Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Arra lennék kíváncsi, hogy Debrecenbe a Kenézybe a kórházi zárlat miatt apuka ott lehet e a szülésnél?! fórum

Arra lennék kíváncsi, hogy Debrecenbe a Kenézybe a kórházi zárlat miatt apuka ott lehet e a szülésnél?! (tudásbázis kérdés)


8. Abigél (válaszként erre: 5. - Hnol86)
2011. márc. 2. 20:36
Sajna, még mindig egyben vagyok... Biztos fázik a csajszi...
2011. febr. 28. 15:25
Köszönöm szépen. Van még két hét remélem hamar eltelik:)
2011. febr. 28. 12:47

Szia!

Én s tavaly a klinikán szültem, akkor is tilalom volt a jrávány miatt. Szülésnél ott volt a párom, és utána mindig belógott a kórterembe, de egyébként soha senki nem szólt meg minket. Hivatalosan apuka nem mehet be, de beszoktak és nincs belőle gond. Csak a rokoni látogatásokat kell mellőzni. Szerintem a Kenézyben is hasonló lehet a hozzáállás. Könnyú szülést kívánok!

5. hnol86 (válaszként erre: 4. - Abigél)
2011. febr. 27. 20:08
Már látom lehet hogy meg van a baba. Nekem Dr. Boros Miklós. Március 15-re vagyok kiírva igy hát nekem van bőven még időm. Sok szerencsét!
2011. febr. 25. 14:09

Szia! Én holnapra vagyok kiírva. Megkérdeztem a dokim, és azt mondta, hogy benn lehet apuka, de utána sajnos nem látogathat senki, még ő sem.

Megkérdezhetem, hogy ki a dokid?

2011. febr. 23. 15:22
szerintem dokitól függ,hogy kitalál-e valamit,hogy be tudjon menni a párod!
2011. febr. 23. 14:30
Szerintem ezt a dokidtól kérdezd meg vagy hívd fel a klinikát.
2011. febr. 23. 13:32
A válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook