Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen márkájú elliptikus trénert érdemes venni? Valamint mit kell figyelembe venni, egy ilyen gép vásárlásakor? fórum

Milyen márkájú elliptikus trénert érdemes venni? Valamint mit kell figyelembe venni, egy ilyen gép vásárlásakor? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 28. 12:57

nekem zero X van, négy éve vettük 25 000 ft-ért használtan, sok program van benne, állítható ellenállás.


Én mindenképpen elektromosat ajánlanék! Így magad tudod változtatni az edzést, nem unod meg.

12. miel77
2011. febr. 25. 13:05
Gondolom a motorvezérelthez kell áram... :) de akkor ezt majd az eladótól megérdeklődöm :)
11. Zsú1965 (válaszként erre: 10. - Miel77)
2011. febr. 25. 11:36
Sajnos, azt sem tudom, ez mit is jelent:))
10. miel77
2011. febr. 25. 09:10
Azt esetleg meg tudod mondani, hogy melyik a jobb a motorvezérélt vagy a manuálisan vezérelt elliptikus tréner??
2011. febr. 25. 09:06

Köszönöm a sok infót :) Sokat segítettél :)

Valószínű rajtam kívül nem sokan fogják használni, max kipróbálják a családtagok.. de remélem az én kitartásom sokáig megmarad majd :)

Megnéztem a márkát, amit mondtál (Robust) és tényleg nagyon jó gépei vannak, ráadásul ennek a fajtának vannak a legnagyobb lendkerekei (16-18 kg körüliek, míg a többi típusnak ilyen 6-8-10 kg). Az egyik sportboltban, annyit tudtak mondani, hogy minél nagyobb a kerék, annál stabilabb a gép.

2011. febr. 23. 13:03
Már nem emlékszem, hogy a mienkben mekkora a súlyt, de most jutott eszembe, hogy ha többen is fogjátok használni otthon, és nagy a testmagasságbeli különbség, akkor arra is érdemes figyelni, hogy állítható legyen a lábtartó helye, vagy a kar dőlésszöge. Sajnos, amint ezt beállítottuk, a konkrét infót szabadon engedtem a fejemből...
2011. febr. 23. 08:34
Mekkorának érdemes lenni a lendkeréknek? olyan 10-12 kg körülieket nézegetek...
6. miel77 (válaszként erre: 5. - Zsú1965)
2011. febr. 23. 08:29
sajnos én szegedi vagyok ritkán járok Pesten.. :( gondolom ott több lehetőség van! Hiába nagy város, sportboltok terén nem nagyon van választék :( Ezért is keresgéltem webshop-okban is... csak hát mégis elég nagy összeg azon,hogy neten rendeljem látatlanban.
2011. febr. 22. 16:17
Mi annó nagyon körül jártuk a témát, a Ketteler nem jobb, csak grágább. A Ferenc krt Üllői sarkánál van az üzlet, ahol mi vettük.
4. miel77 (válaszként erre: 3. - Zsú1965)
2011. febr. 22. 12:48

Köszi a segítségét :) én is nézegettem a Robust márkákat, jónak tűntek, voltam egy kisebb boltban, ott sajnos nem voltak vmi készségesek az eladók. Kb mindegyik darabra azt mondták, hogy jó...

Én is olyan 100körüli kategóriára gondoltam. Még néztem Kettler-t.

2011. febr. 22. 12:15
Nekünk Robur (vagy Robust?) van, már 2 éves, 100e Ft-volt. A lendító súlytkell figyelni többek között, de nézz be néhány üzletbe, mindent elmondanak.
2011. febr. 22. 10:05

Lécci segítsetek, akinek van otthon ilyen gépe, szeretnék egyet otthonra, de fogalmam sincs mi alapján érdemes választani. Szeretnék valami jobb minőségűt, ami bírja is sokáig :)

Köszönöm :)

2011. febr. 22. 10:03
Milyen márkájú elliptikus trénert érdemes venni? Valamint mit kell figyelembe venni, egy ilyen gép vásárlásakor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook