Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mutasd magad fórum

Mutasd magad (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mutasd magad

1 2 3
2007. nov. 17. 18:41

" a gyengeség valójában gyávaság.

A gyáva embert pedig fölemészti az állandó megfelelni vágyás.

Így hogyan valósíthatod meg önmagad?"

/ Csermus doktor aranyszabálya:10. /

62. lányom (válaszként erre: 60. - Donyta)
2007. nov. 12. 22:13

A szavaid olyan gyönyörűen csengenek, hogy aki ezt nem becsüli, vagy nem próbálja megvalósítani,ill. elfogadni, az a világ egyik ( vagy sok ) legszegényebb emberelehet, ill. lehet egy gazdag ember is ha hozzád akar hasonlítani.

Tudomásom szerint a génjeinkben, nem hordozzuk teljes jellemünket, tehát mi magunk is lehetünk életünk kovácsa. Te lehetsz, a főkovács!A jót, a szépet, soha nem szégyen tanulni mástól, vagy bővíteni lelkünket. Én köszönöm a soraidat. Üdvözlettel!

2007. nov. 12. 20:48

" Életed hajóját ringatja a hullámzó tenger

Átöleli azt a gyanakvás veszélye..."

60. Donyta
2007. nov. 12. 13:25
Én csak annak örülök, hogy amióta élek, még önmagam tudtam maradni. Igaz sokszor nem vált a java,ra. de legalább tiszta maradt a szívem és a lelkem! Ha adtam, azt szívből tettem. Ha adtak, elfogadtam. Ha rászorúltak a vígaszomra, a lelkemből szólt a segítségem, mert átéreztem a gondját a másiknak. Mikor nekem volt erre szükségem, viszont is kaptam! Ettől maradtam az aki vagyok, mert még vannak jó emberek. Ha nincs is semmid, akkor is sokat adhatsz! A szereteted, a barátságod, segítséget, megértést, és őszinte szavakat. Ha mindezt tudod adni, már sokat is kaptál vissza! A másik ember bizalmát, ami a legszebb ajándék....
59. lányom (válaszként erre: 51. - Tépőzár)
2007. nov. 11. 22:52

Szia! Próbálj békében élni, nem fog fájni! pl, nekem nagyon jó a többi HOXA-ssal akkor is beszélgetni, ha nem eggyezik a véleményünk! Az nem baj? Csak a hangnem, az legyen emberhez méltó!

SZIA:) :) :)

58. Hoxa
2007. nov. 10. 20:40
Miért érzem azt, hogy ezt élvezed? Természetesen te vagy a fehér bárány, a mindenki felett álló áldozat, akit mindenki támad. Kicsit szállj magadba, hogy vajon miért kerülsz ilyen szituációkba! Mondhatod megint, hogy azért mert te nem engedsz az elveidből, erős Egyéniség vagy, míg mások nem azok... De ez nem igaz. Ezt csak te szeretnéd így hinni. Nem tudom mit kompenzálsz. Amúgy meg, ha nem tetszik, ellovagolhatsz a magas lovadon, engem hidegen hagy.
57. tépőzár (válaszként erre: 56. - Hoxa)
2007. nov. 10. 20:16

.. és mindíg kell egy bűnbak, ugye?

Én nem igazán értelek Hoxa. a topik " elmérgesedését" miért az én nyakamba varrod? Don, épp az előző beírásában még az előző, és törölt topikra hivatkozik még most is ... Ide az helyes? Bélyeggel ellátni? És még ebben te is partnerré válsz.



Szerintem ha valaki meg meri mutatni magát , az igazi arcát és nem arcokat-álarcokat , ami esetleg hopp, nem " illik" bele másikéba, az úgy jár, mint én, amint a példa is mutatja;-- vannak itt olyan tagok, akiknek nagyon jól esik, ha a másiknak megmondhatják, hogy milyen legyen, ahelyett, ami.mert szerintük az ő véleményük a helyes, és az ilyen " figyelmeztetéssel" még lovat is adsz alájuk. Gondolkodj el, miért nem írt más is ebbe a topikba? Mert látták, a saját maguk valós képét inkább nem mutatni jobb itt. A magamutogatás meg mire jó? Lehet azzal magasba menni, ha van támaszték.



és még valami:Neked Hoxa: Képzeld el, vajon miért nem kaptam trágár priviket / csupán eme két embertől: Donyta és lányom/.....?


A példámból tanulva:

Előítélet vagy balítélet?

Hát, soha ne mutasa meg magad!

56. Hoxa
2007. nov. 10. 16:10
Jó lenne, ha lezárnátok ezt a csúnya vitát! Tépőzár, szeretném, ha több topikot már nem változtatnál hadszintérré!
2007. nov. 10. 11:37
Úr isten.!mi történik itt??azt hittem ilyen nem szokott lenni egy fórumban.vagy mégis?
54. Donyta (válaszként erre: 50. - Tépőzár)
2007. nov. 10. 06:37

Akkor jól hányd el magad, de előbb nézz a tükörbe! Pont te lennél az aki ilyeneket ír? Pont az aki olyan fórumtémát tesz fel, hogy megismertem a szemilyéséged? Senki nem várja el a másiktól, hogy olyan legyen mint ő, de azt sem, hogy folyamatosan valakit sértegessen és próbáljon alázni! Felnőtt nő vagy, akkor miért nem viselkedsz is úgy! Nem ismerünk, mert nem akarod, hogy megismerjük a jó oldalad, csak a rosszabbikat, de próbálunk kedvesek maradni ameddig ez belefér! Ha nem, hát neked kellene lépned, és nem gonoszkodva, sztem!

Hiszem, hogy van benned jó is, mutasd már meg végre a nem csípős feled, és tudj egészségesen kedvességgel szólni az embertársaidhoz! Tudod, mi is annak születtünk....

53. 0c97fbb607 (válaszként erre: 52. - Tépőzár)
2007. nov. 9. 13:22
Akkor Istenem,küldj záport ,zivatart!...ez a csendes eső ,kevés lesz.
52. tépőzár (válaszként erre: 49. - 0c97fbb607)
2007. nov. 9. 12:43
Most esik odakinn és az majd elmossa ezt a bánatot:(
51. tépőzár (válaszként erre: 47. - Lányom)
2007. nov. 9. 12:42
Jól teszed.
50. tépőzár (válaszként erre: 48. - Donyta)
2007. nov. 9. 12:35

Imádom, hogy így ismertek és szerettek, de már hányingerem van a sok okoskodó, szerintetek helyes viselkedés értelmezésétől. Nőjjetek fel.


Nem tudjátok elviselni ha valaki nem a ti képetekre van gyúrva? Szomorú.


D és L legyetek egymásé:))

2007. nov. 9. 10:56

Tépőzár.

Ezt ,most,csak,neked. :)



Nincsen olyan ember,

Ki ne érezné egyszer,

Hogy sírni kell. - Sírni kell.

Könnyítene rajta

Könnye, hogyha hullna,

Mégsem mer. - Mégsem mer.

Úgy nevet ő, mint aki csupa derű,

Észre sem venni azt, hogy oly keserű.



Nincsen olyan ember,

Ki ne érezné egyszer,

Hogy sírni kell. - Sírni kell.

Mégis rejti könnyét,

Azt hiszi, ha gyöngébb, félni kell. - Félni kell.

Miért hiszed el, hogy jobb a közöny,

Miért hazudnál? Sosem szégyen a könny.


R. Sírj, hogyha kell, akárki előtt,

Ne félj, ne bújj sehova el!

Sírni kell, ha nincs már erőd,

Így majd hazug nem leszel.


Nincsen olyan ember,

Ki ne érezné egyszer,

Hogy sírni kell. - Sírni kell.

Menj, csak menj az úton,

S hagyd, hogy könnyed hulljon,

Sírni kell. - Sírni kell.

Fújja a szél arcod, mossa eső,

Bánatod elmossa majd az idő.


Bánatod elmossa majd az idő

48. Donyta
2007. nov. 9. 06:46
Nagyon jó lenne ha aki hangoztatja a szeretetet az mutatna i belőle valamennyit. Aki meg csak bántani tud másokat és marni ahogy lehet minden topicon, az nem vall szeretetre! Valamiért nagyon gyülöli az embereket, de mi oka lehet erre? Én nem elemezném ki ha lehet, kihagyom. Nem az én feladatom, de vegye már észre magát, és a saját oldalán olvassa végig azokat ahsz-kat amit eddig tett! Ott talán rájöhetne arra, hogy mindenhol csak szít és szapul. Nem szeretnék senkit sem megbántani, de nézzünk már kicsit magunkba és vegyük elő a jobbik énünket! Gondolj bele abba, ha Téged bántanának mindenhol, mennyire törne le az a nagy szarvacskád, hogy bántanak folyamatosan???? Szép napot mindenkinek, és mégjobbat másnak! Hidd el ha kedves leszel, maradsz még az aki, csak jobban fogod érezni tőle magad!!!!
47. lányom (válaszként erre: 46. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 9. 01:56
Sajna! Undorító ugye? Én is annak találom , ezért is hagyom abba!
2007. nov. 9. 01:28
Ti aztan cse'pelitek egymast rendesen. :S
45. lányom (válaszként erre: 44. - Tépőzár)
2007. nov. 9. 01:09

Neked fogalmad sincs mennyire háttérben vagy nálam, és hogy mennyire sokat foglalkozok emberekkel.Olyan kemény dió ritka eset mint te.Feladom így nem lehet feltörni.

Magának mindenki szabjon szerintem is dolgokban határokat, de másokat el lehet attól még fogadni ha ők ezt nem fogadják el? Neked ez látom nem megy!

A lényeg elmaradt!!!!

MUTATSD MEG MAGAD, ha már másokat a te meglátásod szerint bemutatol!

Ez nem megy? Ja, biztos nem lenne könnyű?

Másokat sokkal könnyebb az elképzelésed alapján aláértékelni, és ráadásul azt hiszed középpontban vagy! ÁÁÁÁÁÁÁ! Ne örülj, csak a provokációiddal éred el, de azt tapasztalom nem csak tőlem!

Én tutira békén hagylak,élj a magad sötétedő világában, és aki ebben neked segít, az ha hiszed , ha nem , csak árt neked!!! Te nem kemény vagy, hanem keserű, ezért nem is tudod elfogadni azt a szót se, hogy "önzetlen szeretet" !!!

44. tépőzár (válaszként erre: 43. - Lányom)
2007. nov. 8. 21:30
Először is, ha idézel, akkor : többarcúság, amit mondtam; bizonyos szövegkörnyezetban...de azt már megint nem neked!... Szerintem baj van itt veled, mert azt képzeled, hogy én csak veled foglalkozom. Minő önzőség!.Kimagyarázol, bemagyarázol, átmagyarázol mondatokat,! Ettől már eleve Bátor vagy? . Habár mégis: lehet, hogy neked rám van szükséged? Szerintem, ha a lelked és a tudatod tele van szeretettel és jószándékkal, akkor arról nem beszélni kell és bizonygatni. A tettek beszélnek.Nem rajtam és velem kellene töltened az idődet. Egyébként mindenki szab saját magának is törvényeket. Ha te még nem, akkor szívesen adok tanácsot:DD
43. lányom (válaszként erre: 38. - Tépőzár)
2007. nov. 8. 02:27

Én bátran megmutataom, hibátlan nem vagyok mindenkivel nem érthetek egyet, sőt velem sem mindenki, de a lelkem szeretettel van tele, a tudatom segítőszándékkal. Persze mikor hogy sikerül, hisz én csak "ember" vagyok.Remélem!!!Rajta , igazán mutatsd meg milyen " kőszikla " vagy , ahogy hívod magad, és ne csak privát levélben . Te elutasítod , sőt kétarcúságnak nevezed az én szeretet igényemet, és adni vágyásomat, azt hogy képes voltam bocsánatot kérni tőled mert azt hittem félre ismertelek. Még ezt sem voltál képes feltétel nélkül, sőt sehogy nem fogadtad el. Te saját

magadnak szabtál törvényeket,ahonnan kiírtottad az éezékenység szikráját is, és igazodjon hozzá más is mert ha nem , hát akkor kikiáltod hazugnak, " kétarcúnak" .Rajta szikla mutasd, képes vagy e emberibb is lenni, nem csak kemény mint a kő!

2007. nov. 6. 19:11
.. és, hogy milyen csészéből, milyen kávét iszol..
41. Donyta (válaszként erre: 40. - 0c97fbb607)
2007. nov. 6. 07:54
Van aki fél ezt megmutatni.
40. 0c97fbb607 (válaszként erre: 39. - Donyta)
2007. nov. 6. 07:45
Mindenkinek van lelke,csak sokan félnek megkeresni.
39. Donyta
2007. nov. 6. 05:54
Már akinek van egyáltalán lelke... Vagy csak acsarkodni tud mindenhol, és mindenkivel!
2007. nov. 3. 17:57
Lányom, lányom, pedig most jól megmutattad magad!
2007. nov. 2. 21:17

Bár tudod mit, inkább másokra lennék kíváncsi, enegem már egy másik fórumon eléggé megaláztál a szavaiddal, hogy ismét ezen átmenjek! Minek?

Bocsi! Inkább mások mutatsák meg magukat, mi maradjunk háttérben!Te tudod miért írom, még mások nem biztos, hogy megértik ezeket a sorokat, hisz ők nem tudnak a te és köztem folyt privát levelekről aminek kőkeménységgel( ahogy magad nevezed) te voltál kezdeményezője. Részemről VÉGE!

36. lányom (válaszként erre: 23. - Tépőzár)
2007. nov. 2. 21:11

Ezt pont te írod bárkinek, vagy akár nekem is????? :) :)

Én megmutattam magam , te már máshol sem fogadtál el, te megmutattad magad szitén velem együtt sokatszor és én sem fogadtam el.

Egyikünknek sem egyezik a véleménye ez nem bűn,!

Az eszmefuttatásaimmal lehet hogy jól elvagyok, de akkor sok bennünk a haonlóság:) Mutasd meg magad: én kirató, de gyengébb! Te ?

35. tépőzár (válaszként erre: 34. - 0c97fbb607)
2007. nov. 2. 19:04
..szóba állok vele feltétel nélkül, majd "a " körülmények miatt elhagyom...
34. 0c97fbb607 (válaszként erre: 33. - Tépőzár)
2007. nov. 2. 13:07

Ha jól belegondolsz,én is ezt mondtam neked folyton.

Soha nem ismerhetsz meg senkit,csak akkor ha szóba állsz vele,feltétel nélkül:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook