Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség és allergia fórum

Terhesség és allergia (beszélgetős fórum)


6. db8fdeb442 (válaszként erre: 5. - 12555cc279)
2011. febr. 23. 14:46
Köszönöm lányok! Drágák vagytok, hogy ilyen hamar válaszoltatok. A torkom jobb, a nyakam és a tenyerem viszont még viszketnek. Már 8 éves korom óta diagnosztizált az allergiám, de jól el szoktam tudni kerülni az ilyesmit. Tényleg jobban oda kell figyelnem, otthonról fogok kaját hozni. Már megittam 2 kálciumot, lehet hogy legyűrök egy harmadikat is. A dokit még délután megpróbálom. A nődokimmal hétfőn tervezem megbeszélni, akkor megyek hozzá az első UH-ra.
5. 12555cc279 (válaszként erre: 1. - Db8fdeb442)
2011. febr. 23. 14:29

Ne pánikolj mert annál rosszabb!

Igyál kalciumot és ha már elérted az orvosod akkor mond meg neki hogy adjon neked beutalót az allergiás vizsgálatra, mert ha nem tudod akkor előbb utóbb meg kell csináltatnod..mert ez később akár szoptatáskor akár a terhesség későbbi szakaszában nehogy eldurvuljon, főleg ha még kívánós is leszel!

Én a dióra vagyok allergiás!

2011. febr. 23. 14:29
a torkod már nem rossz? Mert ha csak a pöttyök vannak arra jó a fenistil...Ha ilyen durván ki tud jönni rajtad legközelebb irass fel calcimuscot. Azt szokták szuriban is adni, jobb mint a pezsi. Csak vízbe kell tenni, meginni.
2011. febr. 23. 14:28
szia gülü! az első, hogy ne ijedj meg, a másik, hogy a lehető legjobbat tetted, a babának ezzel szerintem nem ártasz. Akkor okoz gondot, ha fulladással járó asztmás vagy és esetleg rohamod van. Figyelmesebb legyél, hogy elkerülhesd az ilyen eseteket. Egyébként nekem is van ételallergiám.
2011. febr. 23. 14:28
Fenisztil géllel kend be!
2011. febr. 23. 14:24
Sziasztok! 5 hetes terhes vagyok, van pár allergiám. Sajnos ma ettem valamit ebédre, amitől kicsit viszketett a torkom és picit bedagadt a szám. Ittam rá 2 kálcium pezsgőtablettát, el is múltak a tünetek, de most 1 órával később elkezdtem viszketni: a nyakam és az ujjaim köze piros. Munkahelyen vagyok, nincs nálam antihisztamin. De nem is szeretnék gyógyszert bevenni. Az orvosomat nem érem el. Addig is mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook