Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek ha a párom horkol? Hogy lehtne megszüntetni ezt a kellemetlenséget? fórum

Mit tegyek ha a párom horkol? Hogy lehtne megszüntetni ezt a kellemetlenséget? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2007. nov. 10. 05:35
Külön szobába kell rakni.
2007. nov. 9. 22:25
nem lehet megszüntetni. Másik szobába kell küldeni.
36. rózsa45 (válaszként erre: 35. - Kakuk Jánosné)
2007. nov. 6. 17:08
Ez eddig nekem is bevált.
2007. nov. 6. 14:11
Semmit nem lehet tenni.Egyedül azt,hogy te aludj el hamarabb.
34. 4726e582cf (válaszként erre: 33. - Reggye54)
2007. okt. 28. 07:21
Uh, és mégis milyen betegség az, ha valaki horkol?
2007. okt. 27. 18:58
Szakemberhez kell fordulni, mert ez betegség!
2007. okt. 26. 15:18

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a lézeres horkolás-gátló műtéttel kapcsolatban? Ugyanis a páromnak ezt javasolták az alváscentrumban. Ha bárki ismer olyan emberkét, aki átesett már ilyen műtéten, kérem jelentkezzen!!!

Köszke

31. LoLiNa
2007. okt. 21. 06:12
nálunk is horkolás van. az elején nem zavart, de most már eléggé zavar( de nem nyomatnák a szájába semmilyen kütyüt. akkor inkább horkoljon. mindenki horkol, amúgy, ha totál ki van merülve
30. Doki71
2007. okt. 20. 19:09
Hű! A fogát ois csikorgatja? Akkor egyértelműen az a készülék jön szóba, melyet az előbb leírtam! Ugyanis az megakadályozza a fog csikorgatását és azt, hogy a nyelv hátracsússzon! El kell mennetek az orvoshoz - onnan átkerülhet fogorvoshoz is lenyomatvételre! Hasonlít a készülék a bokszolók fogvédőjére!
29. Doki71
2007. okt. 20. 19:02
Alvás közben a nyelvizom ellazul és hátracsúszik a torok elé! Az alvót ez zavarja a lélegzetvételben ez okozza a horkolást! Ha nagyon hangos és téged zavar, menjetek el orvoshoz! Miután beszéltetek róla! Ha a párod szeret, akkor remélhetőleg megértő is!Egy olyan készülék a megoldás, ami hasonlít a fogszabályzóhoz! A párod éjszakára felteszi és a horkolás megszünik!
2007. okt. 17. 05:35
Még mindig horkol?!
27. szép szájú (válaszként erre: 22. - Kryssz)
2007. okt. 16. 21:36

Szia Kryssz!


Még várom,hogy megírd nekem is a vásárlási lehetőséget.


Köszi!

2007. okt. 16. 15:36
Szerintem jelentkezzen be az alvásklinikára, hogy megvizsgálják a horkolás okát. Mert lehet, hogy ha fáradékony az bizony attól van, sőt előfordul, hogy légzéskihagyása is van, az pedig veszélyes. MAjd ott megmondják mit tegyen.
25. Mocori
2007. szept. 22. 09:08

Állítólag lehet a gyógyszertárban kapni: 10 szem bogyó (2800Ft), elalvás előtt el kell szopogatni, az elzsibbasztja a gégét és megszűnik a horkolás.

De szerintem huzamosabb ideig nem jó. Mindig zsibbadt gége???

2007. szept. 21. 21:05
Férjem egyik szobában,én a fiammal a másikban.így tévézhet,horkolhat,csikorgathatja a fogát kedvére.
2007. szept. 21. 20:39
Eleinte felébresztettem, morgott, mostanában véletlenül meglököm, csak úgy, álmomban...:)
22. kryssz (válaszként erre: 21. - Puli1)
2007. szept. 21. 20:25

Szia/sziasztok,


korábban én írtam arról a párnáról, aminek a gyártói garantálják, hogy megszünteti a horkolást, amennyiben ezen ALSZIK az ember! S igen, valóban alszik! Ezt a párnát amiről én beszélek egészen biztos, hogy nem láttad boltban, mert nem láthattad! Üzletekben ugyanis nem kapható! Más, hasonlót láthattál, ami tényleg otromba lehetett -ezt te tudhatod csak, hisz te láttad! :-)

Egyelőre elnézést tudok csak kérni mindazoktól, akik választ várnak tőlem ezzel kapcsolatban, ígérem, hétfőn (24-én) mindenkinek válaszolok. Csak tudjátok, holnap költözünk, 3 hetes lakásfelújítás vár ránk, egy hónapja bolondokháza van nálunk - mindaz ami egy lakás eladás-vétel, felújítás körül általában lenni szokott! De nem ragozom, hisz muszáj folytatnom a csomagolást! Hétfőn küldöm a rendelkezésemre álló konkrét infókat! Addig is kellemes estét és hétvégét kívánok mindenkinek!

21. puli1
2007. szept. 21. 03:57
Hat en nem tudom!En lattam ezt a parnat elobe a boltba,fogalmam sincs hogy mennyibe kerulhet,mert ahogy meglattuk a pasimmal,osszeneztunk es elmosolyodtunk.Aztan mondtam neki ,hogy en biztos vagyok benne ha te ezzel alszol nem fogsz horkolni,mert hogy ezen a nagy durung parnan biztos hogy nem fogsz aludni!!
20. Ági640109 (válaszként erre: 10. - Kryssz)
2007. szept. 18. 07:35

Szia!

Én is kíváncsi lennék a párnára! Elküldenéd privibe, hogy mi a neve, hol vetted és mennyibe került??

Előre is köszi!!

2007. szept. 16. 23:21
Figyelmetekbe ajánlom a "Segítség horkol a pasim !" című Fórumot, melyben sok hasznos dolgot olvashattok a horkolással kapcsolatban !
18. lily3
2007. szept. 16. 19:39
Engem is érdekelne a párna.Egyébként mi külön alszunk évek óta e miatt.
17. c38e379cec (válaszként erre: 10. - Kryssz)
2007. szept. 16. 18:53
Nálunk én vagyok a horkolós, de a férjem nagyon toleráns. Szeretném megkimélni. Kérlek, küldd el priviben, hol és mennyiért lehet a párnához hozzájutni. Köszönöm!
2007. szept. 16. 18:45
cseréld le:D
2007. szept. 16. 18:41

Külön hálószoba, ha lehet nem egymás mellett.

meg lehet oldani, hogy két külön fekhely legyen?

2007. szept. 16. 18:17

Húú, rettenet kellemetlen valóban...

Exférjem horkolt piszokmód, mégha hason aludt is...

Füldugóval aludtam sokáig, igaz el is késtem párszor, mert így nem hallottam az ébresztőt...

Azt mondják az orrcsepp segít némely esetben, amúgy passz.

13. dorado
2007. szept. 16. 16:18

Nálunk én vagyok a horkolós nem a párom.

Két esetben tudom nagyon hallhatóan húzni a lóbőrt vagy ha nagyon fáradt vagyok, ilyenkor semmi nem használ ellene; vagy ha egy bizonyos súlyt elérek (mint pl. most is) és akkor legalább 7-8 kgtól meg kell szabaduljak, hogy hónapokig nyugi legyen.

12. be52089f0e (válaszként erre: 11. - Jázminka)
2007. szept. 16. 16:07

Én tényleg nem hiszem, hogy bele tudnék jönni. Egyébként is rossz alvó vagyok, mindenre felkelek.

Az utóbbi időben mi külön alszunk, de helyettem ott van vele a másfél éves kisfiam (én pedig a 2 hónapos lányunkkal alszom). Bízom benne, hogy őt nem zavarja annyira.


Azt én is hallottam, hogy a horkolás veszélyes, így érdekelne, hogy azt a párnát hol és mennyiért lehet beszerezni.

11. Jázminka (válaszként erre: 9. - Be52089f0e)
2007. szept. 16. 15:12

Én 8 éve hallgatom,de beljöttem.

Esetleg beválhat a füldugó.-sógornőmnek csak ez jött be.

Hát,talán még tudom ajánlani ,hogy aludjatok külön.

Vagy imátkozz.Jajj,nem tudom! Szorítok!:)

10. kryssz
2007. szept. 16. 15:08
Sziasztok,horkolással kapcsolatban tudok ajánlani egy speckó párnát, a gyártói (egy japán cég) garanciát vállal arra, hogy aki ezen alszik, nem horkol! Beszereztem énis, mivel édesanyám és édesapám is krónikusan horkolnak sajnos - ugyanígy a párom szülei is! Mindez nem lenne különösebb baj számomra ha csupán csak a pihenésemben zavarna! Azonban azt gondolom ti is tudjátok, hogy a horkolás betegség, ami többek között nem teszi lehetővé az éjszakai pihenést, regenerálódást, továbbá súlyosan megterheli a szivet, az egyenetlen légzés által, ami a mai középkorú férfiaknál oly gyakori szív és érrendszeri betegségek kialakulását eredményezheti! Nem beszélve arról, hogy mindezek által nem is tudja magát kipihenni se a horkoló, se a mellette alvó személy. Speckó hűtő kerámia lapocskák vannak beleépítve, amelyek többek között segítenek eloszlatni a meleg pontokat, így megakadályozzák e fej felmelegedését, s teljesen ellazító, természetes alvásélményt biztosítanak. spec. légjáratokkal van átszőve, amik max. szellőzést biztosítanak az éjszaka folyamán!Ja, és amióta ezen alszik a család, min 1 óráva kevesebb alvásra van szükségünk! :-) Mesélhetnék még erről a klasz találmányról, röviden, nekünk nagyon bevált! :-)
9. be52089f0e (válaszként erre: 7. - Jázminka)
2007. szept. 16. 14:56

Nem hiszem, hogy hozzá lehet szokni. Én már 9 éve próbálom szokni, de sajna nem sikerül.

És hiába alszom el hamarabb, sajna az sem segít.

Más tipp?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook