Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor a legjobb barátnőd férje szerelmet vall, mit tennél? fórum

Amikor a legjobb barátnőd férje szerelmet vall, mit tennél? (beszélgetős fórum)

28. a371baa376 (válaszként erre: 27. - A371baa376)
2013. jún. 26. 01:56
Csak azért írtam le ezt a sztorit, hogy lásd a másik fél oldalát is.
2013. jún. 26. 01:54

Szerintem ez azon múlik, hogy mennyire vagytok szoros barátságban. Ha igazán mély a kapcsolatotok, akkor nagyon fontos a bizalom és ez biztos, hogy megrendülne ha nem mondod el neki és később fény derül rá. Persze minden ember különböző.

Nekem volt egy párkapcsolatom, ahol a srác félrelépett és persze mindenki tudott róla csak én nem. Később, mikor szakítottunk, panaszkodtam róla az egyik barátnőmnek és persze előjött az a téma is, hogy szerintem nem volt hűséges. Ekkor mondta el, hogy ja ő tud róla már régen, hogy görbe utakon jár, csak ugye nem akarta beleártani magát a kapcsolatomba. Szóval ami ekkor bennem lejátszódott, hát nem az volt, hogy nem akart fájdalmat okozni, hanem hogy magát nem akarta kellemetlen szituációba hozni. Nem haragudtam meg rá, de utána már nem gondoltam őt olyan közeli barátnőnek.

26. o.andi
2013. jún. 26. 01:01
furcsa egy eset lenne az biztos!!!
25. bared
2011. febr. 18. 16:10
ebebn az esetben nekem is...
24. Pahet a vadász (válaszként erre: 23. - Bared)
2011. febr. 18. 14:55

no igen :D csak a lényeget nem mondta eddig :D

így máshogy van annak a leányzónak a fekvése....

minden esetre nekem az egyenes út a legrövidebb...

23. bared
2011. febr. 18. 14:49

hát, így már más a leányzó fekvése... akkor mondd el neki, és majd eldönti, a kihűlt házassága végére pontot tesz-e...

ez van, ha az elején nem pontos az információ:-)

2011. febr. 18. 14:36

A férfit keményen elutasítani és kész!Akkor nem fog tovább próbálkozni.

A barátnődnek meg ne szólj,még ezen is idegelni magatokat egymást teljesen felesleges...és még az is lehet hogy utána más szemmel nézne rád a barátnőd,főleg ha érez még a férje irányába.Sokszor bölcsebb maradsz ha hallgatsz.

21. Afrodité85 (válaszként erre: 17. - Zsiráff)
2011. febr. 18. 14:24
Attól a lényeg benne van.Bocsi
20. Afrodité85 (válaszként erre: 11. - Tütter)
2011. febr. 18. 14:22
Hát nem tudom engem abszolút nem zavarna mert már semmit nem érzek a férjem iránt és azt is tudom hogy elküldené a francba.Köszi én is remélem hogy minden ok lesz.
19. Afrodité85 (válaszként erre: 10. - Clugie)
2011. febr. 18. 14:19
A pasinak mondtam hogy semmi esély arra hogy valaha is legyen valami közöttünk.Úgy vélem megértette mert nem jelentkezik azóta csak engem zavar a dolog .A lelkiismeretem nem hagy nyugodni egy hét múlva elköltözöm így nem is fogunk találkozni olyan gyakran a pasival.Nem merem elmondani a barátnőmnek mert tudom fájna neki nem a férje végett mert már nem szereti hanem azért mert velem akart volna rajta bosszút állni azért mert már nem szereti és mert megcsalta a férjét!
18. Tütter (válaszként erre: 15. - Bared)
2011. febr. 18. 14:04
Bizony, bizony. könnyen tönkremehet egy házasság egy ilyen hir hallatán. Pláne, ha amúgy sem túl jó. Jobb óvatosnak lenni. Akkor meg biztos, hogy a barátságnak is annyi lenne.
17. Zsiráff (válaszként erre: 1. - Afrodité85)
2011. febr. 18. 14:03
Ha nem is ép, de jó hosszú mondat.
2011. febr. 18. 14:01
En ezeket a kerdeseket altalaban megforditom: kepzeld magad a baratnod helyebe, es gondold vegig, hogy te hogyan reagalnal es melyik szituaciora.
15. bared (válaszként erre: 11. - Tütter)
2011. febr. 18. 14:00
meg a házasságuk, ami lehet, hogy csak épp mélyponton van, de még rendbe jöhet..
2011. febr. 18. 14:00

Szerintem halgass bared-re.

Ne mond el.

Szerinted kinek hinne a barátnőd ha a férje azt mondaná, hogy Te valottál Neki szerelmet?_Kinek akarna hinni?


Én is voltam hasonló szituban és nem mondtam el. a férje nagy nőcsábász volt, azóta el is váltak, de utána sem meséltem erről neki. Van amikor bölcsebb hallgatni.

Pattintsd le a pasit. Ennyit tehetsz.

13. Maruszja (válaszként erre: 10. - Clugie)
2011. febr. 18. 13:59
Én meg azért mondanám meg a barátnőmnek, mert egyszer ha kiderül, akkor úgy tűnne, mintha a férje cinkosa lennék és nem voltam őszinte a barátnőmhöz. És akkor a barátnőm még gondolhatja azt is, hogy "hát ezek megcsaltak" még akkor is, ha nem úgy lenne. Persze azt csinál, amit akar, ez csak egy érzés, hogy én mit tennék!
2011. febr. 18. 13:56
A pasit elküldeni melegebb éghajlatra nagyon határozottan!
2011. febr. 18. 13:54

Szia! A pasinak elmondhatnád, hogy nem akarsz semmit. Én a barátnőnek nem mondanám el, mert nem biztos, hogy kibirja ezt a hirt a barátságotok. Ezt neked kell tudnod, hogy mennyire lehet ilyesmiről beszélni vele, de nem tudna sztem ugyanúgy rád nézni, ugyanúgy beszélni veled... Csak gondolj bele forditott esetben, te mit tennél, hogyan reagálnál rá, ha a férjed beleszeretne? Ő lenne akit megutálnál, még ha nem is akarod...

Drukkolok neked, hogy minden rendbejöjjön!

10. clugie
2011. febr. 18. 13:51

A barátnődnek inkább ne beszélj szerintem, de a pasival mindenképpen és nagyon határozottan tisztázd le, hogy soha semmi közötök nem lesz egymáshoz és erről mégcsak ne is álmodozzon!!!

Ha amúgy tetszik a pasi, idővel biztosan eszedbe jut majd, hogy mi lett volna, ha...., de hidd el, ha ennyire lelkiismeretes vagy mint ahogy írod, ebből előbb utóbb botrány lenne.


Ha elmondod a barátnődnek még szarabb lesz hozzájuk elmenni, ha férje is otthon van és lehet, hogy a bizalma is megrendül.

Én nem hinném, hogy a barátnőd így tesztelne, de ezért is jó lenne a pasival minél hamarabb beszélned valahogy.

9. Fame (válaszként erre: 7. - Maruszja)
2011. febr. 18. 13:51
Szerintem is ez a legkorrektebb megoldás,mert ha igaz barátnő ,akkor megérti,hogy nem akarsz rosszat és ezt bizonyítod neki is azzal ,hogy egyből elmondod neki és nem a férjével játszod le.
2011. febr. 18. 13:46

sms-ben?


nagyon bátor lehet


szerintem felejtsd el ezt a rémálmot

2011. febr. 18. 13:46
Én szerintem menj el nyugodtan a barátnődhöz és mondd el neki, hogy a férje milyen hülye és Te meg ne foglalkozz a hapsival. Ha jó barátnők vagytok, akkor ezt kell tenned. Mindenképpen határozottan utasítsd vissza a hapit.
2011. febr. 18. 13:45

-én nem szólnék egy szót sem, viszont a barátnőmet megkérném, hogy mostanában Ő jöjjön, otthon nyugodtabban tudtok lelkizni...

-ha pedig ne adj isten beüt a balhé náluk, és a férj elmondja, mondd meg, nem vetted komolyan az sms-t... tudtad, hogy nincs rendben köztük minden, és úgy értékelted, ez egy szerencsétlen próbálkozása a férjnek, és te voltál legközelebb... és főleg nem akartál baromsággal fájdalmat okozni neki...



nem a legegyenesebb út, de így tudsz a legjobban kijönni belőle, és a barátságod is megmarad..

2011. febr. 18. 13:43
Mondd el a barátnődnek. Ennyi
2011. febr. 18. 13:42
Szerintem mond meg a pasinak, hogy nem viszonozod az érzéseit, és ez így is fog maradni, mert a barátnődet nem akarod elveszíteni.:)
2011. febr. 18. 13:40
Oszinteseg a baratnod fele, mert ha eltitkolod, es kesobb kitudodik, vagy megtalalja az elkuldott sms-t es te elmaradsz es nem szolsz semmit, szerintem csak rosszabb lesz es meg felre erthetobb.
2011. febr. 18. 13:40

szia!

1.Mi van ha a legjobb barátnőd írta az sms-t puszta féltékenységből a férje nevében?És így tesztel téged,mint a barátnőjét:))))

2.Ha mégis a férj írta,akkor ne vedd figyelembe,ne írj neki sose választ semmilyen sms-re,ha hív ne vedd fel,és a barátnőddel se az ő lakásukba találkozz.

Ezen kívül nincs is más amivel ezzel kapcsolatban foglalkozni kellene.

2011. febr. 18. 13:38
Ép váló félben vagyok a férjemtől tehát elég feszült a szituáció a legjobb barátnőm vigaszt nyújt de sajnos az ő házassága sem mondható tökéletesnek így meg értjük egymást szinte minden nap elmegyek hozzá egy pár nappal ezelőtt váratlanul kaptam egy sms-t a legjobb barátnőm férjétől azt írta hogy szeretne velem kettesben beszélni valamiről ami csak rá és rám tartozik azt hittem hogy segítséget akar kérni hogy helyre hozza a házasságát írtam neki hogy az lehetetlen nem akarom hogy félreértés legyen belőle így megírta sms-ben hogy ő nagyon belém szeretett nem tudja hogy történhetett de nem tudja eltitkolni előlem most szégyenlek hozzájuk elmenni én érzem magam bűnösnek pedig sosem adtam neki okot arra hogy ez történjen a barátnőm nem érti hogy miért nem megyek és kérdezget de nem merem elmondani neki félek hogy elveszíteném s ezt nem akarom nem tudok a férje szemébe nézni s félek hogy neki is elmondja mit tegyek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook