Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánlanátok debreceni bölcsit, és válaszolnátok egy kérdésemre az új szabályokkal kapcsolatban? fórum

Ajánlanátok debreceni bölcsit, és válaszolnátok egy kérdésemre az új szabályokkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


10. Peppelínó (válaszként erre: 9. - Vikianya)
2011. febr. 18. 20:10
Nagyon szívesen. Remélem tudtam segíteni.
2011. febr. 18. 14:02

Nagyon szépen köszönem :)


Szép napot

8. Peppelínó (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2011. febr. 18. 13:57
Nézd meg a debreceni önkormányzat honlapját, ott milyen infók vannak a bölcsikről. Én is ott találtam rá a jelentkezési határidőkre.
7. Peppelínó (válaszként erre: 4. - Vikianya)
2011. febr. 18. 13:54
Én úgy tettem, hogy elmentem a közeli bölcsibe, hogy felvételre előjegyeztessem a gyerkőcöt. Nem kellett több helyet megjelölni. Annyit mondtak, hogy 38. a várólistán, ezért nagy szerencse kell, hogy márciustól felvegyék, de a szeptemberre jelentkezők elé veszi majd. Telefonáltak, hogy mégis felvennék márciustól, mert van hely.
2011. febr. 18. 13:50
Óvodába nálunk május 2-6 között van a jelentkezés. Azt se tudom, hogy decembertől az ovi átveszi-e a fiam, mert akkor tölti a 3. évet.
5. Peppelínó (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2011. febr. 18. 13:47

Mi mondjuk Pesten lakunk. Tavaly decemberben vetettem a 26 hós fiamat várólistára a közeli bölcsiben.

Felvételi és előjegyzési idők a kerület bölcsődéiben (nálunk):

Évközi felvételhez előjegyzés:

Minden hónap harmadik szerda 8-15 óra között

Szeptemberi felvételhez előjegyzés:

A tárgyév március, április, május hónap harmadik hetében minden nap 8-15 óra között.

4. Vikianya (válaszként erre: 2. - Peppelínó)
2011. febr. 18. 13:41
Az ovinál most egy jelentekzési lapot kell kitölteni, ahol 3 helyet kell megjelölni. Ugyan ez van a bölcsinél is?
2011. febr. 18. 13:40
Mikor van a jelentkezési határidő? Ezt is megváltoztatták, mint az ovis jelentkezést?
2. Peppelínó (válaszként erre: 1. - Vikianya)
2011. febr. 18. 13:40
Milyen új szabályokra gondolsz?
2011. febr. 18. 13:39
Debreceni bölcsit keresnék, illetve bölcsis kérdésem lenne az új szabályokkal kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook