól számítva természetesen.És nekem a tolófájás nem fájt csak feszített,a vajúdás sokkal rosszabb volt.

2011. febr. 23. 19:35

Gratulálok!

Azon mondjuk meglepődtem, hogy a magzatvíz elfolyása után 10,5 óra a megszületésig az jónak számít. Iszonyatosan soknak tűnik.

Nekem fájásokkal indult a szülés délben, fél 4re bementem a kórházba, fél 7kor burokrepesztés és 20:07-kor kezemben volt a kisfiam.

Hát akkor én nagyon szerencsés vagyok és ráadásul első baba.

2011. febr. 23. 18:48
Gratulálok!! Jó volt olvasni a történeteteket!
2011. febr. 23. 18:42
Cimicifugat meg caulophylumot szedtem, patikában kaphtó vény nélkül, csak nem midnen patika árul homeos szereket.
2011. febr. 23. 18:05
Szia! Gratulálok, jó olvasni pozitiv tapasztalatot is:)Milyen homeos bogyót szedtél ami szerinted használt? Vagy ezt csak doki irhatja ki? Nem lehet csak ugy kapni-venni?
2011. febr. 23. 17:33
Köszönöm mindenkinek. Hát azóta lassan 1 hónaposak vagyunk, és imádjuk a lányunkat. Nagyon nagyon boldogok vagyunk, hogy velünk lehet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook