Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A BPA csak cumisüvegben veszélyes? Minden cikk és a tiltás is csak arra vonakozik. De pl. a cumit is forró gőzzel fertőtlenítjük, stb... fórum

A BPA csak cumisüvegben veszélyes? Minden cikk és a tiltás is csak arra vonakozik. De pl. a cumit is forró gőzzel fertőtlenítjük, stb... (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 20. 17:30
szia...lehet h nem jol tudom nem nagyon néztem még ennek utána, de én ugy tudom h minden "törhetetlen" müanyag tartalmaz...(szo szerint ezt olvastam régen)....mondjuk nemtom...családban van egy kisgyermek (15 hos) és neki a szülök nagyon figyletek erre kimondottam BPA mentes dolgokat vettek ...és azok a müanyagok is törhetetlennek tünnek...am sztem az a légyeg hogy amit bevesz a szájába, vagy ételével italával érintkezik, az BPA mentes legyen
2011. febr. 20. 17:18
A BPA csak cumisüvegben veszélyes? Minden cikk és a tiltás is csak arra vonakozik. De pl. a cumit is forró gőzzel fertőtlenítjük, stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook