Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véröböl a terhesség alatt! fórum

Véröböl a terhesség alatt! (beszélgetős fórum)


2011. febr. 21. 16:53
Köszi Lányok....remélem felszívódik és remélem nem vérzek majd!
2011. febr. 21. 16:04
Nekem is látták , és 13. héten elkeztem vérezni, vagyis leürült a vérömleny. Az egész terhességemet végig feküdtem , mert a 20. hétig mindig vérezgettem. Minden rendben lett. Nem lesz semmi ne izgulj van akinek felszivodik, és észre sem veszi.
10. terek
2011. febr. 21. 15:19

ha nem mondták akkor biztos nem! velem kiabáltak az orvosok, hogy mi történhet ha... :S

szóval megmondják!


szorítok, hogy hamar felszívódjon :)


nekem egy babám van de remélem a következő terhességem nem lesz ilyen problémás!!! :D

2011. febr. 21. 14:03
nem tudom, nekem már van egy babám, de ahány terhesség, annyi féle..és az ember soha nem nyugodt.:)
8. Noémi 23 (válaszként erre: 7. - Terek)
2011. febr. 21. 14:02

Nem mondtak olyat, h veszélyeztetné...annyit mondott mind a két doki, hogy sok anyukának van, csak van akinél észre sem veszik, mert felszívódik. De azért én félek, nehogy kifakadjon...vagy ilyesmi.:(


Következőre 4D-re megyünk 15 hetesen...ott is megkérem, h nézzék meg, hátha addigra felszívódik.:)

7. terek (válaszként erre: 6. - Noémi 23)
2011. febr. 21. 13:59

értem, akkor olyasmi csak nem ott van. akkor nem is veszélyezteti picurt, ugye? Ne aggódj, minden rendben lesz!

Mikor mész legközelebb UH-ra?

2011. febr. 21. 13:57

barbika köszi!:)


terek nem ilyen...ilyen a Barátnőmnek volt...már elmúlt neki. Én nem véreztem, semmi hasonló. Hanem ha a genetikai uh...láttak egy általuk véröbölnek nevezett kis fekete foltocskát a lepényen, ami szerintük felszívódik, vagy pici vérzéssel távozik. Én azért pihenek...


azt mondták ha hematóma lenne, akkor az a méhfalon lenne...

2011. febr. 21. 13:54

szia!

mi az a véröböl?

Nekem volt vérömlenyem terhességem alatt, arra gondolsz?


Vérzéssel kezdődött, akkor a kórházban megtalálták mi okozta, egy darab a placentából leszakadt. pár nap múlva a levált placenta helyén hematóma alakult ki, ami pár hét múlva felszívódott. Nekem szigorúan feküdnöm kellett, egy hónapig nem kellhettem fel, gyógyszereket szedtem. rossz helyen volt, ha kifakadt volna, elöntötte volna picurt a vér.. :(

szerencsére minden rendben volt, miután felszívódott újra dolgozhattam, mozoghattam de sok mindent nem lehetett csinálnom.


pihenj nagyon sokat, csak akkor kelj fel ha muszáj és semmi stressz, ne aggódj minden rendben lesz :)

2011. febr. 21. 13:51
Bizosanb elsimúl nekem is volt mindig valami elváltozás a béjbin kívűl ez van minden ok lesz!!Ha ők sem látták nagy bajnak bizos mondtak volna valami tanácsot!!
2011. febr. 21. 13:49

Szia,


Vér öböl, így szerepel a leleten...

2011. febr. 21. 13:47

Nem vérömleny?

Véröbölről még nem hallottam...

2011. febr. 21. 13:37

Sziasztok,


A mai genetikai uh-n, a Picivel minden rendben volt...gyönyörű, nagy (12+4) nyakiredő tökéletes.:)


De a méhlepényen láttak egy véröblöt...amitől állítólag nem kell félni, m általában magától felszívódik.


Én megijedtem.:( Akinek volt, tényleg felszívódott? Most sokat pihenek, nem tornázok...stb.


Köszi a válaszokat előre is!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook