Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Esernyőre csukható babakocsi BKV-záshoz :) fórum

Esernyőre csukható babakocsi BKV-záshoz :) (beszélgetős fórum)


2011. febr. 28. 15:02
Köszi a válaszokat, végül egy nagyon olcsó Hauck kocsit vettünk. Ez a legkönnyebb és legkönnyebben összecsukható azok közül ami manapság kapható, ja és a legszolidabb is. Se karfa, se napfénytető, kosár esővédő, de nem is kell. Tényleg csak utazáshoz kell és a HÉVtől hazatalicskázni az utódot:)
15. klarika5 (válaszként erre: 12. - Malkata)
2011. febr. 25. 07:05

Én a vaterán vettem újként, kereskedő árulta, s nem is volt drága, de már 6 éve volt.

Érdemes szétnézni ezeken az oldalakon, mert ügyes kereskedők sok dolgot megszereznek:)

14. malkata (válaszként erre: 13. - Sajert)
2011. febr. 24. 23:13
na, ez is pont olyan ami kellene (pikolo s9a a neve), csak mintha ez se lenne kapható már.
13. sajert
2011. febr. 24. 21:58
Nekem picolo (vagy valami hasonló volt a márka) volt, azt nagyon szerettem. Könnyű volt, összecsukható, nkv-shoz ideális. Olyan 9.000Ft körül volt 2 éve.
12. malkata (válaszként erre: 11. - Klarika5)
2011. febr. 24. 21:43
már nézegettem is, egész pofás, pont ilyen kellene, de úgy látom sehol se kapható a legegyszerűbb típus (KS 609)
2011. febr. 24. 15:13
Nekünk ez a be be go nagyon erős vázú, szürke vászon, nem kínai van. Nincs rajta semmi extra - napernyő, ilyesmi. Már a 3. gyereket szolgálja. A felszállás előtt egy mozdulattal összecsukható, vállra csapható(bár az utasok ruhája védelmében inkább kézben fogjuk:() Vagy ha flancos, alacsonypadlójú busz jön, akkor kényelmesen feltolható.
10. malkata (válaszként erre: 7. - Aadc13cca8)
2011. febr. 24. 14:20
gyártanak, 5-6000 Ft, nagyobb babaáruházakban is van, csak félek gagyi kínai..
9. Clau26 (válaszként erre: 8. - Clau26)
2011. febr. 24. 14:05
egyébként ez esernyőre csukható direkt iylen kellet mert nagyon pici a kocsi csomagtartója
8. Clau26 (válaszként erre: 6. - Malkata)
2011. febr. 24. 14:05
Ja nemtudtam h ilyet keresel de akkor nézegess a babaszafari oldalon mert volt ott egyszerű sportbabakocsi is amilyet irsz
2011. febr. 24. 13:58

kb 20 éve volt olyan amire gondolsz...könnyű vászonból volt és egy mozdulattal és a lábunk segítségével esernyő nagyságú lett belőle és olyan könnyű is volt.

Nagyon szerettem én is, bejártuk vele az egész várost, járműkre le-fel. Most ahhoz hasonlót játékboltban lehet kapni játékbabákhoz.

Nem tudom gyártanak-e most ilyet, de úgy látom egyre bonyolultabb és nehezebb babakocsik vannak...

6. malkata (válaszként erre: 5. - Clau26)
2011. febr. 24. 13:49
Ez nagyon szép kocsi, de nehéz és csak lapra csukható, vállamra nem tudom rakni pl. kiránduláshoz. Különben "nagy" kocsink nekünk is 3 kerekű és szeretem, csak annyi volt Rozi kiskorában a baj vele, hogy nem lehetett megfordítani a karját. Különben strapabíró, bár nem egy divatos darab, de a 3. gyerek nyúzza és fogja még majd a 4. is:)) Csak legalább 15 kg + gyerek 11 kg (ruha nélkül) + táska... ennyit meg már nem rakok fel a hévre.
5. Clau26 (válaszként erre: 1. - Malkata)
2011. febr. 23. 14:31

[link]



Nézd meg ezt!Imádom!Előtte volt egy chicco babakocsink 90000ft ért vásároltam és egy hulladék volt erre cseréltem le,könnyű nagyon,nagyon jó tolni és 1 kézzel is lehet tolni ami nálam fontos..Én kislányom is 15hónapos és nagyon kényelmesen elfér benne mert elég széles az ülő felülete..hevederrel állithatod a döntést vagyis úgy döntöd ahogy akarod teljesen visszintesig is lehet..nagyon tudom ajánlani

4. malkata (válaszként erre: 2. - Klarika5)
2011. febr. 23. 13:02
Van kendőnk és mei tai is, de szerintem nagykabátban le föl venni többszöri átszálással nem a legjobb megoldás. Már elég nehéz, 11 kiló, babakocsi talán nagyobb szabadságot ad mindkettőnknek.
2011. febr. 23. 12:52

Hát 15 hónapost max. babakocsiban- hordozni már túl nehéz szerintem.

Minnél könnyebb a kocsi annál jobb

2011. febr. 23. 12:50

Akkor nem jobb a babahordozó? Jön a tavasz, nem kell úgy beöltöztetni. Bár cipelni sem könnyű.

Olyan kocsit nézz, amit egy kézmozdulattal össze lehet csukni, és pillekönnyű!/Be_be-go pl/

2011. febr. 23. 12:39
15 hónapos kislányomnak szeretnék venni esernyőre csukható babakocsit, főleg BKVzáshoz, de nem tudok dönteni. Nem igen szereti a babakocsit, így minél könnyebb kell, valószínű sokat kell majd cipelnem a hátamon is:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook