Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változások 1. rész fórum

Változások 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Változások 1. rész

24. winny
2011. febr. 24. 18:22
Köszönöm a cikked ☺
23. Tündér69 (válaszként erre: 21. - 8dc02726ef)
2011. febr. 24. 14:52

Mondjuk én voltam már éhes életemben. Elég messziről indultam. És a sok "spekulációnak" hála, ma már egész jól érzem magam.

Neked pedig jó, hogy nem voltál még beteg életedben. Mert akinek mindendéle betegsége van, annak nem tudod azt mondani, hogy "Élni kell, emberek élni és nem spekulálni!"

Hozzám nem azok jönnek, akik egéyzségesek, és azt keresik, hogy mi a jó az egészségüknek, hanem azok, akik nem tudják élvezni az életet, mert betegek.

22. a284cbe523 (válaszként erre: 21. - 8dc02726ef)
2011. febr. 23. 22:42
N1
2011. febr. 23. 21:49

Az a helyzet, hogy addig spekulálnak és addig próbálgatják, hogy mi a jó az egészségüknek, hogy közben elfelejtenek élni...

Túlbonyolítják ezt egyesek a végtelenségig!

Élj szeretetben, ne zabálj sokat, aludj eleget.

Mondjuk, ha ezt megteszed, már gyakorlatilag mindent megtettél, hogy jól érezd magad.

Az, hogy a hatodik csakra, a mit-tudom-én hány szirmú lótuszvirág milyen színű, ha papaját eszel... és erre berendezni egy életet...

Kár, hogy nem voltál még éhes életedben.

Nem a csakráid forgás irányát néznéd, hanem azt, hogy hol van egy falat zaba.

Élni kell, emberek élni és nem spekulálni!

20. a284cbe523 (válaszként erre: 19. - Ac808a6b30)
2011. febr. 23. 10:13
Sajna mikrohullámmal működik és az bizony "melegíti" a sejteket.
2011. febr. 23. 05:45

Mai cikk, bocs ha kicsit offolok:


[link]

2011. febr. 22. 18:49

Kedves Tündér!

Szintén nagyon örültem az írásodnak, és annak, hogy rátaláltam erre az oldalra. Remélem, más, érdekes témával is találkozhatunk majd itt. Egyenlőre várom ennek a folytatást másokkal együtt!

Én hiszek ebben, a férjemmel is sokszor beszélgetünk erről, latolgatjuk pro és kontra. Végül mindig oda lukadunk ki, hogy ez igaz lehet, nem szabad elvetnünk.



Bubu99 is talán több bizonyosságot szerez majd, ha elolvassa Balogh Béla: Végső valóság c. könyvét. Érdemes!


Üdvözlök mindenkit!

17. a284cbe523 (válaszként erre: 14. - Tündér69)
2011. febr. 22. 17:57

Kedves Tündér!


Utánanéztem és olvastam pár dolgot amiről eddig fogalmam sem volt. De a cikk nyomán nekem még is az a benyomásom, hogy felszólítasz.


Ez nyilván szubjektív, de én nem szeretem, ha kényszerítenek és a kell szó nekem ezt mondja és ösztönösen felkiáltójel villan a fejembe. Függetlenül az írás tartalmától.


Én így érzem!

16. Tündér69 (válaszként erre: 15. - B-zs)
2011. febr. 22. 16:01

Így van, meg aztán hogy működne az a bizonyos "vonzás törvénye" amiről a Titok és egyéb könyvek szólnak, ha nem lenne energia és hasonlók?

Meg aztán itt van a tv adás is körülöttünk. Az is frekvencia, mégsem látjuk. Mégis van:-)

15. b-zs (válaszként erre: 14. - Tündér69)
2011. febr. 22. 12:52

Szerintem itt nem a kell szón kell rugózni, vagy ha úgy tetszik rezegni. Ez csak egy motivációs tényező jelen esetben, kis biztatás, figyelemfelhívás. Ha nem lenne benne a kell, akkor sokan csak elsiklanának felette, vagy végig se olvasnák. Nekem ez a véleményem.

Az meg, hogy rezgünk, vagy sem, nekem mindegy. Az biztos, hogy a köznyelvben is használunk bizonyos kifejezéseket, mint pl. sugárzik a boldogságtól, árad belőle az erő, árad belőle a jókedv, ép testben ép lélek stb.. Most kezdjünk el méricskélni, hogy ki mennyivel és mit sugároz? A tudomány rengeteget fejlődik, de még mindig számtalan olyan terület van, akár csak az emberi test működését nézzük, amit nem tud még feltárni, megmagyarázni. De miért is kellene mindenre magyarázatot találni?

14. Tündér69 (válaszként erre: 11. - A284cbe523)
2011. febr. 22. 12:19

Kedves Bubu99!


Sajnos én nem vagyok tudományos kutató, és nem az a szakterületem, hogy mi, milyen Hz-en rezeg. De hogyan működnének például a biorezonanciás készülékek, amelyek köztudottan a szerveid rezgéseit veszik le, és az alapján gyógyítanak? Igen, amiről beszélünk, az hasonló, mint az aura, hiszen gondolj csak arra, hogy egyes emberek közelében nem érzed jól magad, mások mellett viszont szeretsz lenni. Ez azért van, mert az ő rezgéseik közelebb állnak a tiédhez. Szóval, ha a májad beteg, akkor a biorezonanciás készülék leveszi a májad aktuális frekvenciáját, és azt dolgozza fel.Visszaállítja az optimális állapotot. Az agyra ható kezeléseket például 1-10 Hz közötti állományban kezelik, de ne kérdezd, hogy melyik szervnek pontosan mennyi, mert azt én sem tudom:-). De ugye így működik pl. az EEG vagy az EKG is.


A kell-ről. Amikor egy páciens megkeres, és elmondja, hogy sokat köhög, én elmondom neki, hogy abba kell hagynia a dohányzást, különben nagyobb problémák lesznek. Azt viszont már ő dönti el, hogy abbahagyja, vagy nem. Mindig leírom,hogy a cikkeim a tapasztalataimat tükrözik, egyrészt a saját tapasztalataimat, másrészt amit a betegeknél látok. Akik meggyógyultak, azok egyértelmüen visszajelzik, mit csináltak eddig jól, és min kellett változtatniuk. A leírtak ezekre a tapasztalatokra épülnek.

13. ac808a6b30 (válaszként erre: 12. - A284cbe523)
2011. febr. 22. 09:47

Persze, én csak a rád ható negatív hullámokról írtam! Ugyanígy hatnak ám rád pozitív hullámok is.

Erről nagyon sok tudományos oldal van ám a neten. (Schumann rezonancia fizika óra)

12. a284cbe523 (válaszként erre: 10. - Ac808a6b30)
2011. febr. 22. 09:41

Szia!


Nem tudom mit generál a NASA az űrben, de pattogatott kukorica és a mobil kapcsolata mikrohullám amit a telefon erre kifejlesztett adóvevője generál, plusz a cella, ahonnan a hívás érkezik, röviden ez egy mikrohullámú sötő.


De az élet létezett jóval az elektromosság feltalálása előtt is és én nem hitetlenkedem, de érdekel a dolog. Mert nem tudom elképzelni. De biztosan nem a kukoricáról van szó. Hanem arról, hogy a rezgés egy hullám aminek van amplitudója, hullámhossza és frekvenciája, meg alakja is van a jelnek.

11. a284cbe523 (válaszként erre: 7. - Tündér69)
2011. febr. 22. 09:37

Kedves Tündér!


Elolvastam újra. Azt hiszem leginkább azért érzem úgy, hogy nem adsz, nem kínálsz választást, mert tele írtad ezzel: "KELL".


Tényleg nem kötekedés, de nagyon az az érzésem amikor elolvasom, hogy megmondod mit "KELL" másnak tennie.


Nem kell semmit. Inkább csak kínálj egy lehetőséget, az sokkal jobban hangzik. Mert ez nagyon bántja a "fülemet".


A rezgés pedig érdekel, mert Einstein fizikus volt és nem biológus, és az anyagot amiket ismerünk megtalálhatjuk a periódusos rendszerben, de mondjuk a májban elég sok összetevő van onnan és, ha a különböző anyagoknak más a rezgésszáma akkor ez nem fizikai rezgés, hanem biológiai. Ha az ember tud rá hatni akkor főleg az. De hogyan lehet, hogy rezeg a májam? Nem inkább energiakutatás ez? Mint az aura? Mert ugye az is hasonló. Szóval nem értem ezt a rezgés dolgot, hogy mi rezeg, hogyan rezeg, mi irányítja, ki, vagy mi mondja meg a májamnak hogyan rezegjen és, ha már a cikk címe az, akkor milyen frekvenciatartományban rezeg.


Tényleg milyenben? Hány herz? Ezeket már megmérte valaki műszerrel kimutatható?

10. ac808a6b30 (válaszként erre: 5. - A284cbe523)
2011. febr. 22. 09:31

Ez köztudott, bocs hogy beleszólok, de a Nasa az űrben generálja a szükséges frekvenciát, különben ott fent (eltávolodva a Föld és más rezgésektől) már meghalnának!

Hallottál már arról a tesztről, amikor 4 mobil közé pattikukit tesznek, felhívják a mobilokat és elkezdenek ugrálni a kukik, vagy ugyanez tojással és megfő a tojás?

Bizots hallottad, hogy a TV, számgép, mikro mennyire káros, elektroszmogot bocsát ki magából.

9. ac808a6b30 (válaszként erre: 8. - Tündér69)
2011. febr. 22. 09:27
Köszönöm Neked ezt a cikket, ezt én mondjuk mind tudtam, de olyan jó, hogy másokkal is megosztottad!
8. Tündér69 (válaszként erre: 6. - 3265084553)
2011. febr. 22. 09:14

Hát nézd: egészséges vagyok, azt csinálom amit szeretek, elöbb utóbb mindent megvalósítok amit akarok, úgy hogy elég magas lehet:-).

Szintén ajánlom az előbbi hozzászólásomban megemlített könyveket.

7. Tündér69 (válaszként erre: 5. - A284cbe523)
2011. febr. 22. 09:08

Kedves Bubu99!

Az a terápiás módszer, amivel én jelen pillanatban dolgozom, és aminek tudományos publikációja épp most jelenik meg egy külföldi tudományos lapban, éppen ezen az elven működik. A tested saját rezgéseit veszi le, pl. a "májadét" is, és azt táplálja vissza megduplázott energiával. Ajánlom a figyelmedbe, ha érdekel a téma, Balogh Béla: Végső valóság című könyvét, illetve Penney Peirce: Frekvencia című könyvét. Az utóbbi tökéletes magyarázata a témának. Egyébként már Einstein kimondta azt, hogy anyag nem létezik, csak energia, és rezgés.

Én nem mondtam meg, ki mit tegyen, én a saját gondolataimat írtam le. Mindenkinek szabad választása van mindenben, egy a fontos: mindig viselni kell a választásaink következményeit.

6. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Tündér69)
2011. febr. 21. 20:32
Neked hány herz a frekvenciád?
2011. febr. 21. 19:02

Kedves Tündér!


Nekem tetszeni szoktak a gondolataid, de ez a cikk nem tetszett. Én realista vagyok. Hiszek a psziché működésében. De nem hiszem, hogy a vesém rezeg. Azt hiszem el, amit látok és azt, amit a tudomány bebizonyít.


Kérdeznék! Honnan tudod, hogy rezegnek a szerveink? Hol lehet ennek utána nézni?


A másik ami nem tetszik, hogy tulajdonképpen megmondod, hogy mit kell tenni és nem ajánlasz választást. Ez nem helyes. Ráadásul nem értek egyet azzal a gondolattal, hogy ne küzdj magad ellen. Ha tudod, felismered, hogy valami rossz, akkor miért ne lehetne kijavítani, még, ha oly nagy árat is kell fizetni érte?


Semmi ellenszenv, komolyan érdekel, mert lehet, hogy nem értettelek meg!


Válaszod várom.


B.

2011. febr. 21. 18:52

nekem is tetszett a cikked.. várom a folytatást..

be is tettem a kedvencek közé.. hogy majd újra elolvassam..

3. Tündér69 (válaszként erre: 2. - B-zs)
2011. febr. 21. 18:47
Már írom:-)
2. b-zs
2011. febr. 21. 18:23
Ez a cikked is tetszett! Még párszor elolvasom! Várom a következőt!:)
2011. febr. 21. 16:08
Mint azt 2010-es utolsó cikkemben ígértem, ebben az évben folyamatosan kapsz tanácsokat tőlem, mit tegyél annak érdekében, hogy az életed olyan irányba fejlődjön, amilyennek Te szeretnéd látni. Most az első, egyik legfontosabb kérdéssel foglalkozunk: a frekvencia megváltoztatásával.

Ugrás a teljes írásra: Változások 1. rész

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook