Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minimum hány napos terhes kell legyek ahhoz, hogy a terhességi teszt kimutassa? fórum

Minimum hány napos terhes kell legyek ahhoz, hogy a terhességi teszt kimutassa? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
31. Szamó
2007. okt. 31. 07:55

Sziasztok!


Ma van a ciklusom 37.napja, teszt negatív. Eddig mindig megjött 28-29 napra. Nem értem.....

2007. okt. 31. 07:54
Sziasztok! Az en dokim azt mondta, hagyjam a fenebe a teszteket, semmit se ernek, csak azoknak jo, akik a penzt kapjak ertuk.
2007. okt. 30. 18:13

Sziasztok!

Nálam egy hónapos terhességet nem mutatot ki a teszt.Gondolom ez nem gyakori de ilyen is van.

28. gyopár (válaszként erre: 25. - Puli1)
2007. szept. 26. 17:21

Ez nem a ki mit mondtól függ. Ez van ráírva a tesztek használati utasítására. De amit te írsz ( a tíz nap) is teljesen megfelel ennek.


Egyébként gratulálok neked a babához.

27. Mocori
2007. szept. 19. 13:06
Pár napra csináltam meg, hogy késett a mensim.
26. Alexa77 (válaszként erre: 24. - Puli1)
2007. szept. 19. 06:51
Gratulalok neked, remelem, en is hasonlo jo hireket mondhatok hamarosan! Vigyazz magadra es a babadra!
25. puli1 (válaszként erre: 15. - Gyopár)
2007. szept. 19. 03:54
Ne foglalkozz vele ki mit mond!!Ok is annyit ertenek hozza altalaban mint te vagy en!!A teszt a beagyazdas utan mar hamar kimutatja a babat,mert a hormon termeleset mutatja ki ami eleg hamar elkezdodik.Ha meglatogatsz mas internetes oldalakat is akkor mindent megtudhatsz ezekrol a dolgokrol!!Nekem 10 nap utan kimutatta a teszt a pozitivat.En tobb mint1 evet vatam ,aztan mikor egyaltala nem gondoltam ra,akkor lett pozitiv!Jon majd az a bebi,ha kell!!
24. puli1 (válaszként erre: 13. - Alexa77)
2007. szept. 19. 03:45
Sziasztok!En az utolso menstruaciom utan 10 nappal csinaltam tesztet es kijott a asdik csik is de halvanyan.Aztan masnap csinaltam megegyet a reggeli vizeletembol,es a csik mar teljesen kijott.Ha minden igaza akkor most vagyok 4 hetesugy hogy ha ne jon meg ezek utan,amit nagyon remelek>akkor megyek 1 het mulva a dokihoz.Mi mar egy eve probalkoztunken csinalam mar kb 30 darab teszet.Ezt az utolsot ar ugy csinaltam.hogy nem is erdekelt.De amikor meglattam a 2 csikot akkor rendesen sokkot kaptam!!
23. Alexa77 (válaszként erre: 22. - 5adca97d5a)
2007. szept. 17. 22:32
Annyira azert nem vagyok nyugodt. Jo lenne tisztan latni. Ugyanis en nagyon szeretnek mar egy babucit. Bar ne szoljak semmit, eddig vedekeztunk, csak veletlenul sikerulhetett. Ha nem, akkor majd most sikerul, ugyanis eltekintunk minden ovatossagtol.:-)))
22. 5adca97d5a (válaszként erre: 2. - Alexa77)
2007. szept. 17. 22:24

Nekem a 3 hetes terhességem kimutatta.

A teszt azt írja, hogy 11 napos terhességet már kimutat!? Nyugi!

2007. szept. 17. 21:47
nekem kimutatta a 3 heteset is
20. Alexa77 (válaszként erre: 19. - Gyopár)
2007. szept. 17. 11:26
Szia! Nem igazan tudom pontosan megmondani, hanyadik napon csinaltam, ugyanis a ciklusom meglehetosen ossze-vissza szokot lenni. Varok egy kicsit es a hetvegen ujra csinalok egyet. Neked pedig szivbol gratulalok!
19. gyopár (válaszként erre: 17. - Alexa77)
2007. szept. 17. 10:29

Azt hiszem, a gyógyszertárban mindegyikre azt mondják.


Most nálunk is aktuális volt a dolog, többfajta tesztet is csináltam (nagyon akartam azt a két csíkot), és nekem már a 25. naptól pozitívat jelzett - de nekem szokott rövid ciklusom lenni.


Te hányadik napon csináltad? Esetleg, ha nem jön meg, pár nap múlva lehet ismételni, esetleg másik fajta teszttel.


Én úgy olvastam, hogy az álnegatív esetek száma több (tehát, hogy csak később mutatja ki a teszt), mint a pozitívé. De erre nem tudok mit mondani.

2007. szept. 17. 09:27
7 hetetsen csináltam tesztet az még nem de a 8 hetesnél már kimutatta a terhességet
17. Alexa77 (válaszként erre: 15. - Gyopár)
2007. szept. 17. 08:07
A Medi Lab nevut. Azt mondtak a gyogyszertarban, hogy elegge megbizhato. Hat nem tudom.
16. Alexa77 (válaszként erre: 14. - Mongi)
2007. szept. 17. 08:06
Ettol tartok en is. Bar hozza kell tennem, hogy kesik! Igaz, ez nalam gyakran elofordul. Eloszor nagyon letort a masodik teszt eredmenye, pedig nem terveztuk meg a babat, csak veletlenul sikerult volna. Mindenesetre azota ugy vagyunk vele a parommal, ha jonni akar, hat jojjon, abbahagytuk a vedekezest. :-)) Szoval ha most nem is sikerult meg, remelem, hamarosan igen!:-)))
15. gyopár (válaszként erre: 13. - Alexa77)
2007. szept. 15. 22:55
Milyen fajta tesztet vettél? Én eddig kétfajta érzékenységűvel találkoztam, 10-es és 25-ös. A 10-esre azt írták, hogy már a várható menstruáció előtt 3-4 nappal kimutatja (tehát a fogantatástól számítva 11-12. napon), míg a másik csak az elmaradt menstruációt követő első naptól ad biztos eredményt (fogantatástól a 15. napon).
14. mongi (válaszként erre: 13. - Alexa77)
2007. szept. 15. 22:29
Nem akarlak elszomorítani,de álpozitív eredmények viszonylag gyakran előfordulnak a teszteknél.
2007. szept. 15. 07:58
Na most mi van akkor, ha 4 nappal ezelott volt egy halvany masodik csikom, tegnapelott meg semmi? Melyik teszt tevedett? En ugyanis borzasztoan orulnek egy hatarozottan ketcsikos eredmenynek.
12. 19d3364658 (válaszként erre: 7. - Pavelancsika)
2007. szept. 14. 17:29
Köszi, azért valamennyire sikerült megnyugtatnod. Majd a naplómban megírom a további fejleményeket. Pusszantó
2007. szept. 14. 12:16
én is voltm már igy.nem egyszer senem kétszer csináltam már tesztet.arra is az volt ráírva,hogy 3 napos beágyazódás után a nap ármelyik szakában,de én nem bízom bennünk.volt hogy megcsináltam,azt mutatta hogy babát várok aztán rá egy párnapra megjött a menstruáciom.de mondjuk én nem is esek teherbe..
10. mutya
2007. szept. 14. 12:14
Mellesleg ha időben bevetted a tablettákat, akkor nem lesz gond! Ilyenkor nem szabad stresszelni, mert a végén amiatt fog késni, és mégjobban bepánikolsz!
2007. szept. 14. 12:09
A 3 naposak is a beágyazódás utánra vonatkoznak.
2007. szept. 14. 12:09
2 hetet tanácsos várni a fogamzás pillanatától, mert a beágyazódás eltart jópár napig!
2007. szept. 14. 11:13
Oké elolvastam a naplód. Tudom mit érzel most. Én sajnos többször is voltam ebben a helyzetben, de annyi külömbséggel, hogy én felelőtlen voltam és nem is védekeztünk. Volt amikor 5 postinort vettem be 1 hónap alatt! Persze kaptuk nem doki írta fel. Volt utána olyan káosz a mensimben, hogy alig tudtam kibogozni évek alatt. Akkoriban még nem voltak ezek a bolti tesztek és a suliból is kirugtak volna, ha kiderül ezért mindent titokban kellett csinálni "jófej" felnőttek segítségével. Na, de a lényeg az, hogy a postinor nekem mindig segített!!!!!! Tudom most hiába írom, de próbálj megnyugodni. Leghamarabb doki tudja vizeletből kimutatni a terhességet.
2007. szept. 14. 11:03

Kedves Tigirl17!


Olvastam a naplód, hogy ez miért is ilyen fontos kérdés most nektek.... :-)

Igaz én életemben csak azt az egy terhességi tesztet csináltam, ami KisCsengénk érkezését tette teljesen bizonyossá számunkra. Nekünk csakis a pozitív eredmény jelentett örömöt. :-))

Ahogy emlékszem arra a dobozra az volt írva, hogy akkor mutat 97%-osan megbízható eredményt, ha akkor csinálja az ember lánya, amikor menstruálnia kell(ene), reggeli vizeletből.

A legmegbízatóbb persze a doki. 10-15 napnyi "késés" után menj el a nőgyógyászodhoz, csinálni/csináltatni fog egy ultrahangos vizsgálatot. Nnnnna annak az eredményében lehetsz teljesen biztos.

Hiszen tudod, hogy pár napos "késés" még nem feltétlenül jelent Pontocskát.


A legjobbakat!

Mágika

2007. szept. 14. 10:54
Azok amik jelenleg forgalomban vannak azok már annyira speciálisak, hogy a napbármely időszakában kimutatják ha a terhesség már 3 napos.
2007. szept. 14. 10:54
Én január 18.-án menstruáltam utoljára és február 14.-én pozitív volt a teszt. Lehet, hogy hamarabb is mutatta volna, de nem próbáltam. Azért így írtam, mert nem tudom pontosan melyik nap fogant meg a baba?
2007. szept. 14. 10:52
Úgy tudom van már 3 napos is ami kimutatja.
2007. szept. 14. 10:52
Hat ezt en is szeretnem tudni!Allitolag a beagyazodast koveto 3 nap mulva kimutatja, csak azt nem tudom, az mikor van. Pedig jo lenne, mert azt olvastam, hogy akkor kellene a legjobban vigyazni a babara, amikor meg a legtobb no nem is tudja, hogy terhes. Hat igy nehez...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook