Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Farsangi báránykás jelmezhez szeretnénk pompom-ot . Tudnátok segíteni hol lehet kapni pompomokat? fórum

Farsangi báránykás jelmezhez szeretnénk pompom-ot . Tudnátok segíteni hol lehet kapni pompomokat? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 21. 23:55

Köszönöm szépen az ötleteket!!! :-)

Továbbítottam az osztályfőnöknek.


:-)


Titi


(Talán az lenne a jó, ha mindegyik ötletet felhasználnánk :-) úgysincs 2 egyforma bárány!)

2011. febr. 19. 21:55

egyszerűen fonalból tekerj fel egy kartonra jó sokat, utána egy helyen kösd össze és vágd el a másik felén a kezeddel gömbölyítsd meg kicsit:)

vagy a ruhára kis gubancokat varrj fel...

6. 6e8fb4c822 (válaszként erre: 5. - 7f1efd4c7b)
2011. febr. 19. 21:55
Húúú, na ez nagyon jól hangzik:)
2011. febr. 19. 21:54
Nekem az egyik ismerős ajándékszalagokat bodoritott be és azokat rakta a ruhára.szép fehéret..
4. gne2 (válaszként erre: 1. - Titii)
2011. febr. 19. 21:50
Esetleg a próbáld meg a kozmetikai vattapamacsokat, vagy a vattából tépsz darabokat, kicsit a tenyered között összetömöríted. Aztán kétoldalú ragasztóval felragasztod a ruhára. Szerintem úgy nem megy szét, megtartja magát.
2011. febr. 19. 21:48
Vagy csináljátok a bari huhát frotírból (törölköző anyag)
2011. febr. 19. 21:47

Csináljatok:)

Fehér fonalból. Kicsit macera:)

2011. febr. 19. 21:45

Szervusztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.

Kislányom osztálya a farsangon báránykáknak szeretne öltözni. Találtunk is egy nagyon aranyos házilag is elkészíthető jelmezt...de megakadtunk a gyapjú elkészítésénél. Próbáltunk pompom-t vásárolni a Kreatív boltban, de az általunk ismertekben nem találtunk. A vatta nem hiszem, hogy jó, mert a mozgástól szétmegy. Nagyon szeretnénk "bödört" szőrű barikat!!

NEM TUDNÁTOK SEGÍTENI HOL KAPHATNÁNK POMPONOKAT (minél többet és nagyobbakat), ezeket szeretnénk felragasztani a pólóra. Próbálok feltenni fotó linket.

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A SEGÍTSÉGET!!!!

Titi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook