Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan segítsek a volt páromnak? fórum

Hogyan segítsek a volt páromnak? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 26. 02:23
sehogysem ha mar szetmentetek.
22. Pahet a vadász (válaszként erre: 3. - Orsolya33)
2011. febr. 21. 15:19

Tökéletesen egyet értek!!! Velem dettó ez volt van... soha nem fog megváltozni, és egy percet sem érzet lelkiismeret furdalást amikor máshol járt... persze mióta kiraktam, én vagyok élete nője :D vicc...

a lényeg, hogy valóban utólag tudják csak meg mit veszítettek... de akkor már késő bánat :)

21. elszabadult hold (válaszként erre: 20. - Elszabadult hold)
2011. febr. 21. 08:15
bocsánat: AZ idejét (nem íz idejét) :DD
20. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Felhoo)
2011. febr. 21. 08:14
Szerintem ezek a szakításotok utózöngéi. Egy folyamat az egész elválás, mert azért csak egy pár voltatok négy évig. Szerintem bizonyos gyenge érzéseket, érzelmeket figyelmen kívül kellene hagynod - már amennyiben tényleg nem akarod újrakezdeni vele. Csak megnehezíted a saját életedet is és kitolod a szakítás teljes lezárásának íz idejét. Hagyd őt - majd összeszedi magát, meg fogja találni a helyét.
19. de65993010 (válaszként erre: 15. - Felhoo)
2011. febr. 21. 08:09
Neki nem fájt, amikor tahó volt Veled, gondolj erre! :(
18. 9536810fa1 (válaszként erre: 15. - Felhoo)
2011. febr. 21. 06:56
Boldognak nem Tőled kell immár lennie (mondjuk szerintem saját magától, de semmiképp nem Tőled, nem a Te segítségeddel)... szerintem. :)
17. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Felhoo)
2011. febr. 21. 06:56
huhha.... sehogy se! Azzal segítesz neki, hogy békén hagyod, hogy a saját lábára álljon, egyedül. Ha benn kavarogtok egymás életében, azzal egyikőtök se segít senkin.
2011. febr. 21. 06:54
SEHOGY.
15. Felhoo
2011. febr. 20. 23:01

Köszönöm a válaszokat!


Nem akarok visszamenni hozzá...

Sajnálom őt, tudom milyen az ő helyében lenni, persze most sok mindent ígért de tudom, hogy vannak dolgok amiken nem tud... És mint írtátok sok a tüske... Csak szeretném tudni, hogy a tehetném számára a legkönnyebbé, ma este felhívott, de kemény voltam vele. Elmondtam neki, hogy én min mentem keresztül, tapasztatként. De keményen nemet mondtam neki... Fáj, hogy fájdalmat okozok neki, pedig tudom, h nem érdemli meg, de az életem része volt, vele ismertem a világot, stb nem untatlak titeket. ÉS szeretném ha boldog lenne...

2011. febr. 20. 22:39

Életem legnehezebb döntése volt a válásom,

piszkosul éreztem magam, mint akin átgázoltak és ott hagytak az út közepén...

Azóta is küzdök az érzelmeimmel, mivel nem volt módom ÖRÖKre eltávolodni tőle, összeköt minket egy gyermek...

most még megteheted hogy tovább lépj kapcsok nélkül...

Hozzáteszem ÉN nem bántam meg, mert azóta jobb az életem, bár nehezebben élek meg dolgokat...

mégis boldogabb vagyok, mint az utolsó fél évemben mellette...

Jó döntést, amiben Te vagy a fontos és nem Ő

nem kell neki segítened. Oldja meg ő az életét, te meg a tiedet!

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - De65993010)
2011. febr. 20. 22:31
:D
2011. febr. 20. 22:07

Légy 1 kicsit végre önző, és foglalkozz saját magaddal, hogy végre Neked legyen jó!

Tudod, milyen "cuki" dolog volt az egyik exemtől a szakítás után olyan levelet kapni, hogy seb van a gyomrában a sok cigitől és nem sokára meg fog halni és az anyja is ebbe halt bele, amikor még ő kicsi volt?

Sajnos azóta sem döglött meg.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne dőlj be az álnyomorának, megoldja ő maga!

2011. febr. 20. 19:52

Ne engedd, hogy uralja az érzelmeidet;

Ahogy mások is mondták: kutyából nem lesz szalonna. Nem ő a szíved másik fele.

10. 53abc014c0 (válaszként erre: 5. - Vagy mégse?)
2011. febr. 20. 19:52

Mire lenne jó?

Ismétlődnének a kellemetlen szituációk...

2011. febr. 20. 19:51

Szerintem úgy tudsz segíteni, hogy

a./ újra összejössz vele

b./ nem találkozol vele többé

A köztes megoldás nem megoldás, mert ha találkozol vele és pátyolgatod, akkor élteted benne a reményt a semmire, így tovább fog szenvedni.

8. 53abc014c0 (válaszként erre: 1. - Felhoo)
2011. febr. 20. 19:51

Szerintem neked nem dolgod segíteni neki...

Amint leírtad elég csúnyán bánt veled...

Én a helyedben elfelejteném,és új életet kezdenék...

7. c4684d68c0 (válaszként erre: 2. - Ágica...)
2011. febr. 20. 19:50

Sziasztok!


Ezzel csak egyet tudok érteni, teljes mértékben. Én sem foglalkoznék vele.

6. ágica... (válaszként erre: 5. - Vagy mégse?)
2011. febr. 20. 19:48

Ez nagyon tetszik! :)

Ez jó! :)

2011. febr. 20. 19:42
Adj neki egy esélyt! amennyiben jól viselkedik , mond meg neki vegyen feleségül. Ha látod rajta a nemet..akkor nem is szeret!
2011. febr. 20. 19:33
Kutyából nem lesz szalonna, ha egyszer már csúnyán szakított veled meg viselkedett veled akkor ez megint elő fog fordulni. Felnőtt ember, majd talpra áll, hagyjad szerintem.
3. orsolya33 (válaszként erre: 1. - Felhoo)
2011. febr. 20. 19:32
A férfiak utólag bánják meg a tettüket mindig. Ráadásul sok esetben túlfeszítik a húrt és úgy viselkednek a nővel,akit szeretnek állítólag,mint egy darab sz@arral,majd amikor minden elvész,elmúlik,akkor kapálóznak,főleg,ha a lány nem keresi. Kérdem én, hogy Ő sajnált e Téged,amikor csúnyán otthagyott? Így járt, kiheveri, most legyen férfi és ne akkor,amikor bántani akar. Szerintem hagyd a francba,mert kutyából szalonna nem lesz.
2011. febr. 20. 19:30

Szia!

Az én véleményem, hogy nincs értelme foglalkozni vele, felnőtt emberek vagytok, változni egyikőtök sem fog jelentősen, csiszolódni lehet, de nálatok, már késő! Azért, mert bennetek lesz a tüske örökre!

Felejtsd el szerintem!

Persze, nem kell megfogadnod,úgy is azt teszed, amit a szíved diktál. :)

2011. febr. 20. 19:19

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni! 4 viharos évű kapcsolat után, a családi körülmények úgy alakultak, h szakítottunk a párommal november végén. Ő szakított velem csúnyán. Nagy nehezen talpra álltam, hamar megismerkedtem valakivel. 2 hónapig nem hallottam róla szinte semmit, 2 láttuk egymást messziről de elkerültük egymást, ő szégyellte magát, én meg haragudtam rá... Egyszer csak tegnap hajnalban részegen megjelent, akkor elment, de elég csúnyán viselkedett és írtam, ogy találkozni szeretnék vele. Tegnap délután találkoztunk és hát katasztrofális állapotban van. Bocsánatot a reggeli viselkedéséért, én meg az elején kikötöttem, h nem akarom újra kezdeni. Szépen elbeszélgettünk, nagyon hiányzott, a biztonság érzése már úgy hiányzott, és úgy felkavart az egész, hogy búcsúcsókot váltottunk... Aztán hívott telefonon, egy régi fájlt elő kerestem neki amire a szakdolgozatához szüksége lesz, felhívott h megköszönje h elküldtem neki, és a végén megkérdezte, h biztos nem akarom-e újra kezdeni, átgondoltam, sírtam mint egy kislány, de a végén visszahívtam és nemet mondtam... Beszélgettünk egy órán keresztül még éjjel telefonon. Nem akarok visszamenni hozzá, de aggódom és féltem és azt akarom, h neki jó legyen. Mivel tehetném neki könnyebbé? Én is ramatyul vagyok, de annyira fáj látnom, hogy rosszul van... Az életem eddigi legmeghatározóbb részében ő volt a világom, és azt akarom, hogy jó legyen neki... Hogyan segíthetnék neki?


Köszönöm annak aki elolvasta és előre is köszönöm a tanácsokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook