Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelenthet ez az álom? fórum

Mit jelenthet ez az álom? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 20. 12:47
Hátha valaki jártas az álomfejtésben.Álmomban babák jelentek meg akik azt szereték volna, hogy szüljem meg őket, én pedig kézzel -lábbal ellenkeztem( 3 gyerekem van már)vajon mi lehet az üzenete.
20. morgon (válaszként erre: 19. - Annah18)
2011. febr. 19. 15:23

A kígyó millió dolgot jelenthet az

álomban, de ritkán egy másik embert. Hogy adott esetben mit jelent, azt elárulja a "körítés". Ebben az esetben - "...hol félek tőlük, hogy együtt alszunk, hol rám támad!" - pl nagy valószínűséggel szexulis szimbólum, legalábbis, ahol az ágyban jelent meg. Ha mondjuk egy magas fáról tekereg alá felénk, akkor a tudás szimbóluma lehet.... és így tovább.

19. annah18 (válaszként erre: 11. - Ageeca)
2011. febr. 18. 22:48
Én úgy tudom, hogy a kígyó az álomban az álnok embereket / ellenséget testesíti meg.... Ez nálam és anyumnál mindig bejön.....
18. morgon
2011. febr. 18. 15:43
Svaehri álma valóban leválási nehézségről szól: nehéz tudomásul venni,hogy a két anyamell helyett már csak két flakon van, még ha tejszínhabbal is tele. A csalódás - talán az aktuális betegség okozta kiszolgáltatottság-érzés idézte elő - most különösen fájdalmas,jó lenne nem venni tudomást arról, hogy az ANYA már nem azt jelenti, amit valaha (már csak "kereszt-anya", anya a keresztségben. Valahogy így.
17. Ageeca (válaszként erre: 14. - Zsófyc)
2011. febr. 18. 14:54

A bőség tárháza :D


köszi ♥

16. Chrissy28 (válaszként erre: 6. - Svaehri)
2011. febr. 18. 13:13
A felszin es a tudatalatti nem biztos, hogy megegyezik egymassal. Kulon lakni, es erzelmileg kulon valni az edesanyadtol, az ket kulonbozo dolog.
15. Svaehri (válaszként erre: 9. - Pocakmanci)
2011. febr. 18. 13:10

dehogy fogyózok :D amúgy szilvásgombóc volt... :P nyamm :D

de ha fogyókúra közben éhes vagy, akkor vmit nem jól csinálsz :)

14. zsófyc (válaszként erre: 11. - Ageeca)
2011. febr. 18. 13:04

Kígyó

1. Hatalom a természeti erõk felett. Ha betegség jelentkezik, legyõzi. 2. Az ösztönök ereje, fõleg a szexualitás jelentõségének megnövekedése. Fallosz szimbólum (férfi nemi szerv), ezért méretei az önértékeléshez és a vágyak intenzitásához kapcsolódnak. 3. Középkorú és idõsebb embereknél a változás, a sorsforduló jele. Vigyázni kell, nehogy a szexualitás átmeneti megoldását válassza. Jung. Férfi álmában mindig nõt jelent. Általában a tudatos attitûdök és az ösztönök közötti konfliktus. Babiloni álmoskönyv. Ha folyóhoz megy, és ott kígyót lát, fia születik. (Csak asszonyoknak jó elõjel.) Demotikus álmoskönyv. Ha egy nõ álmában kígyóval hál, férje kemény lesz vele és megbetegszik. Talmud. Kígyót lát: jövedelem. Ha a kígyó meg is marja: nagy jövedelem. Ha agyonüti: elveszti jövedelmét. Astrampsychos. Ellenségek okozta kár. Cayce. 1. A bölcsesség. 2. A kísértés. Indiai hagyomány. A mozgó kígyó a kundalinit, a bennünk lakozó energia ébredését szimbolizálja


:D Válassz egyet:)

13. marduk
2011. febr. 18. 12:23
gyerek korodba lehetett valami konfliktus ami most álomként zajlott le benned.Sok olyan álom van ami segít feldolgozni helyzeteket,de csak amikor már arra érett az illető.Sok álomra azért nem emlékszünk mert traumát okozna, nem érett lelki és szellemi téren az ember.
2011. febr. 18. 12:19
Lehet, hogy azt jelenti, hogy édesanyádtól másmilyen hozzáállást vársz, mint amit kapsz...
11. Ageeca
2011. febr. 18. 12:18

Én meg állandóan kígyókkal álmodom! Hol félek tőlük, hogy együtt alszunk, hol rám támad! :(


(nem nézek ilyen filmeket! :) )

10. nMucus
2011. febr. 18. 11:57
Én ha valami nagy hülyeséget álmodok olyan valakivel kapcsolatosan, akivel már ezer éve nem találkoztam, nem beszéltem, akkor általában nem sokkal az álom után felbukkan valamilyen formában az életemben.
9. Pocakmanci (válaszként erre: 6. - Svaehri)
2011. febr. 18. 11:57
azt jelenti, hogy kuuurrrva éhes vagy, biztos fogyózol és tejszínhabra vágysz.
8. Svaehri (válaszként erre: 7. - Zsófyc)
2011. febr. 18. 11:36
nyolc éve nem láttam :P
2011. febr. 18. 11:34
A keresztanyáddal jobb a viszonyod mint anyukáddal? Mert akkor az miatt...
6. Svaehri (válaszként erre: 3. - Chrissy28)
2011. febr. 18. 11:31
hidd el, én örülnék a legjobban, ha végre külön lakhatnék :)
5. Svaehri (válaszként erre: 4. - Zsófyc)
2011. febr. 18. 11:30
igazából én sem hiszek nagyon ezekben, de hátha van vmi jelentése :D az a vicces, hogy semmi sincs, ami megzavarhatott volna, második hete itthon vagyok, sajnos betegen, de ezt leszámítva Hawaii van :)
2011. febr. 18. 11:26

Hát szerintem nem sok jelentése van...:D

Nem láttál mostanában valami ilyesmi filmet, vagy nem vagy lelkileg kicsit zaklatott valami miatt? Én akkor szoktam hülyeségeket álmodni:D

2011. febr. 18. 11:26
Lehetseges hogy a felnotte valast mutatja, felsz edesanyadtol elszakadni.
2011. febr. 18. 11:24

Szóval reggel, ébredés előtt álmodtam, tisztán emlékszem rá:


Anyámmal voltam bevásárolni, aztán valahogy hazakerültünk, ő odaadott két flakon tejszínhabot, amit megköszöntem így, hogy "köszönöm, anya".

Erre ő elkezdte, hogy nem is az igazi anyám, annak a lánya vagyok, akit valójában a keresztanyámnak hiszek. Erre én vitázni kezdtem vele, hogy miért mondta el, miért nem hagyott úgy mindent, ahogy volt.. Aztán felébredtem, de tiszta könny volt a párnám :(

2011. febr. 18. 11:22
Mit jelenthet ez az álom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook