Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez most kritika, vagy inkább jót tesz nekem és egyfajta tükör nekem, amiből tanulhatok? fórum

Ez most kritika, vagy inkább jót tesz nekem és egyfajta tükör nekem, amiből tanulhatok? (beszélgetős fórum)


17. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. febr. 24. 22:22

Nekem a volt barátom rockerül érezte magát, s neki sokkal jobban tetszett amikor feketében látott meg hát olyan cuccokban, ami neki az ideál féle, de nem mondta, hogy öltözzek úgy, mert az is tetszett neki amit felvettem, nőisesen :) (Na meg akkor nekem is lettek volna kívánságaim felé.)

Bár szoknyát én sem hordok, csak havi egy alkalommal veszem fel kb, ha jó az idő. Akkor is úgy öltöztem, ahogy jól esett, de így egyedülállóként meg evidens :)

Tehetsz a kedvére néha-néha, de azt úgy sem fogod hordani sűrűn, amit nem szeretsz felvenni.

16. cony4
2011. febr. 24. 14:23
Persze azért az ízlések különbözőek az biztos.Nálunk is van azért nézeteltérés.Neki például marhára tetszik a lapostalpú un.topánka szerű cipő.Nekem viszont nagyon nem tetszik.Egyszer elmentünk együtt cipőt venni, és megvetetett 3 ilyen cipőt nekem.Gondoltam próbáljuk ki majd megszeretem.De sajnos egyiket sem szerettem meg, és utálom is őket, és kényelmetlen is...Nem tudja belátni,és megérteni, hogy az nekem nem jön be.Van ilyen is.
2011. febr. 23. 16:22

Általában mi is így vagyunk:D

Ami nekem tetszik az szerinte túl átlagos,ami meg neki azt meg kb. mindenkin el tudom képzelni,csak saját magamon nem.=)

2011. febr. 23. 16:13

Hát igen a férfiak máshogy látnak minket.

Alapból szerintem fiatalon a lányok abban a hitben vannak, hogy az a szexi, ha minden feszül, minden kinn van... Tizenévesen például én is ezt hittem és fagyoskodtam télen a rövid dzsekimben... :D

De mai napig időről időre meglepődök, mikor valmai olyan van rajtam, ami lehet hogy csinos de szexinek nem mondanám, a párom meg egyértelmű jelét adja, hogy ő bizony rámgerjedt. Pár éve volt az is, hogy vettem egy push up melltartót. (Addig olyanom nem volt) Olyan volt benne a mellem, mintha szilikon lett volna, nagyon tetszett, ott illegtem-billegtem benne... Erre a párom megjegyezte, hogy neki jobban tetszem a másikban. SOKK!!! Elkezdett zakatolni az agyam, hogy milyen másikban???? Hisz az összes többi melltartóm sima merevítős volt. Na igen. Ő arra az összes többi sima merevítősre gondolt... A felpolcolt cici nem jött be neki. Na EZT tényleg nem gondoltam volna!!! :D

13. cony4
2011. febr. 23. 15:54
Igen én sem gondoltam mikor anno felvettem a fehér nadrágot, hogy azt majd ennyire meg fogja dícsérni.Érdekes.A napokban pl. azt mondta, hogy nekem jobban állnak a vászon (kicsit ünneplősebb nadrágok)mint a sima farmer.Ő lehet kívülről jobban látja.Adni kell a véleményükre, mert ők ismernek a legjobban, és ha nekünk nincs olyan ízlézünk akkor lehet jobban látják mi áll jól.Hogy nincs ízlésünk ott magamra gondoltam, mert én hülye vagyok pl. a színösszeállításhoz.Nő létemre ez van.Szégyenszemre néha párom adja a tudtomra hogy azt a nadrágot azzal a felsővel nem kéne felvenni mert elüt.Ez van
12. -magnólia- (válaszként erre: 11. - Cony4)
2011. febr. 23. 15:43
Persze a mini szoknyás csajt megnézik az emberek és nem csak a férfiak, hanem mi nők is, hisz feltűnő... De ez a fehér gatya pl jó példa! Van laza fehér nyári nadrágom (farmerből csak olyat hordok, ami a combomon végig passzos) de ez a fehér gatya laza fazon, direkt a nyári meleghez kitalálva. Hát a párom szerint tök szexi vagyok benne!! :) Szóval érdekes, de olyan dolgokban lát igazán szexinek, amiről én nem gondolnám, hogy szexi. Pedig de! :)
11. cony4
2011. febr. 23. 15:38
Jó én sem azt mondtam hogy mindenkinek a mini jön be.Én párom például akkor is beindul, ha fehér nadrágot veszek fel.Nagyon tetszik neki.A csinosság nem feltétlenül a miniszoknyát jelenti.Tény és való...
10. -magnólia- (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. febr. 23. 15:24

Figyelj! Ha azzal indított, hogy nagyon szeret és számára te vagy a legtökéletesebb, akkor nyilván így is van!!! :) De hát igen a pasik már csak ilyenek, szeretik, ha egy nő csini. És nincs is ezzel semmi baj! (nyilván te is szeretd, ha a párod jól néz ki) Ez nem jelenti azt, hogy az év 365 napján szexbombát kell játszani, mert az is uncsi lenne... De miért ne öltözhetnél néha kicsit másképp?? Főleg, ha az alakod is megvan hozzá. És fontosnak tartom leszögezni, hogy szerintem itt nem miniszoknyára kell gondolni! Mondjuk nem tudom hány éves a pasid, ha nagyon kölyök még, akkor lehet, hogy a miniszoknyára bukik. De a helyzet az, hogy a pasik általában teljesen mást látnak szexinek, mint amit mi, nők. Én párom hihetetlenül jó ízléssel választ nekem ruhákat, cipőt. Amit ő választ, azt tuti megdicsérik rajtam a barátnőim, hogy milyen jó. És hidd el, soha nem a nagyon mini, nagyon,szűk nagyon ilyen-olyan darabokat mutatja. Pedig jó alakom van, de az biztos, hogy nem azt akarja látni, hogy miniszoknyában billegek az utcán. AZ már más kérdés, hogy otthon a 4 fal között jöhet a necc trikó, meg az ultramagas topánka... :D De teljesen másnaban lát szexinek, mint amiről én gondolonám.

Mondok másik példát: egy jó ideje rákaptam a bizsu fülbevalókra. A kicsi ill. kisebb méretűekre. Valahogy magamon nem tudtam eddig elképzelni a hatalmas fülbevalókat, pedig van egy-két barátnőm, akiknek hihetetlenül jól állnak! Gondoltam is lassan jön a tavsz, veszek egy-két igazán nagyot. A fülemhez tettem őket és kérdezgettem a páromat, melyik milyen? Ez nem jó, az sem jó, amaz sem jó... Már tök berágtam, hogy egyik se tetszik neki, így csak egyet vettem, ami tényleg tetszett nekem. Aztán kiderült, hogy azért rázta mindegyikre a fejét, mert szerinte annyira szép arcom van, hogy felesleges ilyen nagy fülbevalókkal még hangsúlyoznom. Pff... én meg azt hittem szexi leszek! :D De szó se róla: hihetetlenül jól eset ez a bók!!! Szóval megint csak nem az a szexi, amit én annak gondoltam.

Bocsi, hogy hosszú lett! :)

2011. febr. 23. 15:10

Mindenki jól beszél.A férfiak szeretik ha a nő mellettük sexi.És hát lássuk be egy tréningruhába vagy egy brutálisan nagy bakancsban mi sexi van?:)

Semmi.Nem olyan nagy késés ez, én azt mondom teljesíthető.És ha ettől még dícsérget is az meg csak jót tesz az önbizalmadnak is :)

Úgyhogy hajrá elő a minivel stb.

Ja és egy sexi fehérneművel végképp leveszed a lábáról.Már bocsi hogy ezt írom, de a férfiak agya ilyen téren egy rugóra jár.

8. Megara112 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. febr. 23. 11:28

Mintha én írtam volna:))) Az én párom is szeretné, ha nőiesebben öltöznék. Én mindig és (majdnem)mindenhová farmerban és sportcipőben megyek. És persze kapucnis pulcsiban.

Vannak ezért nőies cuccaim is, néha magamtól is felveszek egyet-egyet.

Ez nem kritika, hanem tényleg szeretne kicsit villogni veled a külvilág felé!

7. szöszi71 (válaszként erre: 6. - Beliveinlove)
2011. febr. 23. 11:08

Ismerős a helyzet. Sokmindent én is a szívemre veszek és másképp értelmezek, mint ahogy az valójában van.

Hidd el, biztos, hogy szeret:)


Van egy ötletem: Mikor találkoztok akkor öltözz úgy, hogy neked is jó és kényelmes legyen, de neki is tetszedjél:)

2011. febr. 23. 11:05
Nem tudom miért vettem így magamra ezt a dolgot..Lehet azért mert már két hete nem találkoztunk és nagyon vágyom a szeretetére...és erre jön ezzel....
2011. febr. 23. 10:54

Lehet, hogy építő kritika csupa jó szándékkal:) Öltözz úgy, ahogy (még) jól érzed magad.

Viszont érdemes kipróbálni a csajosabb ruhákat, főleg, ha tényleg hordhatod nyugodtan. Az elismerő külső pillantások és megjegyzések önbizalmat adnak, nyitottabbá, magabiztosabbá válsz, ami elég valószínű, hogy jót tesz:)

/Nekem nem szokott ilyent mondani a párom, de én nem is néznék jól ki miniben:))) Azt támogatja, hogy le akarok fogyni, de nem erőszakoskodik/

2011. febr. 23. 10:46

Az én páromnak mindenhogy szexi vagyok, még melegítőben is...

Nem hiszem, hogy attól fog jobban szeretni ha nőiesebb cuccokat fogsz hordani.

Kicsit megpróbálhatsz persze nőisebb lenni, de csak addig, amíg neked belefér. De miatta ne változz meg nagyon, csak amennyire egy kapcsolatban belefér az alkalmazkodásba a változás.

Úgy kell szeretnie, ahogy vagy, ha ezért elhagy, akkor nem mond igazat a szerelemmel kapcsolatban.

A párom a 10 év alatt soha nem mondott ilyet, szokta mondani ha valami ruha nem tetszik neki, hogy nem szereti annyira. De mindig hozzáteszi, hogyha nekem tetszik, akkor hordjam nyugodtan, mert nekem kell tetszenie, nekem kell jól éreznem benne magam.

2011. febr. 23. 10:44

Szia!


A párod azzal amit mondott nem bántani akart, hanem azt szeretné, ha szexi és nőies lennél mindig előtte. Próbáld meg összeszedni minden önbizalmad és add meg neki amit kér:) Nagy kérés?:) Engem mindig dícsér a párom, de azt is tudom, hogy szereti ha szoknyát veszek fel és ezt meg is teszem mikor együtt megyünk valahova, egyébként dolgozni nadrágba járok.


A párod pont azért mondja ezeket amiket leírtál, mert nagyon is jó vagy neki és nem akar mást, csak Téged!:) Szóval, fel a szoknyát és a magassarkút!!!:)

2011. febr. 23. 10:44
Szia! Szerintem, ha ilyen szép bevezetővel mondta neked, akkor téged akar, csak egy kicsit szexibb csomagolásban. Ha nem tetszenél neki, nem hinném, hogy miniszoknya felvételáre buzdítana. Büszkén akar melletted sétálni, hogy - lám, ilyen csini barátnőm van! :)
2011. febr. 23. 10:41

Párom tegnap mondta,hogy nem akar megbántani,de szeretne valamit megbeszélni velem.Azt mondta,hogy nagyon szeret,én vagyok számára a legtökéletesebb,de lehetnék kicsit nőiesebb is.Néha szoktam felvenni szoknyát,meg magassarkút,de mondta hogy lehetne többször is.Mert ha pl.kicsit bevadulok ha kettesben vagyunk és mondok mindenfélét,azt nem érzi hitelesnek,hanem olyan erőltetettnek,mert máskor meg olyan kislányos félénk vagyok.

Pedig sokszor dicsér,de mégis sokszor feljön a téma,hogy miért nem hordok nőiesebb ruhákat.Az alakom megvan hozzá,de mégsincs önbizalmam mondjuk egy mini szoknyát felvenni.

Ezzel most segíteni akart,jóból mondta,vagy esetleg mert nem vagyok elég jó neki?Félek hogy keresni fog egy olyan lányt aki mondjuk szexibb ruhákat hord mint én.

Nektek szokott ilyet mondani a párotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook