Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Útitárs kereső fórum

Útitárs kereső (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
124. 8a5caeb182 (válaszként erre: 123. - Tamas65)
ápr. 5. 20:57
Ez elmúlt pár évben volt már jelentkező?
123. Tamas65
ápr. 5. 15:02

Üdvözlet! Június hónapra keresnék útitársat egy Hölgy személyèben ..Somogy., Tolna., Baranya megyèkbôl. Az úticélt akár közösen is megbeszélhetjük, de szívesen adok hozzá opciókat: Balaton., vagy Szlovákia.., ezen belül Nyitra, Besztercebánya, Bajmóc, Trencsény.., vagy a szlovén-Alpok., de lehet Siklós, Harkány is.

Amennyiben van érdeklôdô, a részleteket Viber-en megbeszélhetjük.

Magamról a válasz mail-ben írok bôvebben.


tamas.survival@gmail.com

122. Makula (válaszként erre: 116. - Ildikó.5897)
márc. 27. 06:40

Szia Ildikó!

Húsvétkor (2024.03.29-03.31) tervezek egy Vas megyei wellnessz utazást. Ehhez keresek útitársat egy vidám hölgy személyében, akivel megoszthatom a sok pozitív dolgot.


Saját autóval megyek Budapestről. Középkorú Férfi vagyok.


Kellemes kirándulás (kastélylátogatás), gyógyfürdőzés és egészséges szaunázás.


Testi-lelki felüdülés, pihenés, igazi wellness élmény. Email: mtborabudapest@gmail.com

121. Makula
márc. 27. 06:38

Húsvétkor (2024.03.29-03.31) tervezek egy Vas megyei wellnessz utazást. Ehhez keresek útitársat (vagy helybeli) vidám hölgy személyében, akivel megoszthatom a sok pozitív dolgot.

Saját autóval megyek Budapestről.

Kellemes kirándulás (kastélylátogatás), gyógyfürdőzés és egészséges szaunázás.

Testi-lelki felüdülés, pihenés, igazi wellness élmény. Email: mtborabudapest@gmail.com

120. Ildikó.5897 (válaszként erre: 117. - Ildikó.5897)
márc. 7. 19:48

Szia, nagyon jó lenne személyesen megbeszélni a lehetőségeket.

Üdv.: Ildikó

119. Tundernapsugár5 (válaszként erre: 105. - Judit 100)
febr. 2. 19:52

Kedves Judit!


Engem érdekel az utazás, ha még aktuális kérlek írj.

Bp-i nő vagyok.

Napsugár

118. Tundernapsugár5 (válaszként erre: 116. - Ildikó.5897)
febr. 2. 19:47

Kedves Ildikó!

Én is 60+ értelmiségi nő vagyok Bp-ről érdekelnének az alábbi programok és én is társaságot keresek hozzá.

Kérlek írj és egyeztetünk.

Köszönöm szépen!

117. Ildikó.5897 (válaszként erre: 105. - Judit 100)
jan. 23. 11:49

Szia, nőket vagy férfiakat keresel? Városnéző program belföldön vagy külföldön?

Üdv.: Ildikó

jan. 16. 15:23
60-as értelmiségi nő vagyok. Társaságot keresek az egész országból alábbiakhoz: mozi, színház, koncert, túrázás, fürdő,- múzeumlátogatás, kulturális és gasztronómiai programok, belföldi és külföldi utazások.
115. Ildi2 (válaszként erre: 103. - VPMost)
dec. 27. 10:42

Kedves Péter!


Most vettem észre az üzenetét. Most is csak véletlenül. Kaptam egy emailt, miszerint van itt egy olvasatlan üzenetem. Karácsonyi üdvözlet volt. Gondoltam, ha már itt vagyok, megnézem az útitárs keresőket. Akkor láttam meg Péter üzenetét.

Lisszabont már megjártam tavasszal. De talán egy másik utazás még megvalósítható.

Szép napot kívánok!

Ildikó

dec. 15. 22:20

Hölgy utitársat keresek június-júliusi, Róma-Vatikán útra, 45-54 éves nő személyében (NEM XXX PARTNERT!!!).

Buszos út, nagyon megbízható irodával.

Kb.: 180.000,- az utiköltség + belépők.

113. C5V6
nov. 6. 21:00
Jo minusegu arc es alakos fenykeppel irj legyszives!
112. C5V6
nov. 6. 20:56

Holgy partnert keresek "Karacsony, Szilveszter Maldivon" Sun island Harom het, all inclusive, Superior Villaban. Repulo indul Dec 14-Jan 05.

Csinosnak mondott, jo tarsalkodo (nem csipog mindig), szerenyen viselkedo, 50-60-ig. minimum kozepfoku vegzettseg. A repulojegyed Te fizeted, a tobbit en. En 71 vagyok. Egy arasszal szebb az ordognel. Egyeztetes privatban es szemelyes talakozas elotte.

111. Tundernapsugár5 (válaszként erre: 105. - Judit 100)
2023. szept. 2. 14:55

Kedves Judit!

Bp-i 69 éves nő vagyok - csak most olvastam a keresést.

Engem érdekelne én is szeretek busszal és vonattal utazni.

tundernapsugar5

110. Atika3 (válaszként erre: 109. - Agikov13)
2023. aug. 30. 22:42

Kedves Agikov


Phuket időjárása nem ideális a megjelölt időpontban.

Csak ekkor lenne jó neked?

2023. aug. 30. 13:31

Repülős thaiföldi utazásra keresek útitársat, aki a korosztályomból van (25-38 év). Lehetőleg nő, de az összebújás bárminemű formájának kizárásának fényében, lehet férfi is. Előtte mindenképpen találkozzunk!

Időpont: 2023 október közepe, vége - november eleje, közepe. Körülbelül 13-24 nap.

Program: Már régóta tervezem az utazást, úgyhogy konkrét tervem van, hogy miket szeretnék megnézni. De vannak benne lyukak más programokra is. 😁 A videóban 📽️ látottak szerepelnek az útitervben. [link] Bangkok🌇: minimum 5 napos városnézés [link] Phuket 🏖️: minimum 5 napos tengerpartozás és kirándulások.

Nagyságrendi költségek💰: az utazás a nomád és a luxus nyaralás között helyezkedne el félúton. Repülőjegyek✈️✈️: 210 000 Ft, szállások🏠🏠 : 47 000 Ft, belépőjegyek🎫🎫: 60 000 Ft, transportok🚕🚂🚲🏍️🛳️🚍: 28 000 Ft, + étkezés 🍛🥤, szuvenír 🎁, borravaló💶

További részletekért írj privátban! De ha, nem jó az időpont, nem Bangkokba és Phuketre jönnél vagy nem esel a korhatárba, akkor kérlek ne!

2023. aug. 10. 21:58

Sziasztok! 46 éves jól szituált, egyedükálló férfi vagyok Zala megyéből. Úgy gondoltam, teszek egy próbát, ha esetleg van egy kedves és csinos 30-as,40-es egyedülálló hölgy, aki eljönne velem 2 hét külföldi vagy belföldi nyaralásra. A költségeket én állom.

Bővebb információ: molnar77balazs@gmail.com

107. Magica
2023. júl. 26. 23:15
Sziasztok. Elég lehetetlennek tűnő dolog amibe itt belefogok, de miért ne próbálnám meg. Hátha nem csak a filmekben létezik ilyen. Szóval szombaton azaz július 29-én indulok Görögországba tengerparti nyaralásra. A párom viszont beparázott a hírek láttán és nem akar jönni. Én viszont mindenképpen megyek mert a 200 km-re lévő tűz nem zavar. Próbálok keresni olyan bevállalós hölgyet, aki legalább 40+. Vékony vagy normál testalkatú, legalább 1 fokkal szebb mint az ördög és hajlandó eltölteni velem két hetet. Augusztus 13-án vasárnap érkeznénk haza. A szállás és az útiköltség ingyenes, esetleg a napi étkezésünket kellene állni. Ez kb 30 euró per nap. Hangsúlyoznám hogy nem sex partnert keresek. Egyenlőre nem akarok válni, de kb elegem lett a korábbi életemből. 59 éves fiatalos vidám fickó vagyok.
106. Tutu 2 (válaszként erre: 105. - Judit 100)
2023. júl. 23. 11:23
Szia!Engem érdekelne,69 éves külföldön dolgozó férfi vagyok.Agusztos 01-töl megyek szabadságra.Udv Tutu.
2023. júl. 22. 12:17

Sziasztok!


68 éves nő vagyok.


Útitársat keresek hazai wellness és városnéző programokra.


Busszal és vonattal szoktam utazni...

104. Atti74
2023. júl. 18. 18:32
Sziasztok.július 27-augusztus 6 közti időtartamon belül, utitársat keresek, jókedélyű társal,Görög,Bulgár repülős útra, vagy valamelyik Európai szigetre.. Hogyha felkeltette érdeklődéseteket. hasasattila@gmail.com ra várom szives megkeresést.
103. VPMost (válaszként erre: 97. - Ildi2)
2023. júl. 12. 15:57

Kedves Ildikó!

Örömmel utaznék Önnel Portugáliába, miután kellőképpen megismertük egymást. Előre is köszönöm szépen a megtisztelő válaszát. Egyébiránt gyermekorvos vagyok, korban Önhöz illő. Kézcsókját küldve minden jót kívánva Péter

102. enigmapont (válaszként erre: 101. - Enigmapont)
2023. jún. 19. 19:34
Erdeklodni: enigmapont@gmail.com, vagy [link] messenger
2023. jún. 19. 19:32

#costarica #februarSziasztok! Tartsatok velunk Costa Ricaba!

2 jofej, vidam es laza utitarsat keresunk 2024.02.09 - 26. kozott (27-ei erkezes), aki megosztana eletkozosseget erre az idore velunk egy csoda orszagban.

A bekesseg kedveert egy fiatal part vagy 2 egyedulallot (legalabb 1 fiut) vinnenk magunkkal, akik tudnak alkalmazkodni hozzank es a korulmenyekhez. Jol beszelnek angolul (a spanyol sem hatrany am! 🙂 ), tudnak vezetni, szeretnek es szoktak is utazni, ezert ha ledobnank oket a semmi kozepen, ott is gond nelkul feltalalnak magukat. Kozosen szervezzuk majd az utat, ebben a te segitsegedre is szamitunk!

Miert 4 ember? Egyszeru: az anyagiak. Na meg sokkal jobb tobben megelni dolgokat.

Korosztaly: 34 - 45 ev kozott.

Rolunk: Ket (addigra) 40 eves lany vagyunk, mi is szeretunk es szoktunk is utazni, idonkent egyutt is. Voltunk mar egyutt Afrikaban pl., es tudjuk, hogy nem konnyu 4 embernek egyutt ennyi idot egymassal "osszezarva" kibirni, epp ezert szukseges, hogy te/ti is rugalmasok legyetek mindenben.

Terv: 2,5 het Costa Rica (ebbol kb. 20% Nicaragua) autoberlessel, ami azt jelenti, hogy minden nap uton leszunk. Szallas hol itt, hol ott (low budget), de mivel az orszag nem olyan nagy, ezert terv szerint 2-4 nap egy helyen, onnan autoval csillagturakat teszunk ide-oda. A dzsungelt szeretnenk leginkabb latni, kozel lenni a termeszethez, szeretjuk a tengerpartot, strandolast is, de semmikepp nem hevereszos nyaralasra megyunk, inkabb felfedezni, sokat latni szeretnenk.

A repjegy ara lesz varhatoan a leghuzosabb. (350-450e Bp-rol) A mi repjegyunk mar megvan, ezert a datum nem rugalmas, de nem kotelezo a mi jaratunkkal jonni, a lenyeg, hogy ott mar egyutt mozogjunk. A program, az auto, a szallas kozos feladatunk lesz.

Ha kedvet kaptal, az idopont megfelel, a repjegy ara se riaszt meg, kerlek keress, egyeztetunk!

Pura Vida!

Lilla & Zsuzsi

2023. máj. 21. 15:22
Malajzia,Taifold,Kambodzsa,Laosz,Fulop sz.
2023. máj. 21. 15:19
2023 nov.28es2024 ápr.4 között azsiai hatizsakos utazashozutitarsakat keresnék.erd:retepd01@freemail.hu
2023. ápr. 9. 12:13

Sziasztok! Útitársat keresek nyaralásra. Európai országokat szeretnek látogatni. Tervben van Olaszorszag (Garda-to, majd az Ény-ti tengerpart Monaco-ig. A tervezett utazás maximum kettő hét, es autóval tervezem. Az időpont természetesen még nem fix, de július közepe lenne megcélozva. Hölgy útitársat keresek. A költségek túlnyomó részét én állom. Semmiféle kötelezettséggel nem jár, ha valaki elutazik velem! Természetesen minkét fél részéről jó, ha van kellő szimpátia.

Ha van érdeklődő, akkor kérem, hogy mail-ben jelezze szándékát. A további részleteket ez után mondanám el.

tamas.survival@gmail.com

97. Ildi2
2022. dec. 28. 15:31

Sziasztok!

Útitársat keresek külföldi utazásokhoz. Elsősorban Lisszabonba szeretnék menni pár napra, de más lehetőségek is érdekelnek.

Magamról: fiatalos, 55 éves, Budapesten élő nő vagyok.

2022. dec. 22. 03:33

Sziasztok! Útitársakat keresek dél-kelet-ázsiai körutazásra. Bangkok, Phuket, Kuala Lumpur, Siem Riep érintésével.

Az útiterv és kalkuláció ezen a linken van.

[link]


Ha jönnél, írj! :)

horvattibi80@gmail.com

95. Ferenc021 (válaszként erre: 71. - Somy75)
2022. aug. 26. 15:19
mennél görögbe-törökbe 1 hónapra szept 10-15 körüli indulással tengerimádás hívjál 06 88 496 169 lány legyél hülyén hangzik ez így hívjál--elmondom
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook