Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem ismer el :( fórum

Nem ismer el :( (beszélgetős fórum)


2011. febr. 25. 09:50

Kedves Pancsika!


Azt nem értem, hogy ha nem vagy független, miért olyan fontos neked egy számodra lényegében teljesen idegen férfi elismerése? A munkahelyen szerintem a főnök véleménye a mérvadó, nem pedig egy szimpla kollégáé. Ha nem jelent számodra semmit, és otthon egy harmonikus, jól működő kapcsolat vár szerető társsal, fölösleges ebből ekkora problémát csinálni.

2011. febr. 24. 17:15

Kedves hozzászóló!

Te végezd el a munkádat rendesen semmivel ne törödj,

Ne adj arra alkalmat, hogy tégedet kicikizzen néz a feje felé, te a magad részéről megteszel mindent szó ne érje a ház elejét. Bebizonyítottad, sokkal többet érsz nála és a te, vagy más munkatársak nem lennének, akkor kinlódhatna az uraság, mindezt neki egyedül kellene ellátnia. Üdv.Ágnes

7. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Db78bacc4f)
2011. febr. 24. 14:13
hát de most nem? :D
6. db78bacc4f (válaszként erre: 5. - 388b941089)
2011. febr. 24. 10:17
Egyet értek!
5. 388b941089 (válaszként erre: 1. - 14ecb25163)
2011. febr. 23. 15:31
jézusom te szegény...ilyenekből csinálsz problémát?? hát szard le te is őt!:D:D:D
4. 2cb29de033 (válaszként erre: 3. - 14ecb25163)
2011. febr. 22. 22:01
Én is úgy gondolom, hogy tartózkodás a részéről. Legyél te is magabiztosabb, határozott, és ne lássa rajtad, hogy pozitív visszajelzést vársz tőle. Muszáj megtenned, hogy ha (bocsánat) fikáz téged valamiért, akkor egyik füleden be, a másikon kiengeded.
3. 14ecb25163 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. febr. 22. 21:56
Tudom és igazad van. De annyira rosszul esik, hogy ezért már soha nem fogja egy jó szó elhagyni a száját Nekem sok szempontból jó lenne az ő pozitív visszajelzése. :(
2011. febr. 22. 21:45

Ha egyikőtök sem független, talán becsületesebb lenne ezen a kis közzenén túllépni.

Az a munka, ami a feladatunk és elvégezzük, azért még nem jár jutalom. Csak a fizetés.

Ez a fajta hozzáállás inkább a tartózkodás a részéről. Jobb lenne ezt tudomásul venni. Ne szaladjunk olyan kocsi után, ami nem vesz fel.

2011. febr. 22. 21:41

Van egy kollégám, igazából csípjük egymást én nagyon is őt. Bármit csinálok nem ismeri el. Ha más ugyan azt ugyan úgy megcsinálja vagy sokkal gyengébben akkor azt egyből dicséri, elismeri. 10 emberből 9 megdicsér dolgok, feladatok vagy akár egy poén miatt csak ő nem. Én tudom (nem vagyok nagyképű), hogy tetszik neki amit csinálok és ahogy, talán neki a legjobban, de letörne a nyelve egy kedves szóért. Mást előttem dicsér, töredék dolgokért. Ma el is bőgtem magam mikor nem láttak. Olyan nyomás volt a mellkasomba, hogy leírni nem tudom. :( Az, hogy egy az ízlésünk az nagyon sok mindenben kiderült már. Ha ő csinál olyat ami jó akkor én megjegyzem, bár utóbbi időben hanyagolom én is.

Egyszer egy gyenge pillanatban tudtára adtam, hogy bejön nekem. Nem vagyunk függetlenek és nem voltam bunkó meg rámenősen csak tettem egy olyan megjegyzést, hogy jó nálam, de akkor egyszer és soha.

Azóta van ez még jobban. Másokon keresztül elismeri amit csinálok vagy mondok az jó, de a szemembe soha.

Bocsánat, hogy hosszú lettem és zavaros, de nagyon fáj, hogy ennyire leszar.

Higgyétek el nem vagyok rossz és csúnya nő rajta kívül nincs ilyen problémám. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook