Mezoterápia (beszélgetős fórum)


2013. febr. 4. 07:10
Engem is érdekelne a mezoterápia ,de hol lehet elérhető áron hozzájutni?Pipi.
2011. dec. 1. 19:39
A mezoterápia egy nagyon hatékony beavatkozás ha a szakember nem spórolja rajtatok a drága hatóanyagokat ami jár a vendégnek.A dermaroller valóban jó kiegészítése a mezoterápiának,azonban nem mindegy a tű hossza és maximális sterilitást igényel a folyamat. Orvos-mezoterapeuta vagyok,szívesen adok tanácsokat.
11. Rubellit (válaszként erre: 10. - Rena89)
2011. máj. 28. 22:01

Szia Rena!

Több mint 4 éve foglalkozom tű nélküli mezoterápiával. A pattanásoknál B vitaminnal lehetne kezelni, de volt olyan vendég aki hízott a kezelés után, csak akkor ajánlom ha Neked ez nem gond. A tág pórusú bőrnél inkább rolleres kezelést ajánlanék Neked amit tű nélküli mezoterápiás kezelés egészít ki a leghatékonyabb eredmény érdekében.

10. Rena89
2011. márc. 10. 17:11

Sziasztok!

Nekem problémás a bőröm és ilyen mezoterápiás kezeléssel szeretném rendbe rakatni. Pattanásaim és tág pórusaim vannak. Érdekelne, hogy valaki volt-e márilyen kezelésen és ha igen, akkor mennyire vált be neki.

Köszi előre is!

2010. júl. 23. 14:19

Voltam egy egész hipoxi kúrán.

Semmit sem ért, pedig mindent betartottam..

8. nograd2 (válaszként erre: 7. - Aglája)
2010. júl. 22. 10:08
Mármint miről vannak tapasztalataid: a hipoxyról vagy a mezoterápiáról? Az előbbit már próbáltam, nulla eredménnyel, utóbbin gondolkodom.
2010. márc. 10. 11:06
Nekem vannak (jó) tapasztalataim, már ha még aktív a fórum.
6. Mayalina (válaszként erre: 5. - Shops)
2009. szept. 18. 16:16

Csak az a gáz, hogy aki viszeres, vagy hajlama van rá, az ezt nem alkalmazhatja...

Nekem egy vákuumos kezelés hatására megjelent egy seprűvéna a combomon, és azóta is ott van...

2008. máj. 14. 15:52

Kifejezetten cellulit kezelésére Én nem mezot ajánlanék hanem pl.fekvő hypoxi gépet,ami a lábakban vákuum hatására szépen beindítja a vérkeringést,ami nagyon fontos a cellulitnál!Az eredmények ezt bizonyítják!

Hypoxiban egy 20perces ingyen kipróbálást szivesen adok!

2008. máj. 14. 15:14

cellulit kezelésére Én inkább a fekvő Hypoxi gépet ajánlanám ami a vákuum hatására szépen beindítja a lábakban a vérkeringést ami fontos a cellultnál!Nagyon szépen formálódnak a lábak,és a cellulit is fokozatosan szűnik!Az eredmények ezt bizonyítják!

A Hypoxi gépben tudok adni egy 20perces ingyen próbalehetőséget is!

3. shops (válaszként erre: 1. - Arwin)
2008. máj. 14. 15:03

Szia!

Én a Tű nélküli mezoterápiás géppel dolgozom mint kozmetikus,ez most nagyon új,és kedvelt szépészeti neavatkozás,főleg hogy nem tűvel csináljuk,és egyáltalán nem fájdalmas.Arcon gyönyörű eredmények születnek már az első kezelés után,én amióta használom negatív tapasztalatot nem hallottam,sőt...:-)Testen szintén nagyon jó eredmények születnek,főleg a makacs zsírpárnák esetében(integető izom,úszógumi...)Az biztos hogy nem olcsó,de mindenképp megéri!

remélem segítettem,és nem a tűs hanem a tű nélküli mezot ajánlom!!!!

Szép Napot!

2. 60dc903c1a (válaszként erre: 1. - Arwin)
2007. dec. 14. 07:16
Még nem hallottam erről...
2007. szept. 16. 16:49

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a mezoterápiávak kapcsolatban? Főként a helyi zsírfogyasztás és a cellulit kezelés érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook