Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minimum hány napos terhes kell legyek ahhoz, hogy a terhességi teszt kimutassa? fórum

Minimum hány napos terhes kell legyek ahhoz, hogy a terhességi teszt kimutassa? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2018. nov. 19. 14:23
Sziasztok szerintetek 5 napos terheséget meg lehet érezni olyan furán érzem magam émelygek szédelgetek ,igaz akarunk babát és 5 napja vették le a spiralt azelőtt 2 évig volt fent és tegnap 3 pöty vérzésem volt áh szertintem ez nem létezik hogy ilyen hamar meg érezem hogy ha terhes is lennék.
90. tothy
2016. jún. 14. 16:33
Sziasztok! Nekem pontosan a peteérés után 10 nappal alig látható pozitív tesztem volt, ami naponta erősödött. Előbb ritka esetben mutat ki terhességet. Én biztosan tudom mikor van a peteérésem, mert iszonyúan szokott fájni ilyenkor a pocim és így tényleg pontos az infóm. :)
2016. ápr. 15. 16:02
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek lehetséges, h terhességi teszt kimutat 3 napos terhességet? Illetve az orvos azt mondta vizsgálat után, hogy beágyazódást lát állítólag. Mert én utánaolvastam sok helyen, és mindenhol azt írják, hogy a beágyazódás minimum 7 nap, és a teszt is csak ez után jelzi a terhességet. Köszönöm
2015. márc. 4. 16:15

spontán terhességemkor mensi előtti nap lett pozi egy 10es teszt.

lombikkor 25ös teszt transzfer után 9 nappal napi 4 lityi viz mellett du-i pisiből volt pozi.

3.nál nem volt pisiteszt csak vér, az meg a 24.ciklusnapon 279volt.

2015. márc. 3. 16:51
Nekem a ciklus 25. napján (kb. a 10-11.-en volt ovum) mutatott pozit a teszt, vérvétel pedig 164 hcg-t mutatott.
86. 6b006fc769 (válaszként erre: 84. - Lifebabu)
2015. jan. 19. 07:17
Szerintem lassacskán tesztelhetsz.
85. f8db0709b8 (válaszként erre: 84. - Lifebabu)
2015. jan. 19. 07:05
3 babánál azért már illene tudni...
2015. jan. 19. 06:43
Sziasztok! Nekem mindig 28 napos a cikluson. Szeretnénk egy harmadik babát de egy éve semmi. Most kellett volna megjönnek 7.én de semmi.csak 4.én és 6.àn voltunk együtt.tehát a menszes előtt 1-3 nappal.eddig minden tesztet negatív bár egy pár napja feszül a fàj a mellem. Ha terhes vagyok mikor mutatja ki a teszt? A lányomat a menszes utáni 4. Héten mutatta ki. Ő is menszes előtt fogant(nekem akkor van peteêrèsem).
2014. okt. 12. 13:28
Világos és köszönöm:)
82. zebracsikó (válaszként erre: 80. - Burkuska)
2014. okt. 12. 13:10

tehát, hogy a sorrenddel tisztában legyél:

1. peteérés

2. megtermékenyülés (találkozik a petesejt és hímivarsejt)

3. vándorlás (7-10 napig)

4. beágyazódás


5. nem várt napján tesztelj, de a legjobb, ha vársz még pár napot utána, tényleg nem jön-e meg, s csak utána tesztelsz

Ne ess abba a hibába, amibe sokan itt a Hoxán, hogy minden egyes hónapban már peteéréstől tesztelgetik magukat és stresszelnek, meg se várják, elmarad-e a menzeszük.

81. zebracsikó (válaszként erre: 80. - Burkuska)
2014. okt. 12. 13:07

a menzesz első napjától számított kb. 14. napon van a peteérés, ha ez a pete 24 órán belül megtermékenyül, akkor 7-10 nap múlva kezd el beágyazódni. A beágyazódással kezd el termelődni a Hcg hormon, amit kimutatnak a terhességi tesztek. A tesztet nem érdemes korábban megcsinálni, mint a nem várt menzesz első napja.

A spermiumok élnek akár 3(-4) napig is, így peteérés előtti és közvetlen peteérés utáni aktussal a legvalószínűbb a teherbeesés, a petesejt ugyanis csak 24 órát él.


Sok sikert!

2014. okt. 12. 09:15
Sziasztok! Hülye kérdés lesz,előre szólók,de nagyon izgatott vagyok (spilázom magam...)így megkérdezem...szóval:most okt.6-án lett vége a menstruáciomnak és tegnap este (11)-én voltunk együtt. A kérdésem az,hogy(ugye 2-3 nap a beágyazódás)ez pont peteéréskor fog beágyazodni,vagy peteérés még pár nap,azaz pont"lecsuszik" a peteéérésról a cucc?:) Egyszerübben: menstruáció utolsó napjától számítva hányadik napon érdemes belehúzni,(beleszámítva a beágyazódási időszakot),hogy esélyesebbek legyünk? KÖszönöm,egy kezdő babatervező:)
2014. jún. 27. 22:20
Jah azt nem is mondtam hogy szokatlanul sokat csuklok böfögök, tüsszögök (pedig se allergiás se beteg nem vagyok)nem biztos hogy ezért van,máskor is volt de nem ilyen. Sűrűn :D
78. bogyó1991 (válaszként erre: 77. - Alexa900121)
2014. jún. 27. 22:16
Sok sikert!!majd én is írok ha csináltam tesztet :)
77. Alexa900121 (válaszként erre: 76. - Bogyó1991)
2014. jún. 27. 22:05
Én is izgulok!10 éve vagyunk egyutt a parommal mar csak ez hianyozna a boldogsaghoz😭
76. bogyó1991 (válaszként erre: 74. - Alexa900121)
2014. jún. 27. 21:56

75. bogyó1991 2014-06-27 21:55

Csak az a baj hogy azt a pozitívat csak én látom.:D a párom pl nem látta.:/ de szent meggyőződésem hogy van ott csík :D majd jövő héten megcsinálom a drágább tesztet.vagy veszek tíz olcsóbbat és mind megcsinálom.:D Csak az a fura hogy a bimbóm soha életemben nem fájt.ja,és múlt héten éjszakás voltam és 2 nap is volt hogy forróság öntötte el a fejem, megszedultem és majd össze estem.na ilyen se volt soha. !kívánok neked pozitív tesztet ;)majd írd meg hogy mi lett neked.úgy izgulok.:)

2014. jún. 27. 21:55
Csak az a baj hogy azt a pozitívat csak én látom.:D a párom pl nem látta.:/ de szent meggyőződésem hogy van ott csík :D majd jövő héten megcsinálom a drágább tesztet.vagy veszek tíz olcsóbbat és mind megcsinálom.:D Csak az a fura hogy a bimbóm soha életemben nem fájt.ja,és múlt héten éjszakás voltam és 2 nap is volt hogy forróság öntötte el a fejem, megszedultem és majd össze estem.na ilyen se volt soha. !kívánok neked pozitív tesztet ;)majd írd meg hogy mi lett neked.úgy izgulok.:)
74. Alexa900121 (válaszként erre: 73. - Bogyó1991)
2014. jún. 27. 21:06
A halvány pozitiv is pozitiv.azert halvany mert meg keves a hormon.de pozitiv.remelem nekem is osszejon delutan olyan hirtelem jott ram egy eros hanyinger hogy le vert a viz is.remelem babam van.
2014. jún. 27. 20:14

Igazából annyira fáj a bimbóm hogy tusolni is alig tudok.de a mellem maga nem fáj csak kicsit nagyobb.bizonyos ételek sem kellenek és folyton (már bocs hogy így mondom) de pukiszagot érzek :D és úgy érzem

terhes vagyok.:)de majd kiderul

Drukkolok neked is Alexa :)

2014. jún. 27. 19:58
Hát ma,teszteltem, és nekem úgy tűnt. Hogy az 2 csík.a párom szerint nem vagyok normális mert az 1. De esküszöm ha olyan szögből nézem akkor az bizony 2 :)))hát nem tudom pontosan h mikor kéne megjonne mert a gyógyszer óta még nem volt meg. De elvileg jövő kedden.lehetséges az hogy olyan halvány a teszt h alig látni?? :))
71. Alexa900121 (válaszként erre: 70. - Bogyó1991)
2014. jún. 27. 13:10
Szia.hát nagy mákod van ha gyogyszer utan ilyen hamar sikerul a baba.a sotetebb mellbimbo,szakok elégge terhességre utal.lehet h az vagy.nem biztos hogy kimutatja a teszt attol fúgg mikor figant meg.ha meg korai a terhesseg lehet h annyira keves a hormon hogy nem mutatja ki.en varnek még a tesztel.nem tudom neked hany napja kesik.nekem ez lenne a harmadik napom de meg mindig nem vagyok beteg es a tesztem is negativ.pedig sosem kesett.a baratnomnek 10hetesen mutatta csak a teszt h babas!de hajra.....
2014. jún. 27. 11:39

Sziasztok.30 an hagytam abba a tabit orvosi utasitasra.rendre megjott a bajom.majd 11én voltunk együtt a párommal megszakításosan

Szerinte egy kicsi belém is ment.azóta rá egy hétre gumiszerű barna folyasom volt amit aztán pár napig görcsök kisertek. Mintha megjonne de nem jött a nem várt :) pár napja nagyon fájnak a mellbimbóim.és sötétebbek is.a többféle szag is szörnyen zavar.ma teszteltem egy negativat.de valahogy úgy érzem hogy fals.szerintetek??? Korai volt???

2014. jún. 25. 22:59
Megpróbálthatod 2 nap múlva. A hcg 2 naponként megkétszerezi magát, ha valóban babát vársz, akkor valószínüleg akkora már elég magas lesz a hcg szinted ahhoz, hogy kimutassa a teszt. Bár a hcg szint alakulása egyéfüggő is és az sem mindegy, hogy mikor volt a beágyazódás.
2014. jún. 25. 20:41
Hello.szerda van es nem jott meg,de a teszt sajna negativ.lehet h annyira korai higy nem mutatja ki a teszt?
67. VendrinerPiroska (válaszként erre: 66. - Alexa900121)
2014. jún. 23. 20:47
Lehet, de nem biztos, mert függ a teszt érzékenységtől is. Inkább várj szerdáig.
2014. jún. 23. 10:20
Sziasztok.nekem szerdan kellene megjonnie.a tuneteket produkalom de nem merek tesztet csinalni.kimutatja mar ha terhes vagyok?nem szeretnek csalodni.koszi
65. VendrinerPiroska (válaszként erre: 64. - Csorem)
2013. jún. 29. 20:10

Ha a laborban negatívank találtak, akkor sajnos valószínűleg az is. A cilus elmaradása után 4-5 nappal már pozitív szokott lenni a teszt. Szerintem várj még néhány napot és akkor 100%, hogy a házi terhességi teszt kimutatja, ha van ott valami.

Lehet, hogy valami megindult, de nem folytatódott és ezért volt halványan pozi a teszt.

64. csorem
2013. jún. 27. 18:46
Sziasztok. Nekem van két tesztem amin halvány a második csík és hogy biztos legyek a dologba csináltattam vér és vizelet vételt a laborba de az negatív lett. Most vagyok aztán összezavarodva. Talán korán mentem a laborba mert a menszim csak 4-5 napja késik. Szeretnénk babát de most nagyon nem tudom mi van. Párom mondta mennyek nőgyógyászhoz. Nem korai az még!???
63. misz
2009. máj. 5. 20:35
Sziasztok nekem mind a 4 terhességemet a mensi 1. napjától számítva a 32. napon mutatta ki legelőször a teszt. Minden jót mindenkinek! :)
62. Niki1 (válaszként erre: 61. - D9d8721118)
2009. ápr. 17. 09:46
Szia! Csináld meg egy hét múlva újra, elméletileg 10 napos terhességtől mutat ki valamit, de nem biztos, hogy ha terhes vagy akkor a ciklus közepén estél teherbe. Nekem a mensi kimaradásától két hétre mutatta ki.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook