Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kellemetlen téma, hüvelyi folyás.... fórum

Kellemetlen téma, hüvelyi folyás.... (beszélgetős fórum)


26. Szuszy (válaszként erre: 25. - Brigitta2121)
2011. febr. 20. 00:10

Pár éve nekem is volt, visszamentem egy kontroll szűrésre amint meglett az eredmény, és mindenféle kezelés nélkül eltűnt... ez gyakran van így.

De! Mivel már volt ilyen, sajnos valószínű hogy újra lesz, és nálam már súlyosabb lett, P3-as lett. Ez rákmegelőző állapot a méhnyaknál. Műteni kellett.

Azóta 3 havonta rákszűrés, eddig P2-es eredményeim vannak. Remélem így is marad. De nem volt olyan vészes a műtét, 2 napos kórház, altatásban kimetszenek egy V alakú részt ....na erről nem beszélünk tovább.

Régen nekem is volt gyakori folyásom, volt sárga, barna, enyhén rózsaszínű volt bűzös, volt túrós, sajnos mindenfélét láttam már.

Szerencsére mostanában elkerül ez a dolog. De majdnem mindig a gonorrea nevű gomba okozta. Arra meg van gyógyszer és általában kevés a baktériumom. A "lúgos" bacik megölik nálam a tejsavtermelő bacijaimat.

25. Brigitta2121 (válaszként erre: 21. - Szuszy)
2011. febr. 20. 00:03
Igen, pontosan. Nekem kijött egy rákmeglőzési állapot, aztán hirtelen, semmi! Ezt még az orvosok sem nagyon értették, de ez az amitől nagyon tartok, hogy mi van ha mégis?? Azt mondják, hogy nincs rá okom, ilyen sűrűn menni...:( Bár úgy lenne
24. sunshine24 (válaszként erre: 22. - Brigitta2121)
2011. febr. 20. 00:02
Ezeknek a dolgoknak sokszor lelki okai vannak. Kineziológus sokat tud segíteni ebben a témában is.
23. Szuszy (válaszként erre: 20. - Sunshine24)
2011. febr. 20. 00:01
Sőt, képzeld el, nekem a műtétkor levették a spirálomat. Majd kaptam fogigátlót, na attól volt még csak igazán hüvelyváladék. Novemberben abbahagytam a szedését, és szerencsére azóta sem volt ilyen problémám.
22. Brigitta2121 (válaszként erre: 17. - Sunshine24)
2011. febr. 20. 00:00
Igen, ezek a higiénés módszerek megvoltak, fehérnemű fertőtlenítés, vasalás, tényleg minden! Viszont az utóbbi hónapokban lelkileg eléggé meg voltam törve, szakítás után vagyok. Az immunrendszerem viszont maximálisan erős. Már egy ideje nincs szexuálispartnerem sem.
21. Szuszy (válaszként erre: 18. - Brigitta2121)
2011. febr. 19. 23:59

HPV erről beszélsz gondolom. Nekem is volt, műtöttek is, azóta is 3 havonta járok rákszűrésre.

Ha mész dokihoz, akkor?????

20. sunshine24 (válaszként erre: 19. - Szuszy)
2011. febr. 19. 23:59
Sajnos sokszor előfordul, hogy a férfi fertőzi vissza folyamatosan a nőt.De aki hajlamos rá, annak elég egy stresszes időszak is, és máris előjön (sajnos tapasztalat).
19. Szuszy (válaszként erre: 17. - Sunshine24)
2011. febr. 19. 23:57
....vagy nincs kellő mennyiségű tejsav termelő baktérium a hüvelyben... és még rengeteg oka lehet. Legfőképpen a fiú a hordozó, aztán szépen megajándékoz vele sajna.
2011. febr. 19. 23:57
Kb 3hónaponta járok. Mert nekem volt egy nagyon rossz eredményem, ami csodálatos módon eltünt. És így megelőzöm a bajt, de így is mondják, hogy miért megyek ilyen hamar, mert csak fél évente kellene menjek, vagy évente. Legutoljára november körül voltam. És éppen a hét közepén készülök.
17. sunshine24 (válaszként erre: 12. - Brigitta2121)
2011. febr. 19. 23:54
Megfelelően kifertőtlenítetted az alsóidat, törölközőidet egy-egy kezelés után? Ha volt párod, ő kezelve volt? Erős az immunrendszered? Mert ha nem, akkor elég egy megfázás is, vagy egy stresszes időszak és visszajön magától, nem kell semmilyen külső tényező.
16. Szuszy (válaszként erre: 14. - Brigitta2121)
2011. febr. 19. 23:53

Az biztos hogy nőgyógyászra van szükséged, hiába is mondana bárki gyógyszer neveket, azok amikre Neked szükséged van, tuti hogy receptkötelesek.

Én biztos hogy mennék mint egy kisangyal.... pont azért, mert okozhatja más, mélyebb probléma is ezeket a tüneteket. Mikor voltál dokinál?

15. sunshine24 (válaszként erre: 13. - Szuszy)
2011. febr. 19. 23:53
Színtelen, vízszerű, kissé fehéres. Nem tudom jobban megfogalmazni.
14. Brigitta2121 (válaszként erre: 11. - Szuszy)
2011. febr. 19. 23:50
Ismertek ilyen gyógyszert? Mert, amit reklámoznak canesten, ez biztos, hogy semmire sem jó:( És nem tudtok róla, hogy valami háttér betegségnek a tünete nem lehetséges?
13. Szuszy (válaszként erre: 8. - Sunshine24)
2011. febr. 19. 23:50
színtelen? na ilyet még nem is hallottam...
2011. febr. 19. 23:49
Igen,rengeteget olvastam utána, mert így a legbiztosabb, s ezt én is sjetem. eddig magánorvosoknál voltam, és egyre ment, pedig nem is volt olcsó. De miért tér vissza? Ezt nem értem...
11. Szuszy (válaszként erre: 9. - Brigitta2121)
2011. febr. 19. 23:49
Nem, ha olyan amilyet leírtál, szinte tuti hogy gomba. Van orvos, aki erre tud helyes gyógyszert felírni hidd el.
10. sunshine24 (válaszként erre: 9. - Brigitta2121)
2011. febr. 19. 23:47
Ez nem normális. Menj el mielőbb orvoshoz, nagy valószínűséggel candida okozza a panaszaidat. Nem ártana egy diéta sem a kezelést követően, és igyál grapefruit cseppeket.
2011. febr. 19. 23:44
Akkor lehetséges, hogy ez tényleg normális?? Én már nem tudom, de ami aggaszt, hogy kellemetlen szaga van néha, meg néha viszket is, de ez nagyon ritka! Meg időnként túró szerű az állaga. De tényleg voltam annyi orvosnál, és semmi új........
8. sunshine24 (válaszként erre: 5. - Brigitta2121)
2011. febr. 19. 23:43
Minimális mennyiségű színtelen, szagtalan folyás természetes. A ciklus során is változik mind a mennyisége mind az állaga. De ha véres, ha sok, az nem természetes. Fordulj egy olyan magánorvoshoz, aki nem húsdarabként, futószalagon kezel, és nem odázza el a problémát egy kúp felírásával.
2011. febr. 19. 23:42
hát nézzétek meg mi a gondotok a nőiességetek megélésével, mert lehet hogy pszichés dolog...
2011. febr. 19. 23:39

Nekem is folyásom volt / van, de nekem sem tudtak vele mit kezdeni.

Azt mondták, hogy ez így normális. Hát nekem legyen mondva....

Csomó kúpot, meg krémet felírtak, de nem mondanám, hogy bármelyikkel nagy hatást értem volna el.

2011. febr. 19. 23:28
Igen, nekem is változó, és mostanában nem ritka, hogy véres is, ez mit jelenthet?
2011. febr. 19. 23:26

Nekem is szokott lenni,van mikor fehér,van mikor barnásabb,doki nem talált semmit,de már mindenféle cuccot írt rá,de egyik sem használt!Úgyhogy azt mondta,hogy term. dolog nálam.

Lehet nálad is....

2011. febr. 19. 23:20
Sajnos, a mensesem sem a normális, mert ha stresszes vagyok,akkor akár fél évet is kihagy, de azt mondta az orvos, hogy ez nem baj, h kimaradozik, hiszen a családban előfordul...
2011. febr. 19. 23:18

sajnos a túlzott tisztaság is okozhat gondokat

(Jó! tudom ez most furán hangzik)

Nem nézted meg hogy a menses ciklusodhoz mennyire van köze?

mert lehet hormonális is...

2011. febr. 19. 23:16

Sziasztok! Nem tudom igazából mi a természetes, de nekem mindig ismétlődő hüvelyi folyásom van, kellemetlen tünetekkel. Milliószor voltam orvosnál, nem létesítek szexuális kapcsolatot, higiéniára odafigyelek. Nem tudom ez mitől lehet, esetleg valami tapasztalata valakinek? Fontos lenne? Vagy valami más betegség állhat mögötte?

Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook