Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rajzosok ide!:) fórum

Rajzosok ide!:) (beszélgetős fórum)


20. pindur
2009. máj. 30. 16:38
sziasztok en is szeretek rajzolni.föleg szennel .kb 6 eves koromtol rajzolok
19. Szutyi (válaszként erre: 8. - Babyke21)
2009. máj. 28. 20:23
Nagyon szépek lettek a rajzaid! Rajzórákon is mindenki az orrom alá nyomta a vázlatfüzetét mert tudták hogy általában engem szúr ki a tanár ha táblához kell menni :(
18. Szutyi (válaszként erre: 7. - Nagisa)
2009. máj. 28. 20:17

Én is imádok rajzolni, egyetlen jó dolog ami leköt ha nagyon bosszant valami vagy egyedül vagyok itthon. Érettségizni is szeretnék majd jövőre, remélem összejön majd.


Színezéshez van egy nagyon jó filc, ami alkoholbázisú, csíkmentesen szárad (manga fanok valószínűleg ismerhetik) és baromi sok színben kapható. Igaz nem olcsó, de én gyűjtök rá egy pár darab már van :D

17. babyke21 (válaszként erre: 16. - Szimre)
2008. máj. 8. 17:49
Köszönöm:)
16. szimre
2008. máj. 5. 10:53
Babyke, nagyon tetszenek a rajzaid!
2008. ápr. 25. 16:13
Nagyon jók!:-))
14. babyke21 (válaszként erre: 13. - F852ffafeb)
2008. márc. 8. 12:06
Köszönöm szépen,mostanában én sem rajzolok sokat...de ha rámjön egy nap 5-6 rajz is készül,sok gyakorlással fejlesztheted a rajzképességed
2008. márc. 8. 11:22

babyke21: nagyon nagyon tetszenek a rajzaid!!

Én is szoktam rajzolgatni, bár mostanában egyre kevesebb időm van rá sajnos, remélem egyszer én is olyan jól csinálom majd!!

2008. márc. 8. 10:32

Sziasztok!

Tudna nekem abban segíteni valaki, hogyha fába szeretnék égetni képet ahhoz milyen típusú forrasztópáka használható, vagy van már valamilyen speckó ceruza esetleg? Azt hol tudom megvenni? A hobby és művész boltok nem igazán tudták mit szeretnék. Már vettem a Praktikerben egy forrasztópákát csak egy kicsit túl nagyot és fájdalmas vele a munka :)...

köszi

11. babyke21 (válaszként erre: 10. - Nagisa)
2008. márc. 3. 13:27

Szia!

Nagyon örülök,amikor valaki dícséri a rajzaim,nagyon jólesett,köszönöm,mosolyt csaltál az arcomra :)

10. Nagisa (válaszként erre: 9. - Babyke21)
2008. márc. 3. 12:55

sya!


tetszenek a rajzaid... :) főleg az amelyiken egy egy tündér van egy kézben :)

2008. márc. 2. 18:45
Most tettem is fel pár képet,megnézhetitek az adatlapomon.Szép estét!
2008. márc. 2. 18:34
Sziasztok!Én is rajzolok nagyon sokat,fogalmam sincs mikor kedztem,talán úgy 11-12 évesen,de majd megnézem...Minden rajzom alatt ott van a dátum és a nevem is :)...ja és mindenfélét rajzolok,mesefigurák,mangák,fantasy stb...
2008. márc. 1. 13:55

Konnichiwa!


én is szeretek rajzolni... sőtt, oly annyira, h rajzbol is akarok majdan érettségizni :D

én is szoktam mangákat is rajzolni, de mostanában túlnyomó többségben tanulmányi rajzokat csinálok, v pájázatra rajzolok :) :S én mondjuk főleg fekete-fehér ceruza rajzokat szoktam/szeretek rajzolni, de néha egy-egy mangámat kiszoktam színezni ;)


Satomi: megnéztem a rajzaidat, és szerintem jók :) főleg az a japán nő tetszett :) szép a kidolgozás...

és még lenne egy kérdésem: te h vitted fel gépre a rajzokat? szkennerel v fényképezőgéppel...? mert én is próbáltam, de nem jött össze... (lehet, nem fényékepezőképpel kellett volna? :P )

6. ec63a7fc29 (válaszként erre: 5. - Malamut)
2008. jan. 27. 12:34
Én is rajztanár vagyok. Többek között.
2007. dec. 7. 14:02
Sziasztok rajztanár vagyok és mindent csinálok. Festek, szobrászkodom, kerteket tervezek ill bábokat, díszleteket.Szóval folyamatosan kütyüzök!
2007. dec. 7. 10:41
Sziasztok! Én is szeretek hobbi szinten rajzolni, festeni. A lánom is hasonló beállítottságú, de a családban többen is vannak, akik már profi szinten festenek. Én még e mellett, szobrokat is készítek, és egyéb kreatívságokat.
3. d3edebbda4 (válaszként erre: 1. - Satomi)
2007. dec. 6. 22:38
Megnéztem, nagyon szépek a rajzaid! Az én lányaim is nagyon szeretnek rajzolni, és hozzád hasonlóan nagyon ügyesek. :) Sőt, az egyik, aki hozzád hasonló korú, lovagol is. Majd figyelmébe ajánlak.
2. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Satomi)
2007. dec. 6. 22:25
Profi kezdők és kezdő profik is jöhetnek?
2007. szept. 16. 14:12

Reménykedek hogy ilyen téma nincs. Én nagyon szeretek rajzolni, igaz nem vagyok profi, de nekem nem ez számít. kb 2 éve(2005 vége felé) szoktam rá a rajzolásra, azóta ha nincs más dolgok, vagy egyszerűen kedvem van akkor alkotok valamit:)

Ez lett az én első számú hobbim, és remélem sosem fogok leszokni róla:)

Mivel nem szeretnék reklámozni, vagy egyéb "szabályt" megszegni nem írom le, csak azt, hogy ha valakit érdekelnek a rajzaim akkor az adatlapomban lévő honlapra rákattintva megnézhetőek a rajzaim:)


Ki szeret még rajzolni? Kezdők, haladók és profik, mindenkit szívesen várok!:)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook