Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalat Rubint Réka 33 napos diétájával kapcsolatosan? fórum

Van valakinek tapasztalat Rubint Réka 33 napos diétájával kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


8. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 7. - Zani)
2011. febr. 21. 15:28

Köszi, remélem így lesz :)) Kezdetnek megpróbálom ezt a 33 napot betartani, majd meglátjuk hogy megy. Így olvasva nem tűnik vészesnek, olyanokat ír amiket szeretek is. Aztán utána már lehet, hogy délelőttre behozom a 2-eseket is, majd meglátom.

Sok sikert Neked is!

7. zani (válaszként erre: 5. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 21. 10:45

Pontosítanám amit tegnap írtam, mert a 33 napos program kizárólag update 1-es ételeket tartalmaz, én pedig az update mindhárom csoportját ettem a megfelelő időben, na persze azért mértékkel, de nem vontam ki teljesen a 3-as kategóriát sem, és így fogytam vele a 3-4 kg-t egy hónap alatt. én 60-ról indultam. én ma kezdem ismét az update-et, de az eredetit, mert én ezt nem bírom, nem tudok kitartó lenni, ha nem engedek néha egy kis csábításnak. :)

szerintem ha csak 1-et eszel heti 1-1,5 kg súlyvesztésre számíthatsz.

majd benézek időnként, hogy haladsz.. :)

2011. febr. 20. 18:34
ja kb 89-90 kilóról indulok, tehát van miből leadni..
2011. febr. 20. 18:33

igen ahogy végig néztem hogy mit lehet enni hatékonynak kell lennie, csak jó lett volna, ha valakinek lenne tapasztalata!

Március 1-től elkezdem, valaki velem tart?

emonti: ha nem találod, küldök linket priviben!

talán a 33 nap alatt ráérzek az update-re és utána menni fog mintaétrend nélkül is :)) Kezdetnek 5 kiló minuszt tűzök ki, szerintetek 33 nap alatt sikerülhet?

4. zani
2011. febr. 20. 17:57
tulajdonképpen 33 nap update. tehát hatékony. én nem pont ezt követtem, de amikor update szerint étkeztem havi 3-4 kiló lement.
3. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 2. - Emonti)
2011. febr. 20. 17:36

nemtudsz rákeresni a neten? tényleg csak ennyit kell beírni :) csak azért mert nagyon hosszú lenne bemásolni, gondold el 33 nap menüje, receptekkel együtt :D

De senkinek nincs tapasztalata?:(

2011. febr. 20. 14:57

Szia!


Engem érdekelne a minta étrend és a mozgásprogram! ha bemásolnád megköszönném!

2011. febr. 20. 12:51

A neten találtam meg a 33 napos diétáját komplett menüvel minden napra. Nekem elég jónak tűnik, arra lennék kíváncsi van-e aki már próbálta és van vele tapasztalata? Ha igen akkor mennyire tartotta be és mennyit fogyott vele?

A diéta mellé minden napra ír edzés tervet is, na ez az ami nekem még egyenlőre nem menne, heti 3x járok tornázni és infra szaunázni, egyenlőre ennyi fér bele az időmbe.

Igény szerint szívesen bemásolom ide is a mintaétrendet, de ha valaki beírja a neten a keresőbe egyből megtalálja!

Remélem vannak tapasztalatok, szívesen várok minden véleményt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook