Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkéknek jól szokott állni a világos vörös haj? fórum

Szőkéknek jól szokott állni a világos vörös haj? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 28. 20:26
igen, márkára gondoltam.Sajna még nem dőlt el....
2011. febr. 28. 08:30

Beteg lettem, azért nem lehettem itt,(csak a Családom)-ahogy megígértem.


Azóta sikerült eldöntened?:)))


Szerintem a zöld Szemedhez,jól állhat mindkettő szin.

A milyen festéket használok-ezt hogy Érted?

Márkára gondolsz?

9. katácskák (válaszként erre: 6. - A4c5dd9f53)
2011. febr. 20. 14:28

Most sajnos mennem kell, de majd még jövök...át kell adnom a gépet.

De én azt gondolva érzem azt tedd amit a TE Szíved-Lelked Gondol,Érez, Jónak-Magadnak, hiszen a Te Életed, Te hordod, s Akinek nem tetszik az nem biztos, hogy elfogadja a Döntésed...Ők a legjobb Vezetők Mindenben.-ha ez elfogadható tőlem tanácsként

8. 4c07880d46 (válaszként erre: 7. - A4c5dd9f53)
2011. febr. 20. 14:17
Szerintem jól állna:-) Több olyan ismerősöm is van, akik ezt tették:-)
2011. febr. 20. 14:01
és mivel a szőke az világos,és az jól áll ezért gondoltam a világos vöröset...:)
2011. febr. 20. 13:58
nem, ezt magamnak találtam ki, nem fodrász mondta. Ők mindig azt mondják, hogy nem tudják.... miért a sötétebb jobb a világosabb bőrhöz?
2011. febr. 20. 13:54

Mindent már, még meg - kipróbáltam a világos tónusúaktól, a sötét árnyalatig...melírozva, satírozva, egészet, felét befestve, ferdén, hosszában, stb.

Lehet,hogy mind a kettő jól állhat, a Szemeid miatt,viszont a világos sápíthat-nem gondolod?

Fodrász volt Aki tanácsot adott esetleg?

2011. febr. 20. 13:40
a szemem...olyan zöldes színű. és nem vagyok valami afrikai színű...azért szeretnék világos árnyalatot. Te milyen festéket használsz, amikor vörös a hajad?
2011. febr. 20. 13:35

Nekem jól állt,nekem is tetszett mind a kettő a Párom, NagyLányunk, Barátaink,szerint is.

Emberkéknek is tetszett. Akikkel dolgoztam, kiszolgáltam, mert üzletben is dolgoztam


Változtatom az árnyalatokat mai napig 57 évesen, is hol az egyiket, hol a másikat helyez(t)em előtérbe.

Mert én sem tudtam,tudok dönteni mint TE.


Bár én az elején felpróbáltam parókákat is, az én koromban volt készen a Fodrász Barátosnőmnek, hogy könnyebben dönthessek.



Milyen színű a Szemed, Arcod sápadtabb, vagy pirosodásra Vagy esetleg hajlamos, vagy Bababőrű esetleg?

Mi ezt is figyelembe vettük.

Sok Örömet a Választásodhoz...:)))

2011. febr. 20. 13:22

vagy nem ettől függ?

nem tudom eldönteni, hogy be merjem e festetni a hajam... pedig szeretném

2011. febr. 20. 13:21
Szőkéknek jól szokott állni a világos vörös haj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook