Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bárki fóruma, aki hazavár valakit... fórum

Bárki fóruma, aki hazavár valakit... (beszélgetős fórum)

9. Cilumiluci (válaszként erre: 8. - 68b1114f6e)
2011. márc. 23. 13:25
Mosti!:DD
2011. márc. 23. 13:03
E.T., Lassie, hol vagytoooook?:D
2011. márc. 23. 13:01
Hazavárom a külföldön dolgozó unokámat, mert sírok utána... Tudom, hogy itt van még kettő, de Ő is kell!
2011. márc. 23. 12:54
sziasztok,szép napot nektek.
2011. márc. 20. 10:31

Boldog névnapot! Ha még jársz erre!

Remélem minden ok veletek!

Pusz

2011. febr. 19. 22:25
igen van.ha jár,azon felül is,kapható+még a kedvezmény is.így már elég sok lejöhet a bünt.ből.
2011. febr. 19. 20:57
Sziasztok olyat kérdeznék hogy él-e az a törvény hogy ÖSSZBÜNTETÉS!!!mert hallottam olyat, h március1 töl érvénybe lép!!!Tehát hogy két ügyet összevonnak és akkor több kedvezmény jár!!!Aki tudja kérem irja meg!!!Elöre is köszi!
2011. febr. 19. 15:11

A Szerelem.Te vagy nekem minden ami e szót jelenti.

Az igazi szerelem csak 1 van az ember életében.Vagy elobb találja meg,vagy utóbb vagy pedig soha.Sokan keresik,de reménytelenül.Van aki megtalálja és nem tud mit kezdeni ekkora érzelembombával.Én megtaláltam.Igaz,hogy egy kontinens választ el jelen pillanatban.De megtaláltam.Vagy o engem?Nem tudom,csak azt,h amióta létezik és nem lehetek vele,nem ízlik az étel,nem alszom nyugodtan.Teljesen felforgatja az életem ez az érzés és tudom csak amikor mellette leszek akkor nyugszom meg.S még szerelmesebb leszek belé mert ott érzem majd a csókját,simogatását,szíve dobbanását.Szeretlek tiszta szívembol életem.Orokké míg élek.

2011. febr. 19. 14:19

Akármiről írhattok,akár érzelemről,

akár 1jó receptről,

a jó napokról,a rosszakról..

Gyerekekről,sexről,szerelemről,kialakult barátságról,betegségről,boldogságról.

Lelki dolgokról,magáról az életről!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook