Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol (a leg)olcsóbbak a Norbi Update élelmiszerek? Norbi-bolt, vagy nagy üzletek? fórum

Hol (a leg)olcsóbbak a Norbi Update élelmiszerek? Norbi-bolt, vagy nagy üzletek? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 22. 14:41

Nah, elcaplattam a Nagy Lajosra. A nő át akart verni, 2X ütötte be a tésztát. Mégiscsak 640 Ft:O

Hogy lehet h a pinkódos kártyámhoz nem kérte a terminál a kódot, hanem csak aláírnom kellett?!:O:O:O


Amúgy hazafelé bejöttem a Stadionosba. Minden pontosan 1 Ft-al lett volna drágább:D:D:D A sütik drágábbak mondjuk, itt 2500, ott 2390, de itt legalább vt túrórudi (bár 105 Ft-ért, mikor a Tescoban csak 99:D)

Aki esetleg eszi az 1-es szeletelt trappistát, most az is akciós a Tescoban, 249 (üzletben 459-ért láttam most:O)


Legközelebb elnézek a Dohány utcaiba:):)

Köszi még1X lányok:)

12. clugie
2011. febr. 22. 11:35

Amelyik pékségekben voltam eddig, mindenhol volt más termék is, sajnos általában nem túl nagy választékban vagy éppen hiányos árukészlettel...

De a Nagy Lajoson egész jó volt amikor legutóbb ott jártam, ráadásul van a közelben egy Hda turi, így mindig összekötöm a kellemest a hasznossal, ha arra járok. :D

11. zsófyc (válaszként erre: 8. - 4fbd4b2862)
2011. febr. 22. 11:32
Igen, köszi, azt már láttam. Esetleg nem tudod, h ott milyen árak vannak? Érdemesebb lenne ott vennem anyuékhoz a cuccokat ha megyek haza, vagy inkább vegyem meg itt Pesten és vigyem haza?:)
10. zsófyc (válaszként erre: 9. - Clugie)
2011. febr. 22. 11:30

Akkor az még jobb mint a dihány u.-i? Mert nekem az sincs messze:)

Mind2 üzlet vagy csak pékség? Vagy félreértelmezem és a pékség meg az üzlet ua.?:D

9. clugie (válaszként erre: 6. - Zsófyc)
2011. febr. 22. 11:20
Olyan nagyon sokkal nem olcsóbb, stadionoknál 2500 /kg Dohányban asszem 2350 .-, Nagy Lajos Király útit szeretem nagyon, ott olcsóbb is és nagyobb a választék mindenből, az üzlet hangulata is jobb, pl le lehet ülni megenni amit vettél :)
8. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 2. - Zsófyc)
2011. febr. 22. 11:19
Sziasztok! sajnos mindenhol ogyanolyan drágák,minimális eltérés lehet!székesfehérváron Távirda utcában van
7. zsófyc (válaszként erre: 5. - 7cdf5b0d96)
2011. febr. 22. 11:17

Köszi!

Réka DVD-ket már beszereztem:)

Pár alapanyag kéne csak most, mert hetek óta a stíriai metéltet kívánom, és most találtam update 1-es verziót:))))

6. zsófyc (válaszként erre: 3. - Clugie)
2011. febr. 22. 11:16

Köszi:)

Pont oda tervezem h ma elnézek, amúgy itt lakom a Stadionnál, de elég drága, aztán gondoltam hátha olcsóbb valahol...:)

2011. febr. 22. 11:15

Szia!

A pékárukat csak a Norbi-boltokban tudod beszerezni,de a többinél szerintem érdemes szétnézni máshol.

Én például a pudingukat 77 ft-ért vettem a Tescoban,náluk 85-90 Ft körül van.Rostos gyümölcslevet is vettem már máshol olcsóbban.Dvd-nél pedig érdemes a neten kutakodni.Én tavaly decemberben vettem a meg az új Rubint Réka dupla dvd-t,2800 Ft-ért,ingyenes házhoz szállítással,másnapra itt volt. A pékségben nem tudták megmondani,mikor érkezik pontosan hozzájuk,de azt igen,hogy 3000 Ft fölött lesz az ára.

2011. febr. 22. 11:15
Ja Norbi csoki a rossm-ban a legolcsóbb, pont fele annyi mint némelyik pékségben
2011. febr. 22. 11:14
Ts-ban olcsóbb a puding, sp-ban a somlói. Sütikért, lisztért muszáj a pékségbe menni, úgy vettem észre, hogy a pékségek között is van áreltérés. Stadionoknál drágább, Dohány utca olcsóbb.
2011. febr. 22. 11:11

Sziasztok!


Egy csomó dolog kapható már hipermarketekben is. Itt olcsóbbak mint a Norbi üzletekben? Ill. az egyes Norbi-üzletek/pékségek áraiban lehet eltérés? Vagy mindenhol ugyanannyiba kerülnek?

Mit-hol érdemes beszerezni (Pesten)?

Előre is köszi a segítséget:)

2011. febr. 22. 11:10
Hol (a leg)olcsóbbak a Norbi Update élelmiszerek? Norbi-bolt, vagy nagy üzletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook