Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán sikerül fórum

Talán sikerül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán sikerül

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
525. szöszi71 (válaszként erre: 524. - Sz.F.Kata)
2011. szept. 21. 09:30

Szia!


Ne add fel, majd menni fog lefelé, csak kitartás és türelem kell hozzá:)

A kolleganők meg had mondjanak amit akarnak, ne foglalkozz vele. Egy-két kiló sajna könnyen le-föl mászkál. Én is járok így, nem is egyszer:) Nem adom fel, folytatom ahogy elkezdtem:)


Kitartás!:)

524. Sz.F.Kata (válaszként erre: 523. - Szöszi71)
2011. szept. 21. 09:23
hát nem tudom hallod énnekem megált söt egy kilo vissza is jött ugyhogy megint 70 kg vagyok és ez gáz de nem adom fel sikerülnie kell és kész azt mondja a sok okos koleganöm hogy 30 felett ez természetes pedig szerintem ez hülyeség
523. szöszi71 (válaszként erre: 522. - Sz.F.Kata)
2011. szept. 20. 11:11

Szia!


Én is 55 szeretnék lenni kariig, jelenleg 65 vagyok. Nem sürgetem, úgy vagyok vele, hogy fő a nyugalom. Az update szerint étkezem, mától ismét beindul a heti 3-4 torna. Ennek már lesz eredménye:)

522. Sz.F.Kata (válaszként erre: 521. - Szöszi71)
2011. szept. 15. 17:58
Hát legalább még 15 kg ot kéne fogyjak ahhoz hogy jo legyek(55-kg)
2011. szept. 15. 10:47

MInden a fejben dől el először. Próbálj valami régi fényképet kitenni magad elé és akkor hátha jobban leszel ösztönözve.


Mennyi a fölösleged?

2011. szept. 14. 18:02
én nem vagyok kitartó az a baj pedig kéne még minimum egy tizest leadni mert nagyon fáj a hgerincem mostanába és szerintem ez a fölösleg nem segit rajta
2011. szept. 13. 09:36
Igen, tudom, hogy ki kell tartani. Azon vagyok:) Szerencsére a kitartással semmi gond:)
518. Sz.F.Kata (válaszként erre: 517. - Szöszi71)
2011. szept. 12. 19:27
ha egyszer beindul lemegy a többi is csak kitartóan kell csinálni
517. szöszi71 (válaszként erre: 516. - Sz.F.Kata)
2011. szept. 12. 09:23
Én is azt szeretném, ha 5-tel kezdődne a súlyom:) Már kb. 1,5 kg lement:)
516. Sz.F.Kata (válaszként erre: 515. - Szöszi71)
2011. szept. 9. 21:58
hát elég sok van még mert azt szeretném ha 5-tel kezdödne
2011. szept. 9. 10:03

Szia!


Üdv. újra köztünk!:)

Gratulálok a fogyásodhoz, ügyi vagy!:)

Mennyi a cél?

2011. szept. 9. 06:59
Szaisztok ismét veletek vagyok én is eddig nem volt netünk de azért nem ültem tétlen már 69 kilo vagyok nem 74 :)
2011. szept. 5. 12:26

Sziasztok!


Én is előkerültem ismét:)

2 hétig nyaralni voltunk és nem voltam net-közelben. Sajna 2 kg visszajött, így mostmár 65 vagyok és indul a -10 kg leadás, szeretném elérni karácsonyig az 55 kg-ot:)

512. habnyak (válaszként erre: 511. - Dávid herceg)
2011. aug. 28. 15:39

Szia!

Hááát, én eltűntem rendesen, csak rohannak a napok, programok (itthoni) tömkelege.Nem jutok már olyan sűrűn a géphez sem, mindig van valami kutyafüle.Én tartom a 69-70 kilót.Ma reggel éppen 69-et mértem.Mostanában eszegetek azért, nem tartom be olyan drasztikusan mint anno, ezért nem is megy le semmi.Úgy vagyok vele, ha ezt tartani tudom akkor már jó vagyok.

2011. aug. 25. 20:32
Sziasztok! Jol eltünt innen mindenki! :( remèlem mindenkinek vidàm ès szèp nyara volt,nyaraltatok ès sokat fogytatok! :) èn sajna visszaszedtem,de ennek sok minden köszönhetö. Most megint probàlkozom,de csak mèrtèkkel! Tovàbbi szèp nyarat Nektek!!! Sziasztok!
510. habnyak (válaszként erre: 509. - Dávid herceg)
2011. jún. 1. 07:51

Igen köszönöm már úgy néz ki hogy teljesen rendbe jöttem.Mostanában az epém szurkál elég gyakran, hamarosan meg is nézetem majd ultrahanggal.Esténként már sokszor azt sem tudom, hogy hogyan is feküdjek, mert már az sem mindegy.Olyan mintha nagy kést szurkálnának belém.Nekem mindig van valami bajom.

Örülök hogy jól vagytok, a szuri szerintem nem fog semmi bajt okozni, legalább is nem jellemző.

Melyiket kapjátok? A 15 hónaposat nem?

Mi annál igaz megszenvedtünk, mert nagyon magas láza volt, de az összes többinél nem volt semmi probléma.Majd szurkolok nektek és gondolok rátok!Puszi

509. Dávid herceg (válaszként erre: 507. - Habnyak)
2011. máj. 31. 10:51
Szióka! Jól vagyok, és a picurom is "még". Várjuk az oltás következményeit a héten. :( Én meg tekergetek itthon. Tegnap a nagy nap alkalmából 40perc intenzív tekerést adtam magamnak ajándékba. :) Elég hülyén hangzik így,de máshogy nem tudtam leírni. :) Te jobban vagy már?
508. szöszi71 (válaszként erre: 505. - Habnyak)
2011. máj. 31. 08:21

Szia!


Szép jó reggelt!


Sajnos ez a stagnálási időszakod. Nem egy jó állapot, de most kell türelmesnek lenned. Mindent tarts ugyanúgy és meglesz az eredménye, hidd el megindul majd ismét lefelé a mérleg:)

507. habnyak (válaszként erre: 506. - Dávid herceg)
2011. máj. 30. 19:34
Köszi Zsuzsi a tanácsot, most majd másba kezdek, muszáj lesz. Te viszont nagyon csendes vagy. Picurkád jól van?
506. Dávid herceg (válaszként erre: 505. - Habnyak)
2011. máj. 30. 15:42
Ez sokaknál megesik. Mármint a stagnálás. Legtöbben ilyenkor adják fel, pedig ez az amit nem szabad!!! Kezdj el más mozgás formát, hogy felébreszd a szervezeted: "Hahó, van ott még 3kiló ami nem kell!" :)) Én szurkolok! :)
505. habnyak (válaszként erre: 504. - Szöszi71)
2011. máj. 30. 15:23
A kenyeret, tésztát és az édességet még a fogyóm előtt kiiktattam és azóta sem eszem, ezzel nincs baj.Nem eszem lisztes dolgokat sem, mindent ugyanúgy csinálok mint eddig.Ezért is nem értem, hogy mi a fene lehet velem.Szinte másfél hónapja itt állok és nem akar megindulni lefelé.
504. szöszi71 (válaszként erre: 503. - Habnyak)
2011. máj. 30. 13:55
Amíg le nem megy az a 3 kg amit szeretnél, próbáld meg kiiktatni teljes mértékben a kenyeret, tésztát, édességet. Sztem ezzel menni fog:) Legyen több zöldség és fehérje az étkezésedben:)
503. habnyak (válaszként erre: 502. - Szöszi71)
2011. máj. 30. 13:39
Szinte ugyanúgy mint eddig. Igaz, mostanában volt több alkalom amikor azt ettem mint a fiúk, de kenyér és tészta most sincs.A müzli és a zöldségek ugyanúgy megmaradtak, nem mondhatnám, hogy bármi nagyfokú változás lett volna.
502. szöszi71 (válaszként erre: 501. - Habnyak)
2011. máj. 30. 13:13

Igen, nagyon elszánt vagyok és tudom miat akarok elérni. A kilóim le-föl mászkálnak, de inkább a centi érdekel mostmár, hogy rendsezresen, heti 5 alkalommal tornázom. :)

Ez a 3 kg lesz sztem a legnehezebb, de biztos vagyok benne, hogy megcsinálod:)

Hogy étkezel?

501. habnyak (válaszként erre: 500. - Szöszi71)
2011. máj. 30. 12:06

Ebben biztos vagyok, mert iszonyatosan elszánt vagy és kitartó!Ennél több nem is kell a tökéletes eredmény eléréséhez.

Én még nem tudom, hogy a maradék 3 kilómmal mi lesz, mert itt megálltam és sehova tovább.Van hogy feljebb csúszik egy picit, de két-három nap múlva visszamegy 68-ra. Most kezdek azon agyalni vajon mit is csináljak, hogy újra meginduljon lefelé.

Ötleted? Ha esetleg tudnál valami okosat javasolni akkor megköszönném.

500. szöszi71 (válaszként erre: 499. - Habnyak)
2011. máj. 30. 10:03

Szió!


Nagyon ügyi vagy, csak így tovább!:)

Én is a hétvégén lazítottam, ma ismét jöhet a torna. Még nem tudom mi lesz ma, ha hazamegyek eldöntöm:) Nekem a hasam és a csípőm vészesebb még, de küzdök vele és bízom benne elérem amit akarok:)

499. habnyak (válaszként erre: 498. - Szöszi71)
2011. máj. 30. 09:00

Szia!

Még csak a második, de remélem még nagyon sok lesz.

Én tartom a 68-at, hála az égnek nem híztam vissza egy dekát sem.Tegnap tornázni szerettem volna, de sajna nem jött össze, mert kinn voltunk a fiúkkal a pályán, gyermeknap alkalmából.Nagyon jól éreztük magunkat, el is fáradtunk rendesen.Nem volt már kedvem tornázni, de ma majd bepótolom.A combomra és a fenekemre kéne még gyúrnom, de sehogyan sem találom el a kellő gyakorlatokat.

Te hogy állsz?

2011. máj. 30. 08:20

Sziasztok Lányok!


Dávid herceg: Az nem jó, hogy nem fogysz. Ha nem fogod vissza magad valamilyen szinten akkor ne is várd a fogyást. Az viszont jó, hogy ennyit biciklizel és így legalább centiben látsz változást magadon.

Nincs elég akaratod a fogyihoz?:)


Habnyak: Isten éltessen benneteket és sok boldogságot kívánok! :) Megkérdezhetem hanyadik évfordulótok volt? Ebben az esetben én is vétkeztem volna!:)


Legyen szép hetetek!:)

497. Dávid herceg (válaszként erre: 494. - Habnyak)
2011. máj. 26. 17:06

Szióóó! Nagyon örülök hogy jobban vagy már!!!! :)))


Én sajna nem fogyok, jó mondjuk nem is nagyon fogom vissza magam. Viszont, majdnem két hete hogy elkezdtem szinte minden nap tekerni fél órát, de minimum 10km-t. Ez annyiban látszódik, hogy kicsit kisebb lett a combom és a fenekem. :)

Amit megfogadtam a szülinapomra, sajna nem fog összejönni, de sebaj, nem adom fel! Puszi mindenkinek!

496. habnyak (válaszként erre: 495. - Szöszi71)
2011. máj. 25. 16:09

Ezek az ehetnékek rám is rám törnek olykor, ilyenkor nagyon nem szeretem magam.Mindig elcsábulok a fenébe is...

Tegnap gyümölcstortát csináltam, házassági évfordulónk volt, kicsit kedveztem apának.Na persze muszáj volt nekem is megkóstolnom.Fincsi lett.

Mostanában sajna nem tudtam tornázni, mindig valami nyavalya kerülgetett, de hamarosan ismét belecsapok.Annak azért örülök, hogy nem hízok vissza még egyelőre semmit.Próbálok vigyázni amennyire csak lehet.

Te nagyon ügyi vagy, csak így tovább.Sok sok puszi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook