Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki ajánlani nagyon jó ingatlanost, aki tényleg oda teszi magát, illetve megfizethető áron dolgozik? fórum

Tud valaki ajánlani nagyon jó ingatlanost, aki tényleg oda teszi magát, illetve megfizethető áron dolgozik? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 24. 15:12

Pont a délelőtt mondtam a páromnak,hogy a Kós Károly tér ,milyen gyönyörű lett.Csodálatos:))

Meg ,egyre több helyen alakítanak ki kis parkokat-itt az utcánk végében is tavaly adták át az Eperfa teret.

Ide születtem,de el nem mennék innen.

AZ a baj,hogy itt magasak az árak.

Apukámék háza volt az erzsébeti,amit megörököltem,és szerkezetileg sokkal jobb,mint amiben lakom.Óriási az udvar.

Azt tervezzük,hogy az árából két Wekerleit vennénk a gyerekeimnek.Jobban ki lehet adni.

21. tixtina (válaszként erre: 19. - Clau26)
2011. febr. 24. 15:08

Egy megállóra van a templom tértől a villamossal.Nagy Sándor József,Török Flóris,és a Szent Imre Herceg utca által határolt mellékutca.

Remélem jól írtam az utcaneveket:)

Nincsen rossz helyen,és hatalmas a telek.32 -re értékelték,de szinte eladhatatlan abban az értékhatárban.

20. Clau26 (válaszként erre: 11. - Reno77)
2011. febr. 24. 15:03
Felhivtam és megkértem inkognitóban nézze meg a lakást és mondjon véleményt..igy nem lesz kellemetlen a dolog..
19. Clau26 (válaszként erre: 18. - Tixtina)
2011. febr. 24. 14:55
Igen mi sem akarunk rajta sokat bukni viszont a telet jó lenne nem itt megvárni...Wekerléért mindig odáig voltam nagyon klassz környék..ma is jön 1 ingatlanos holnap kettő hétfőn és kedden is jön 1-1 úgyhogy én rajta vagyok a dolgon én itt keresek a környéken lakást nem baj ha lejebb kellene vinnem az árat csak akkor a másik lakásra maradjon 1 elképzelt összeg.szóval rugalmas vagyok:-)Nem tudom merre van a Bethlen utca de mindjárt megnézzem..kiváncsi vagyok az mennyire van központban
18. tixtina (válaszként erre: 17. - Clau26)
2011. febr. 24. 14:19

Nekünk a Bethlen utcában van egy kúriaszerű ingatlanunk,és nem tudjuk eladni:((

Azért nem költözünk oda,mert Wekerléről nem megyünk el.

Az értékkalkulátor szerint is jóval kevesebbet ér,mint a Wekerlei mésztéglából épült,vizes,penészes-romosodó ingatlanok.

Viszont áron alul sem adjuk,mert sokat buknánk rajta.

17. Clau26 (válaszként erre: 15. - Tixtina)
2011. febr. 24. 13:58
Képzeljétek el én egy gyönyörű kétszintes családi házból jöttem ide,zöldövezet igazi sznob környék..és nem szerettem ott lakni..Itt viszont imádok..el nem költöznék innen max külföldre de itthon sehova máshova..A környékről annyit h ez nagyon jó környék a sétáló utcától 5 percre vagyunk,nemzetiség alig akad..szóval itt is kilehet fogni..kb 5ingatlanos hivott már h árulná a lakást mert annyira keresett ez a környék..úgyhogy ettől nem félek ráadásul ez nem panel,hanem tégla
16. Clau26 (válaszként erre: 11. - Reno77)
2011. febr. 24. 13:54
na ez szivás mert ott már árulják és ráadásul nem a legjobban de tök ciki lenne átmenni máshoz
2011. febr. 23. 23:25

Igen maga a környék nem a legjobb.Akkor még finoman fogalmaztam.


Egy szakértő szerint 3 dolog határozza meg egy ingatlan eladhatóságát.

A hely,a hely,és a hely.

Aztán ,hogy mennyire van szerencséje.


Párom ingatlanozott évekig-és el nem tudta képzelni,hogy emberek miért adnak ki rengeteg pénzt a sz@rra,és volt olyan lakás,ami sokkal többet ért volna-jóval kevesebbért kelt el.

Kiszámíthatatlan.

14. jstefan (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. febr. 23. 18:03
Ha Pesterzsébeten szeretnél ingatlant eladni azt csak nagyon áron alul tudod,ha sikerül.Nem az ingatlanoson múlik, hanem a rendkívül rossz közbiztonságon.A közelben lévő IX.-ik kerületi félig lebontott Dzsumbujból az összes ott lakót a XX.-ik kerületbe költöztették át,a megmaradt 5 db épületből(Illatos út,Kén utca,Gubacsi út) lakói az átköltöztetett rokonokhoz járnak át éjjel "szórakozni" Pesterzsébetre.A helyi "elit" lakosságot az augusztus 19.-én minden évben megrendezett esti népünnepélyen tudod megtekinteni, a többit nem részletezem.
13. tixtina (válaszként erre: 12. - Tixtina)
2011. febr. 23. 15:48
Ráadásul pont a központban van,csendes utcában.
12. tixtina (válaszként erre: 11. - Reno77)
2011. febr. 23. 15:22

Mi is ott vagyunk fél éve.

Nekünk nagy házunk van,nagy értékű,és pont a XX.kerületben,ahol nem nagyon mennek.

Wekerlén lakom-szintén nagy házban-Nos,ezt a "vackot" 40-ért hamar elvinnék,mert felkapott hely.

Viszont az erzsébeti vasbeton szerkezetű,hatalmas telekkel,garázzsal,teljesen alápinzézve-kúriaszerű házat 30-ért sem viszik:((

11. Reno77
2011. febr. 23. 14:58

Szia!

Sazbó Imre, XX. kerületi Otthon Centrum iroda. Nem létezik olyan kecó, amit ne tudna eladni.

Minden évben Ő az, aki az értékesítésben a legjobb a kerületben.


[link]

10. Clau26
2011. febr. 23. 14:53
köszi..és ott van elérhetősége is gondolom
9. Orsy27 (válaszként erre: 8. - Clau26)
2011. febr. 23. 14:52
Megnéztem a honlapját, van neki egy eladó lakás a XX. kerben, a Tátra tér közelében, szóval gondolom, hogy arra felé is dolgozik. Priviben megírom a honlapját.
2011. febr. 23. 14:48
ok akkor várom majd irj..előre is köszönöm a segitséget
2011. febr. 23. 14:47
igen..nagyon :-( legalábbis bkv-val...kocsival ide az Örsöt tudom az kb 30perc
6. Cilumiluci (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2011. febr. 23. 14:47
Budapesti.
2011. febr. 23. 14:46
Igen,Ő adta el a miénket is.
4. Orsy27 (válaszként erre: 3. - Clau26)
2011. febr. 23. 14:46
Megkérdezem. Zuglóban lakik, messz van oda Pesterzsébet?
3. Clau26 (válaszként erre: 2. - Orsy27)
2011. febr. 23. 14:44
Peterszébet 20ker...jó lenne neki?
2011. febr. 23. 14:40
Nővérem ingatlanos, profi, egyéni vállalkozó, mnem dolgozik drágán, merre szeretnél eladni?
2011. febr. 23. 14:38

Sziasztok!


Eladnám lakásomat viszonylag sűrgősen és ehhez keresek nagyon jó ingatlanost aki tényleg oda teszi magát illetve megfizethető áron dolgozik...

Mindegy melyik cégnél..

Tudtuk ajánlani valakit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook