Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Klinikán szültem fórum

Róbert Károly Klinikán szültem (beszélgetős fórum)


1 2
36. beu8
2011. júl. 11. 12:34
Madarász Viktor u. 47-49.
35. beu8 (válaszként erre: 34. - Lamoni)
2011. júl. 11. 12:33

Szia!


Remélem helyes döntésnek bizonyult a váltás Nálatok is!Mi egyből lombikozni kezdtünk, és az első beültetés sikerült!Most a 9.hetet töltöm:)

34. lamoni (válaszként erre: 33. - Beu8)
2011. ápr. 25. 11:37

A történeted nagyon sok mindenben hasonlít a miénkhez, annyi különbséggel hogy mi voltunk olyan hülyék, hogy még belementünk 2 inszembe és egy lombikba is. A leletkikérésnél csak a legrégebbi sperma leletet másolták le, és az én rákszűrésem is elveszett.

Már mi is máshová járunk, és meglepődve tapasztaltam, hogy annak ellenére, hogy jóval többen járnak oda, még annyit se kell várakozni, mint az RK-án, és több olyan vizsgálatot is elvégeztek, amit előtte nem.

33. beu8 (válaszként erre: 23. - 4bc7cf362c)
2011. ápr. 13. 13:53

Sziasztok!

A fénymásolós történet ismerős:) Mi egy vetélés és azt követően két év sikertelen próbálkozás után jelentkeztünk kivizsgálásra.A klinika protokolja alapján előírt összes vizsgálatot elvégezték rajtunk, majd jött az "eredményhirdetés" : minden rendben van mindkettőnknél, mehetünk inszeminációra.

Nagyon örültem, hogy végre történni fog valami, de azért megkérdeztem a dokit, hogy nincs e olyan vizsgálat amiből esetleg kiderülhetne a régi vetélésem(24.hét)eddig tisztázatlan oka esetleg megelőzhető lenne az újabb csalódás. Erre ingerülten közölte, hogy nincs. Sokáig nem gondolkoztunk, elmentünk egy másik klinikára, ahol igenis el tudnak végezni olyan vizsgálatokat amivel egy újabb vetélés esetleg elkerülhető. A mostani klinikán kérték, hogy hozzam el az eddig elvégzett vizsgálatok eredményét, amiknek megszerzése nem volt egyszerű. Bement a férjem -a recepciósok kb. 10 percig észre sem vették, kávézgattak és röhörésztek- majd kérte a másolatokat. Közölték vele, hogy ez a napi rutinjukba nem fér bele, és másnapra adtak neki időpontot amikor átvehette 20FT/ db áron a leletek másolatait. Persze a spermiogram eredménye kimaradt, így ezért 2 nap múlva én mentem el. A rákszűrésem és a bakteriológiai tenyésztésem erdménye meg sem volt! Telefonos érdeklődésre megtalálták, ez a doki magánrendelésén maradt, nem került bele az aktánkba. Barteriális fertőzést találtak, amiről nem értesítettek, holott arról volt szó, ha bármit találnak ők fognak hívni, és az orvosnak sem tűnt fel az értékelésnél, hogy hiányoznak leletek, és a legszomorúbb, hogy így megcsinálták volna az inszeminációt!!!A baktériumot a méhnyálkahártya biopszia vizsgálatnál is kimutatták a jelenlegi intézetben, most antibiotikum kúrán vagyok. Nem bánjuk, hogy eljöttünk. Ahová most járunk sokkal alaposabb kivizsgálásban részesülünk, holnap megyünk megbeszélni, hogy hogyan tovább:) Remélem sikerrel járunk.

32. Bcicus (válaszként erre: 31. - Maja300)
2011. ápr. 10. 11:25
Köszi. Én egyenlőre nagyon élvezem a terhességem.
31. maja300 (válaszként erre: 30. - Bcicus)
2011. ápr. 10. 10:22

Köszönjük!

Neked pedig kitartás!

30. Bcicus (válaszként erre: 29. - Maja300)
2011. ápr. 6. 20:37
Gratulálok a kislányotokhoz. Jó egészséget.
2011. ápr. 6. 17:58

2011.03.28-án 15:52 Megszülett Emma babánk császárral,56cm és 3350grammal.

Nagyon kedves volt a szülésznő,le a kalappal.

Senkire egy rossz szavam nem lehet.A műtőben is odafigyeltek rám nem hagytak magamra a gondolataimmal egy percre sem.Terelték a figyelmem.

Az osztályon pedig a nővérek nagyon-nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.

Csecsemősők,volt egy hölgy aki kevésbé volt szimpatikus de ezt leszámítva,segítettek a tejem elindulásában,peluscsere lebonyolításában:))

Gyerekorvos,minden nap jött,hogy minden rendben Emmával,így nyugodt voltam.

Hát ennyi!

2011. márc. 7. 18:17

Sziasztok!

Senki nem szült az RK-n?

Érdekes.

27. Bcicus (válaszként erre: 33. - Magyariné Ica)
2011. febr. 26. 13:16
Köszönöm, nagyon vigyázok a mi kis csodánkra.
26. Bcicus (válaszként erre: 33. - Magyariné Ica)
2011. febr. 26. 13:15
Nálunk minden doki (nem csak ott más intézményekben is, ahova elmentünk koznira) a páromra fogta, ezért donorra akartak rávenni minket. De most úgy néz ki nagy valószínűséggel az én inzulinrezisztenciám volt az ok.
25. 4bc7cf362c (válaszként erre: 24. - Kelime)
2011. febr. 25. 15:02

Nagyon remélem, hogy az ő segítségük nélkül is bővül a családunk, csak nagyon bosszant, hogy az ember elmegy inkább és fizet, csak ne verjék át, és tessék. És még azt hiszem ebben az esetben a pénz a legkevesebb!

Az új árakat még nem néztem, de most meg fogom nézni. Az tuti, hogy mi sem megyünk vissza.

Ti hová jártok most?

Hát én nem vágyom újabb lombikra ezek után.:-(

Ica

24. kelime
2011. febr. 25. 14:57

Szia Magyariné Ica!


Én nem az RK-ban szülök, mert még sajna nem tartunk ott sajnos :(

De kivizsgálásra oda jártunk és volt 2 inszemünk is, most akartunk a lombikba belefogni, de úgy döntöttünk, hogy nem ezen a klinikán folytatjuk.

Ennek több oka is van, az egyik, hogy az inszemeknél se voltunk maximálisan megelégedve a bánásmóddal és az sem tetszett, hogy minden vizsgálatot újra elrendelt volna újra a dokim, még az átjárhatóságit is csak azt nem értem, hogy minek?! A másik ok, hogy az árak megint emelkedtek és a vérvételért is fizetni kell, hormononként 3000 Ft-ot, ami szerintem elég sok, főleg, hogy eddig ez a része ingyenes volt.

Én már egyszer elkértem a leleteink másolatát, akkor 2.000.- Ft-ot fizettem (kb 15 db volt), de most febr. 01-től 20 ft/lap lett a másolás díja. Az inszemekről én se kaptam semmilyen papírt, akkor ezek szerint fölösleges bemennem érte, ha Neked nem adták oda, nekem se fogják.

Ezt a problámát egyébként többen jelezték a klinikának, hogy az állami intézetekben is megkapja a beteg a leletet, még pedig az eredetit, itt a magánkórházba meg kifizett egy csomó pénz és mégse kapja meg, de nem igazán törődnek a betegek véleményével.

Sajnos nem vagy egyedül a rossz tapasztalatokkal :(

A továbbiakban sok sikert Nektek!

2011. febr. 25. 10:50

Sziasztok!


Leírnám a tapasztalatomat, amit ma szereztem a meddőségivel kapcsolatban.

A csodálkozástól alig kaptam szikrát.

Volt itt 2 lombikunk. Nagyon kedvesek voltak. Semmivel nem volt gond, csak azzal, nem tudták megmondani, miért nem jó a megtermékenyülés. De ezt el is fogadtuk.

A 2. után eléggé belefáradtam, és nem akarok több lombikot. Kértem a papírjaink másolatát. Szerdán azt mondták, nincs kapacitásuk a fénymásolásra. Már ezen is kiakadtam, oké, sok a dolguk, de 20 lap lemásolása felültöltős gépen csak nem olyan időigényes..... Kértük, póstázzák ki. Nem lehet. Mondtam, lemásolom. Nem lehet. Péntekre meglesz. Ma, csak ezért, felmentünk Pestre. A fénymásolatok vártak. Minden, ami nem kapcsolatos a lombikkal megvolt. Csak a lényeg nem. Sem a kezelés, sem a petesejtek fejlődéséről, sem a nyhról, sem a megtermékenyítésről....semmiről a papírokat nem másolják le, mert az belső irat. Megnézhetem, de le nem másolhatják.

Szerintetek ez így rendben van? Fizettem több százezret, 2*, és annyi papírom van róla, hogy néha vettek vért, és ott jártam. Na meg az, hogy mikor csinálták a lombikot De azt még a beültikor adták.

Most jön a sztori vége. Odaadják a papírokat, és KÉRTEK A FÉNYMÁSOLÁSÉRT 720 FTOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

???????????????????????

Kedvesek, igaz?

Bcicus, neked talán több tapasztalatod van. Ez mindenhol így van, vagy csak én fogtam így ki???

Vagy ha már nem akarok oda visszamenni, már nem kell normálisnak és kedvesnek lenni, csak amíg fizetsz???? Valahogy így utólag nagyon megbántam hogy ezt az utat választottuk, és nem azért, mert nem sikerült, hanem mert nagyon PÉNZ szaga van ennek az egésznek.

Nem akarok senkit megbántani, meg vádolni ezzel, ez az én tapasztalatom, sajnos, és valahol megdöbbentőnek tartom.

Ica

22. 4bc7cf362c (válaszként erre: 21. - Bcicus)
2011. febr. 25. 05:14

Jó nektek! Nekem a 2 sikertelen lombik után elegem van az egészből! Valahogy elvesztettem a hitem a lombikkal kapcsolatban.

Azt meg tudnád írni, ott mit adtak progitámogatásként?

Köszi:Ica

21. Bcicus (válaszként erre: 20. - 4bc7cf362c)
2011. febr. 24. 21:13
Igen első.
20. 4bc7cf362c (válaszként erre: 19. - Bcicus)
2011. febr. 24. 06:32

Ennek nagyon örülök, mert akkor elég hamar sikerült!

1. lombik volt Pécsen?

Találkoztam már én is vele, szimpatikus volt.

:-)

Ica

19. Bcicus (válaszként erre: 14. - 4bc7cf362c)
2011. febr. 23. 20:21

Elmentem egy endokrinológushoz akinek ez szakterülete, kiderítette mi bjaom és el kezdett kezelni. Miután rendbejöttek a hormonjaim és ciklusom elmentünk pécsre lombikra és ott sikerült.

De én igazából az endo dokinak köszönhetem a fiam.

Igen Nega doktornő a néger. Arnyos, d nem túl bájolgós, mert azt én már nem szeretem, nekem pont jó. Hozzá járok terhesgondozásra is.

18. maja300 (válaszként erre: 16. - 4bc7cf362c)
2011. febr. 23. 15:31
Nagyon sajnálom!
2011. febr. 23. 13:33

:-)

helyett :-(((

2011. febr. 23. 13:32

A HCG csökkent. 2,6.

Úgyhogy nincs baba.

:-)

Mindenkinek sok sikert!

Ica

15. 4bc7cf362c (válaszként erre: 11. - Papagajka)
2011. febr. 23. 05:36
Neked segített vmelyik?
14. 4bc7cf362c (válaszként erre: 13. - Bcicus)
2011. febr. 23. 05:35

Szabad tudni hol? Mert én is ott hagyom. Sztem hülyének néznek...

A 25-ös teszt teljesen -.

De ma már vége az egész rémálomnak. Mert már az lett... :-(

Lombik vagy spontán?

Én speciál több lombikról hallani sem akarok!

Azért elmegyünk vvtelre, meg elkérem az összes papírom.

Nega drnő a néger, kicsi, kedves doki? Rendes?

Nála voltál terhesgondozáson is?

Ica

13. Bcicus (válaszként erre: 4. - Maja300)
2011. febr. 22. 20:43

Nega doktornőnél.

Én a meddőségit othagytam és máshol hozták össze a babánkat.

2011. febr. 22. 19:00
Köszönjük,bár nálam inkább roncsolodott p.vezetőm.
2011. febr. 22. 18:56

Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe az Arwen tornát petevezeték elzáródásra. Amúgy meg kineziológust és méregtelenítést.


Üdv

10. maja300 (válaszként erre: 9. - 4bc7cf362c)
2011. febr. 22. 17:32

Köszönöm!Neked is kellemes estét!

Azért megy a drukk holnapra!

9. 4bc7cf362c (válaszként erre: 8. - Maja300)
2011. febr. 22. 17:30

Akkor vhol rokonlelkek vagyunk.

:-)

Nem vagyok elkeseredve, mert tudom, hogy egyszer úgyis lesz kistesója!

Azért remélem az most lesz. :-)

Majd holnap írok, mit mondtak.

Jó pihenést és szép estét!

Ica

8. maja300 (válaszként erre: 7. - 4bc7cf362c)
2011. febr. 22. 16:06

Nem lesznek ikrek,egyedül van.

Végig egyedül volt.Nem láttak tesót mellette.

jaj,Te nagyon sajnálom.De remény még van.

Nekem is el van zárodva a p.vezetőm.

Nagyon szép a lányod.

A férjem csákvári.

7. 4bc7cf362c (válaszként erre: 6. - Maja300)
2011. febr. 22. 14:55

Én is így tudom, és nem értettem, hogy miért szedjem tovább az utrot+duph-t. Azt mondta a biológus, mivel 4-5 sejtesek voltak, és az egyik kisebb, lehet hogy csak napokkal később indult meg a beágyazódás. Úgy tudtam, a 14. napon min. 100 a jó érték. Most azt mondták, 9 alatt nem terhes, felette van rá esély.

Hát, csak a szívem remél, az eszem gondolja, hogy nincs. Asszem ezt hívják biokémiai terhességnek, hogy vmi elindult, de megállt.

A 10-es teszt nekem is + lett, a 25-ös haloványan, vagy -.

Ha ez most nem sikerült, mi megállunk és a Jó Istenre bízzuk a dolgot.

Elzáródott petevezető+nincs megfelelő peteérés+ rossz spermakép. ICSI volt, és spec megterm., mert a megtermkép. is rossz a katonáknál. De már van egy szép 5 éves kislányunk spontán, ezért remélünk!

És ikreid lesznek?

Ica

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook