Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jahn Ferenc kórház tapasztalatok fórum

Jahn Ferenc kórház tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2013. febr. 21. 16:49
Lányom mindkét gyermekét ott szülte, semmi próbléma nem volt. engem is műtöttek többször is voltam a betegük az orvosok rendesen elláttak a nővérek is, de azt is tapasztaltam, hogy némelyik betegtárs olyan módon viselkedik, mintha csak Ő lenne az osztályon és nehezményezi, ha nem körülötte forog a világ. Mindennek két oldala van és ott is emberek dolgoznak, nem ideális körülményekkel, amiről megint csak nem ők tehetnek.
2011. ápr. 1. 21:29
Sajnos ehhez a kórházhoz három kerület tartozik és én sem szeretem, sőt mikor bent voltam kivizsgáláson mindössze egy hétig nekem ebből tökéletesen elég volt. Elnézést mióta a tévében mutatták, hogy a halottakat egymásra rakták egyenesen félek, de sajnos nem csak ezekkel van baj,hanem több ilyen egészségügyi intézménnyel. Jobb elkerülni, bármelyiket is féltjük az életünket és ezt senkisem hiszi el. Én inkább meghalok, mintsem oda kelljen menni. Üdv.Ágnes
2011. febr. 23. 07:24
Voltam a magánrendelőben, és azonnal műteni kellett ambulánsan,aranyérrel.Nem vágott fel,speciális műtét volt,amit a dél -pestiben vágnak.De ott észre sem vették...Azt mondta a doki a dél tepsit messze kerüljük...Neki vannak összekötetései.Nem dolgozik drágán.Lelkiismeretes.Jófej.30 éve ismerjük.Apukám is kezelte.Sokan járnak hozzá.
2011. febr. 19. 20:16

Nincsenek jó tapasztalataim:(

A szüleim feküdtek ott,anyám ráadásul orvos volt,de ....inkább ne is halljam ennek a kórháznak a nevét:O

Messzire elkerülöm:DD

12. Azurit (válaszként erre: 11. - Katus3)
2011. febr. 19. 14:02
Ez nagyon gusztustalan volt tőlük!
11. katus3
2011. febr. 19. 13:52
Mivel én is oda tartozom,oda mentem,mikor 30 hetes terhesen görcsöltem. Kaptam egy letolást,hogy ez a szülés beindult,miért nem mentem hamarább, és hogy szülhetek ott,de a gyereket nem tudják ellátni. Mentőt nem tudtak biztosítani,így aláírattak velünk egy papírt,hogy saját akaratból saját felelősségre megyünk át a mi kocsinkkal másik kórházba. Mindezt kézzel körmölték le,mert sem az orvos,sem a nővér nem tudta kinyomtatni a számítógépen!
2011. febr. 19. 07:25

SZép napot!

Sajnos én körzetileg is oda tartozom:(

Ott szültem 3 éve a fiamat. Maga a szülés normálisan zajlott, leszámítva, hogy vajúdás alatt nagyon fájt a fejem, de a nővér azt mondta: sajnos, nincs, nm tud adni fájdalom csillapítót.

Szülés után, Mert nem abban a kórteremben feküdtem, ahol a frissen szültek szoktak (hely hiány miatt, más kórterembe tettek) -az már messze volt a vizsgálótól, stb-

Így semmiféle ellátást nem kaptam,(akik már szültek, tudják, mire gondolok), de felsorolom: gátmosás, vérvétel, hőmérőzés, vérnyomás mérés, ilyenek.

Így eshetett meg, hogy hazamenésem után "derült ki", hogy a szülés komplikációjaként kaptam egy mélyvénás trombózist!!!!!!!!!!!!

Így a pár napos gyerekkel irány vissza a kórház, és bent kellett még feküdnöm, az újszülött gyerekemmel 10napot, az ő hanyagságuk miatt!!

Nekik köszönhetően, elapadt a tejem az idegességtől...

Mindezt megelőzhették volna egy sima vérvétellel!!

Ennek már több, mint 3 éve, azóta is gyógyszert KELL szednem, életem végéig:((

2011. febr. 19. 01:14
A pszichiátrián tőlem úgy vettek vért, hogy előtte nem szóltak.Én meg ettem előtte- közölték nem baj. Olyat is halottam ,hogy v-ki nem tudott adni székletet, és mástól könyörögték ki.Majd szólt a nővér ,hogy ne mondja meg senkinek.A pszichológus azt mondta minek már az öregekkel foglalkozni.
2011. febr. 19. 00:58
Én biztos forrásból(érintett személy által) úgy halottam,hogy a gégészet,talán a neurológia meg valamennyire a nőgyógyászat mükődik.A többi nem. A visszajelzések alapján meg halálgyár. Én voltam itt vastagbéltükrözésen is a kínok-kínját éltem át, mert máshol altatnak itt nem.
7. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 6. - 043245383a)
2011. febr. 19. 00:39
Azért olyan kórházzal még nem találkoztam, ahol nem halnak meg emberek.
2011. febr. 19. 00:32

Dél pesti kórház.


Dél tepsinek nevezi a köznyelv.

Vajon miért......??

5. bnedora (válaszként erre: 4. - Ea3f2c20e6)
2011. febr. 19. 00:01
Szia! Sajnos, a pszichiátria nem egy szanatórium:-((( Az öcsém rákosan volt odahelyezve, mit ne mondjak, öklendezve jöttem ki a kórteremből, mert olyan bűz volt.
2011. febr. 18. 23:58
Én sajnos a pszichiátriára visszatérő beteg vagyok.3 alkalommal feküdtem benn. Az 1. alkalommal a 4. emeleten. Ott FÓBIÁM VOLT az unszimpatikus oszt. vezető főorvostól. Így kértem legközelebb máshova helyezzenek el. Így legközelebb a földszinten helyeztek el. Ott folyamatos zaklatásnak voltam kitéve. A betegtársaktól,uis. rosszul válogattak össze bennünket.Nem beszélve elfekvő volt az osztály,és folyamatosan zaklattak a kunyerálok.3. alkalommal a 3. emeleten helyeztek el. Ott az egyik szobatársam behugyozva,2 oldali tüdőgyulladással, a másik nimfomániásan.Semmit nem tudtam tőlük aludni,mert nem hagytak.Ráadásul rosszul lettem felém sem néztek.Ja, és mindenért engem hibáztattak, megfenyegettek.Olyat is hallottam, miért nem basztad jól fejbe..Így úgy döntöttem hazamegyek azonnali hatállyal. És magánorvost fogadtam.
2011. febr. 18. 23:46
Több alkalommal voltam a betegük és hamarosan ismét leszek. Nem volt gondom, nem rosszabb mint más kóház, sajnos túlterheltek az orvosok és a nővérek, de mindig csak jó tapasztalatom volt.
2011. febr. 18. 23:34

Nekem itt vették ki a manduláim és semmi gond nem volt.

Nővérkék aranyosak :)

2011. febr. 18. 23:33
Kíváncsi vagyok tapasztalatokra, jó-és rosszra egyaránt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook