Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utaznál, kirándulnál, járnál színházba/múzeumba egyedül? fórum

Utaznál, kirándulnál, járnál színházba/múzeumba egyedül? (beszélgetős fórum)


2015. jan. 19. 07:32
nem,en tarsasagkedvelo vagyok.
17. Hmv.
2014. dec. 28. 08:39

Sőt!

Másokat is erre biztatok, akkor is vágjanak bele, ha nincs kísérőjük.

2011. nov. 11. 11:38
nem bar lehet egyedul menni mindenhova,de tarssal/barat.lany-vagy fiu/ sokkal elvezetesebb.
2011. szept. 18. 05:12

Múzeumba, kiállításokra kifejezetten csak egyedül szeretek menni, de voltam már többször színházban, hangversenyen is egyedül.

Egyébként a megfigyelésem szerint sokan járnak egyedül színházba.

Utazni megint lehet nyugodtan egyedül.

2011. febr. 23. 09:38
Egyedül, persze. sokszor csináltam már.
13. rbadta
2011. febr. 21. 19:14

hello

persze, hogy elmegyek egyedül mért ne?


kit érdekel, hogy ki mit gondol? nem ülhetek a négy fal között csak azért mert mások nem egyedül vannak:))

utazni meg kifejezetten jó egyedül, akkor nyitott az ember másokra, jobban ismerkedik stb stb

amikor egyedül mentem sosem voltam egyedül útközben

2011. febr. 21. 09:24
Mennék egyedül is - aztán majd csak nem lennék egyedül :)
2011. febr. 20. 22:03
igen, ha lenne rá pénzem :S
2011. febr. 20. 18:31

Én biztosan nem mennék egyedül, mert ahogy látom a dolgokat, az emberek párban, vagy nagyobb társasággal mennek bárhova, és akiket egyedül látnak, azt olyan lesajnálóan nézik.

Bulizni még elmennek egyedül az emberek, de színház, mozi, wellneshétvége, nekem az oylan fura egyedül.

2011. febr. 20. 18:24
Nincs abba semmi, ha egyedül mész, de persze barátnővel menni mégis jobb. Szerintem itt ezen a fórumon is találhatsz olyat, aki szívesen elmenne veled!
2011. febr. 20. 18:24

igen! :D és élvezném hogy nem kell senkinek inni adni/orrot fújni/ruhát cserélni/pelenkázni! :D

szeretek egyedül moziba járni! :)

7. Carpediem* (válaszként erre: 3. - 79ec816dd5)
2011. febr. 20. 18:18

:)

Különben persze, nincs abban semmi ha egyedül utazgatsz.

Az ilyen eseményeken úgy is megismerkedik több emberrel, az ember.

Szerintem ebben semmi kivetni való nincs.

Főleg, ha szeretsz egyedül barangolni akkor minden további nélkül

:):):)

2011. febr. 20. 18:18
Elmennék a világ végére is egyedül egy hátizsákkal... Nemrégiben majdnem fogadtam a fiammal, hogy elmerek menni hozzá vonattal. Ő nem vállalta be, mert tudja, hogy képes lennék elindulni.
2011. febr. 20. 18:17
simán, jártam is amíg volt pénzem
2011. febr. 20. 18:17
Igen.
3. 79ec816dd5 (válaszként erre: 2. - Carpediem*)
2011. febr. 20. 18:17
Jó, nyilván nem olyan régen... :) 16 éves korom óta élek külön, azóta sok helyen megfordultam, volt időm ezekre...
2011. febr. 20. 18:15

Már bocsika de mikor régebben?

20 éves vagy??

2011. febr. 20. 18:13

Régebben elég intenzív társasági életet éltem, sosem mentem egyedül sehova. Bár a szüleimtől már nagyon korán elköltöztem, de táncoslány voltam, a munkahelyeimen sok lánnyal összebarátkoztam, együtt mentünk mindenhova... Azonban kiszálltam ebből az egészből, hazaköltöztem a szüleimhez, akikkel már jó a kapcsolatom, de többnyire otthonülősek, nem jönnének velem... Barátnőm pedig szintén nincs nagyon olyan, aki jönne... Mivel elszakadtam a "régi" lányoktól, szinte senkim sincs... Viszont nagyon szeretek utazni, kirándulni, színházba, múzeumba járni, wellnesshétvégézni. Anyagilag is megtehetem... De vajon egyedül is élvezetes lenne?

Mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook