Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Legyek őszinte a barátnőmmel vagy ne? Sztori kommentben.. fórum

Mit tegyek? Legyek őszinte a barátnőmmel vagy ne? Sztori kommentben.. (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 22. 18:17
TISZTESÉGES HAZUKSÁG NEM HAZUKSÁG.DE SZIVEKET SZÉTÖRNI.VAGY MEGTÖRDELNI NEM JO.LÉGY SZERINTEM FINOMAN DE ÖSZINTE.KÉSÖB NAGYOB LESZ A FÁJDALOM.
2011. febr. 19. 07:39
Nem tudom tenyleg mi legyen:\Tegnap mielott meg a baratnom is hozzajuk ert volna,a jo madar meg az "idegennel"Beszelgetett,es kepeket kuldozgetett magarol...Majd kozli a baratommal,hogy nem tud valasztani a 2 lany kozul:\\\ Szerencset baratnom megerkezik sminkben,csini ruhaban=(Es o meg ilyen vele?!(Ekezet nincs,mert telorol voltam)
50. Nini86
2011. febr. 18. 17:15
hmmm akkor marad az ha megtudod hol taliznak akkor arra mentek...
2011. febr. 18. 17:11
Befagyott a tudomány..Le lettek törölve az "idegentől"a levelek..Nah most már zsákutcaˇˇ
48. Nini86
2011. febr. 18. 16:32
Így van ahogy mondod :) ennyi:)
2011. febr. 18. 16:31
Persze,hogy megvan csak néha jó meg is bizonyosodni róla és akkor elmaradnak a féltékenységi hisztik^^
46. Lhara (válaszként erre: 45. - Nini86)
2011. febr. 18. 16:30
Hát... azért kényes kérdés ez.
45. Nini86
2011. febr. 18. 16:28

És...néha nem árt hidd el...de nem csinálod meg ...jótett céljából füllentesz...és ha meg is csinálod akkor mi van???semmi...

Ok itt jön az a szöveg hogy hol a bizalom...sokat hallottam már aztán...meg különben is attól még megvan az ... :)

2011. febr. 18. 16:20
Egyébként az baj,ha én ezt valóban megcsinálom néha a barátommal?!:$:$(ellenőrzés)
2011. febr. 18. 16:17
Lehet ma beszélek vele,úgyis megy használatra a barátomékhoz,jó madárékhoz..
42. Nini86 (válaszként erre: 40. - Spongyabob92)
2011. febr. 18. 16:14
Nem kell tudni ám a párodnak sem mindenről...a bnőd biztos nem fogja elmondani a párodnak hogy mint mondtál ...hogy megnézed a cuccait...ezáltal nincs bukta...Te ezzel nem csináltál semmit csak beszélgettél a bnőddel,és elmondtad neki hogy Te szoktad csinálna...az hogy ő is vérszemet kap és megnézi nem te kényszerítetted :D
41. Lhara (válaszként erre: 35. - Spongyabob92)
2011. febr. 18. 16:10
Ha megnyerte, hadd vigye! De a pasik ilyenkor lepődnek nagyot... amikor az a nő a jövő héten meg őrájuk un rá és dobja, mint a rongyot, mert már nincs varázsa a vadászatnak, ha szabad a préda. A pasi meg két szék közt a pad alatt...
2011. febr. 18. 16:10

Nini86 nekem is ez volt az ötletem..Hogy elmondom neki,hogy én is megnézem időnként a biztonság kedvéért hiszen pasik mik várhatunk tőlük^^ Mivel hétvégente közös gépet használnak nem mindig szokott kijelentkezni..Csak ezzel az a baj,ha erre rájön a barátom biztos balhé lesz...

Csak az a vicces,hogy nem is olyan rég ő is ilyen fajta srác volt..Látszik,hogy tesok=(=(

39. Lhara (válaszként erre: 34. - Spongyabob92)
2011. febr. 18. 16:07
Az én "öregem" is ilyen módon szavazta meg magának a határtalan szabadságot... Aztán amikor én is kivettem a szabadságomat, már nem annyira tetszett neki. Hogy milyen aljasak ezek?
38. Nini86
2011. febr. 18. 16:07

Az sem rossz miért tudja a jelszavát?Mond azt neki hogy te bízol a párodba de mégis csak pasiból van és néha utána szoktál nézni a telefonjának vagy a leveleinek...soha nem árt a biztonság...

és akkor lehet hogy ő is ezek után megnézi...

2011. febr. 18. 16:01
És ha utalok rá neki,hogy nézze meg véletlenül a leveleit az egyik közösségi oldalon?!
36. Nini86
2011. febr. 18. 16:00
Hát mond meg bnődnek lepje meg a pasiját és állítson be hozzá váratlanul...vaaaagy tudd meg hol találkozik a csajjal és mond meg bnődnek menjetek arra sétálni vagy hogy lepje meg a barátját és véletlenül tudod hogy itt és itt lesz...és menjetek el...mondván jól fog esni a barátjának...aztán akkor bukta...elvileg.
2011. febr. 18. 15:57

Meg mondom őszintén megnéztem ezt az "idegent"magamnak az egyik közösségi oldalon és hát nem a legbizalom gerjesztőbb képek néznek rám vissza..Tipikusan az a lány aki olyan fiúkra tapad akinek van barátnője..És ha ő beférkőzik valóban ide,azt hiszem kezdem félteni a barátomat is..

Viszont erre van egy olyan dolog ha,eltudja venni hát annyit ért..

2011. febr. 18. 15:54
A barátnőm hétköznap heti 3x dolgozik..De amikor nem dolgozik akkor sem taliznak,mert a jó madár úgy intézi úgy mondja a dolgokat,hogy véletlenül se tudjanak találkozni..Közben meg csak szabad teret csinál magának nem mást..
33. Nini86
2011. febr. 18. 15:48
Kérdezd meg a bnődet miért csak hétvégén találkoznak...és ha neki jobb lenne hétköznap is mond neki beszéljen a bakjával...hátha akkor lesz valami..
32. Lhara (válaszként erre: 31. - Spongyabob92)
2011. febr. 18. 15:41
A barátod bátyja ez a jómadár, ha jól emlékszem, amit írtál... Nem tud a tesójára hatni esetleg ő? Vagy csak tanakodik magában és veled az esetről, mert ő is tanácstalan és nem mer szóni semmit?
31. Spongyabob92 (válaszként erre: 30. - Lhara)
2011. febr. 18. 15:37
Nem tudom elképzelni,hogy lehetnek ilyen emberek.. hogy lehet,hogy valakit ennyire átverünk,kihasználunk..Mert ő tényleg nem csinál mást a barátnőmmel mint a mellékelt dolog mutatja..És úgy érzem ebben a dologban tehetetlen vagyok,mert nincs jogom belefolyni,de az biztos,hogy ez a dolog nekem is rossz...
30. Lhara (válaszként erre: 29. - Spongyabob92)
2011. febr. 18. 15:33
Természetes, amit érzel. Még bennem is felforr a düh... a tehetetlenség miatt. Olyan ocsmány emberi tettek vannak, hogy azt néha elképzelni se tudjuk, míg meg nem tapasztaljuk.
2011. febr. 18. 15:27
Történetnek ebben a pillanatban folytatása van..:/ A barátom most mesélte el nekem,mert végre a bátyja öszintén beszélt vele.. Többször találkozott már ezzel a lánnyal,és már meg is csalta a barátnőmet..Múltkor mindenkinek azt "hazudta",hogy kocsmázni volt..mint kiderült nem ott volt hanem ezzel az "idegennel" És elvileg a Tesa napok óta nem tud aludni,mert bűntudata van,de nem tudja eldönteni legyen..Csak eközben az a legnagyobb fájdalom a számomra,hogy közben minden egyes hétvégén oda hívatja magához a barátnőmet és egész hétvégén "használja" Esküszönöm,hogy nem szolok bele de annyira fáj már nekem...=(
28. 1eb84e4bad (válaszként erre: 26. - Spongyabob92)
2011. febr. 18. 15:21
Pl ha tudod, hogy hol fűzi az új nt, menjetek el spontán oda bulizni a bnőddel. Vagy ha tudod, hogy volt valahol, mondd el neki, hogy láttad itt meg ott, egyedül..
27. Lhara (válaszként erre: 25. - Nini86)
2011. febr. 18. 15:19
Bizony, ezzel is csínnyán kell bánni, az már biztos.
2011. febr. 18. 15:18
Lebuktatni hogyan?!
25. Nini86
2011. febr. 18. 15:17
Háááát csak ne tudjon róla!Ebben a cipöbe én is voltam csak az én volt pasimat kellet lebuktatni :D
24. Lhara (válaszként erre: 23. - 1eb84e4bad)
2011. febr. 18. 15:17
Ez jó ötletnek tűnik.
2011. febr. 18. 15:15
ne szólj. Viszont lebuktatni segíthetnél neki.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook