Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Brio Sing vagy Graco Quattro Tour Sport babakocsit vegyek terepre? Tapasztalatokat és véleményeket kérek tőletek:) fórum

Brio Sing vagy Graco Quattro Tour Sport babakocsit vegyek terepre? Tapasztalatokat és véleményeket kérek tőletek:) (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 25. 17:54
végül a Brio Sing mellett döntöttünk,használtan 60 ezerért nagyon megérte! Nagyon szuper kocsi,megint ilyet vennék:)
2011. febr. 25. 10:01

Nagyon szép színe van,direkt jó,hogy nem olyan élénk. Sajna a férjem ragaszkodik a sport változathoz...


azért köszi (tündériek a gyerkőcök)

2011. febr. 23. 12:58

Teszek fel képet az adatlapomra róla.

Annyi baja van hogy akitől vettük nyáron kint hagyta a napon és megfakult.De ettől tökéletesen működik.

Én 15000ftra gondoltam.

Van hozzá lábzsák és esővédőt is adok.

2011. febr. 23. 12:52
milyen színű és mennyi?
2011. febr. 23. 12:47

Hát nem tudom.De Nekem volt nagy kerekű kis kerekű de ez ami most van nagyon szuper.

A nagy hóban simán eltoltam és Norma fán amíg más a kocsi kocsikkal szenvedett mi simán mentünk.Meg se kottyant a kocsinak a hó.Pedig Boti már 10kg és jó sok cucc is volt az aljában.

Szóval én imádom!:)

2011. febr. 23. 12:40
akkor neked a deluxe van:S a terepre jobb a sport,nagyobb a kereke.
2011. febr. 23. 12:18

Nekünk fent is és lent is van tálca.Az én fiam 1 évesen használja.Akitől vettem kicsi babával vette és ő 2 éves koráig használta.

Én nagyon szeretem.3 gyermekem van és mindig befürödtem a babakocsikkal valami miatt.De ez most nagyon jó.Csak én sokat villamosozom és az én fiam már nagy.ezért akarom eladni.

2011. febr. 23. 12:09
A graco kényelmesebb szerintem. Nekem 3 kerekű volt, nagyon szerettem. Egy hátránya volt, hogy rövid volt a háttámla rész, és ha elaludt a gyerek, lelógott a feje. :)
2011. febr. 23. 12:08
a sportnak nincs tálcája elöl
2011. febr. 23. 12:06

Hát őszintén szólva nem tudom mi a külömbség a kettő közt.Azt tudom hogy Graco Quatro tour.

Csak Nekünk nincs hőmérő a tolónál.

Ha érdekel a miénk eladó,mert már jön a jó idő és áttérünk a kicsi kocsinkra.:)

2011. febr. 23. 12:00
a brio használt, a Graco új...nektek is a Sport van, nem a deluxe ugye?
2011. febr. 23. 11:57

Szia!

Én a Briot nem ismerem de Nekünk Graconk van.Direkt télre vettem,mert a nagy hóban az a legjobb.Plusz úgy volt hogy nyár elején tesó jön és Neki meg nyárra lett volna jó.Kicsi babáknak nagyon kényelmes és szuperül védi is őket a nagyobbaknak meg inkább amikor tél van vagy hideg vagy igazi terepen jó.

Használtan vagy újonnan akarsz venni?

2011. febr. 23. 11:54
Brio Sing vagy Graco Quattro Tour Sport babakocsit vegyek terepre? Tapasztalatokat és véleményeket kérek tőletek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook