Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bulgáriai nyaralás fórum

Bulgáriai nyaralás (beszélgetős fórum)

11. CsillagTM (válaszként erre: 10. - C07ca029ec)
2011. febr. 21. 23:40
a Sunny Gardent nézted?
2011. febr. 21. 10:15
Nagyon köszönöm a pozitív és negatív hozzászólásokat is.Még azért kérlek benneteket,hogy akinek van konkrét ajánlata szállást illetően segítsen.Köszönöm.
2011. febr. 20. 18:12

Mondjuk én akitől csak lehetett érdeklődtem, és eddig senki nem panaszkodott. Sőt.....

Úgyhogy én már nagyon várom :-)

2011. febr. 20. 14:05

Mi Ravdába(Napospart)voltunk. Nekem tetszett, ahhoz képest, hogy Balkán, szerintem jó. Persze jártam már szebb és jobb helyen is, de rosszabb helyen is.

Az apartmanház jó volt, tiszta, a tetőn volt a medence...nekem bejött.

2011. febr. 19. 22:41
Ha már Bulgária, akkor inkább aranyhomok, az színvonalasabb, a suttyók elkerülik. Minél délebbre mész, annál lepusztultabb, koszosabb, stb...
2011. febr. 19. 13:26

Ja azt nem is írtam,h 1 nappal hamarabb otthagytuk az egészet, hiába ki volt fizetve.

Annyi pozitívum volt az egészbe,h utána mentünk tovább Isztambulba, ami csodálatos volt, örök élmény.

2011. febr. 19. 13:23

Mi tavaly előtt voltunk. Nekem nagyon nem tetszett. Nagyon megbántuk,h egy fillért is költöttünk rá. A HOtel Balkánban szálltunk meg, azzal nem is volt baj, de sztem drága volt. Főleg mivel minden szobában volt tv, csak a miénkben nem. Hiána szoltunk többször is nem hoztak fel. Végülis ez nem lett volna baj,ha nem szakad az eső, de így nem tudtunk mit csinálni. Reggelit kaptunk, de nem volt vmi jó, és minden reggel ugyanaz volt.

A kajával vigyázzatok. A fő utcán ettünk egy étteremben,aminek az lett a vége,h kijött belőlem minden és utána rá se tudtam a kajára nézni napokig. A tengerpart bizonyos részeken nagyon koszos és hínáros.

Bocsi,h ezeket leírtam, de gondoltam azért indítottad ezt a fórumot,h jó és rossz véleményt is olvas.

2011. febr. 19. 13:21
Sziasztok! Mi idén fogunk összeházasodni a párommal, és mi is Bulgáriába indulunk nászútra! Már le is foglaltuk, mi is a Napospartra megyünk, a Holtel Burgasba!
2011. febr. 19. 13:10
2*-osba ne menjetek! Azok le vannak pusztulva, kicsi a fürdő, szűk a szoba, koszos, és suttyó, zajos népség száll meg benne. Iszogattak hajnalokig, tivornyáztak, nem lehetett tőlük aludni. 3*-ossal össze sem lehetett hasonlítani, ott mindennel meg voltunk elégedve.
2011. febr. 19. 12:59
mi ott voltunk, ajánlom a Sunny Garden Apartmanházat (Robinson Tours), eszméletlen jó, és olcsó! mi asszem 35e-ért voltunk (bosszal) szept közepén.
2011. febr. 19. 12:24
Szeretnék javaslatokat,tapasztalatokat bulgáriai nyaralásról,Napospartról.Oda szeretnénk menni nyaralni 4 gyermekkel és segítséget szeretnék,ha lenne valakinek már tapasztalata esetleg közvetlen ajánlása szállodáról,hotelről,apartmanról.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook