Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol lehet Kecskeméten gyógyító kristályt (magnezit stb) venni? fórum

Hol lehet Kecskeméten gyógyító kristályt (magnezit stb) venni? (tudásbázis kérdés)


4. maja780208 (válaszként erre: 3. - Tinendo)
2007. szept. 16. 08:47
TINENDO. A HOMEOPÁTIÁS SZEREKRŐL KÉPBEN VAGYOK,ÉN PONTOSAN A KECSKEMÉTI CÍMŰ BIOBOLTOKRA,KRISTÁLYBOLTOKRA VOLTAM KÍVÁNCSI,MERT VOLTAM EGY BIOBOLTBAN,DE NEM TUDOTT SEGÍTENI AZ ELADÓ PEDIG VOLT NÁLA GYÓGYKRISTÁLY!
3. tinendo (válaszként erre: 2. - Maja780208)
2007. szept. 15. 15:30

Sok féle pratika létezik a fogzásra.

Ha már a gyógyító kövekhez ragaszkodsz, fogzásra a babáknak a borostyánt ajánlom. Ha jól tudom 4 színben létezik, méz, meggy, tarka, sajnos a 4.-re nem emlékszem pontosan, talán konyak. :)

A bébi borostyán láncot már 8 hetes kortól ajánlott viselni. Természetesen bármikor el lehet kezdeni, de érdemes minél előbb, mert így a baba megszokja, még mielőtt igazán feltűnne neki, és nem fogja piszkálni, húzogatni.

A testhő hatására illóolajok válnak ki a fosszilis fenyőgyantából, melyeknek nyugtató, fájdalomcsillapító hatásuk van.

Olyan 1000-1500 ft/db.


Amúgy a magnezit hatása inkább a fogak erősítése, nem a fogzás okozta fájdalmakat enyhítése.


Ilyen köveket legnagyobb valószínűséggel bioboltokban tudsz megvásárolni.


Van pl. sok homeopátiás szer, ami jó a fogzásra.

pl.

-Belladonna D12

-Chamomilla D12

-Podophyllum D12

-Rheum D12

-Cina D12

-Mercurius solubilis D12...

Valamennyi, alább felsorolt szer esetén az adagolás a következő: 3-szor 5 golyócska 30 percenként. Ezután két óra várakozás. Javulás esetén szükség szerint óránként-kétóránként 5 golyócska. Ezután naponta kétszer-háromszor 5 golyócska.

A legtöbb patikában, bioboltban beszerezhetőek.

2007. szept. 15. 14:56
fogzásra,rossz éjszakai alvásra keresem a megoldást Egyéb is érdekel.
2007. szept. 15. 14:55
Hol lehet Kecskeméten gyógyító kristályt(magnezit stb) venni?Biobolt, egyebek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook