Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömerősítő lakkok fórum

Körömerősítő lakkok (beszélgetős fórum)


2012. aug. 2. 10:59

Szerintem ez nem minősül reklámnak. A reklám - számomra - az, ha nyitok egy fórumot vagy írok egy cikket arról, hogy xy márka xy terméke a hőn áhított csodaszer, itt és itt ennyiért és ennyiért vásárolhatjátok meg...

Egyébként az eredeti témára visszatérve: sajnos nekem eddig semmi nem vált be igazán, legyen az Avon, Miss Sporty, Natúrkozemtika... :( Szerintem nálam ez már genetika.

2011. febr. 23. 11:34
Igen, valóban nehéz úgy megosztani a tapasztalatot, h ne számítson reklámnak. Ez egy ördögi kör... :) Én is szívesen olvasgatom (és okulok! :) ), h kinek melyik termékkel milyen tapasztalata volt :)
8. Bri*
2011. febr. 22. 17:28
Ha valamivel jó tapasztalatod van, az miért számít reklámnak? Nem eladni akarom, csak megosztom a tapasztalatomat másokkal.
7. Lujza17 (válaszként erre: 1. - Dorikaa96)
2011. febr. 21. 22:55
Szia! Ami nekem rendbehozta a körmöm, az az Astor gyémántporos lakkja volt. Dolgoztam erős tisztítószerekkel, és a körömlemezek szétváltak. Levágtam picire, és ezzel kentem, de nem elég egy réteg, mert a köröm végéről az hamar lekopik - pedig pont ott a fontos :) Figyeld a végeket, amikor kopik, akkor húzz rá még egy réteggel, és próbálj meg keveset használni körömlakklemosót! Én is csak hetente 1x szedtem le az erősítőt, utána körömápoló olaj rá, belemasszírozni, pihenni hagyni, és később egy szappanos kézmosás után mehet újra a procedura :)
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2011. febr. 20. 23:39
Bocsánat a ronda fogalmazásért, telefonáltam. Remélem azért érthető.
2011. febr. 20. 23:37

[link]


nekem a glenis baptisteerősítő nagyon bejött és a Sally Hanson twermékek kiválóak. Ha itthon nem kapni akkor a külföldi oldalról megrendelhető, vagy esetleg nézz körül a szomszédainknál, vagy ha és angliában ismerősöd, kérd meg küldjön Neked.

2011. febr. 20. 22:51
ehhez képest tele vannak vele a fórumok, lásd arckrémek, szempillaspirál, babakocsi, egyebek :-)
2011. febr. 20. 21:41
bocsi
2011. febr. 20. 21:41

Kattints ide a FÓRUMSZABÁLYZAT elolvasásához!

Kérjük, ne reklámozz (se terméket, se üzletet, se más honlapot)!

2011. febr. 20. 21:39
Légyszi írjátok milyen termékeket ajánlotok. Milyen márkát. Várom a tapasztalatokat, javaslatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook