Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kezelik a férfiak a stresszt? fórum

Hogyan kezelik a férfiak a stresszt? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 18. 14:24

Ne pánikolj!

Tudod, hogy nem szereti és mégis ezt teszed?! Nyugodj meg, ha találkoztok kérj bocsánatot. DE NEM KELL RAGOZNI!

16. niky91
2011. febr. 18. 14:08

Egyre idegesebb vagyok.Reggel elkövettem azt a hibát,hogy többször is felhívtam,hogy ugye tényleg nem velünk van a baj.Tisztára bepánikoltam.És egyre távolságtartóbb volt....:(

Azóta nem hívtam,de félek hogy rosszat csináltam,és szakít velem emiatt...:(

Nem szereti ha ilyen vagyok....

Remélem nem rontottam el.

2011. febr. 18. 14:07
Hagyd békén! Szeresd!
14. bared
2011. febr. 18. 10:48
nem,nem távolodott el...csak gondolom a jövőtökön gondolkodik... próbálj vele tervezgetni, elérhető álmokat.. ne érezze, hogy a világ a nyakába szakadt, és minden az Ő vállát nyomja... érezze, hogy ebben a küzdelemben ketten vagytok.. ne féljen kitenni Téged a nehézségeknek...
13. niky91
2011. febr. 18. 10:42

De ugye előbújik majd a barlangjából és újra olyan figyelmes és kedves lesz velem mint eddig?

Nagyon rossz hogy hirtelen így eltávolodott....:(

12. bared
2011. febr. 18. 10:40
elhiszem neked... akkor csak a kitartás marad:(
11. niky91
2011. febr. 18. 10:21

fiatal...20 éves..és én is

De amiken átmentünk,mindkettőnket éretté tettek már.

10. bared
2011. febr. 18. 10:13
mennyi idős?
2011. febr. 18. 10:08

Nem hosszútávú dolog lesz ez,csak átmenetileg,amíg nekem is és neki is lesz stabil anyagi helyzete.Utána összeköltözünk egy külön lakásba.

Ez már fix,csak ugye idő kérdése.

Szülőkkel csak annyi,hogy semmi nem jó,mindenbe belekötnek,mert a bátyjai már külön életet élnek és hogy ő meg semmire sem viszi majd szerintük.Mintha nem is az ő gyerekük lenne.

2011. febr. 18. 09:52

nem biztos. hogy nyugisabb lesz... főleg ha a tesójának családja lesz... felnőtt embereknél egy idő után alacsonyabb ilyen szempontból a tolerancia küszöb... az újdonság után ot tis elég elege lesz abból a párnak, hogy mindig viselkednie kell, egy jóízűt nem tudnak veszekedni, egymáshoz bújni, stb, nehogy a harmadiknak kínos legyen:-((


mi a baj a szülőkkel?

7. niky91 (válaszként erre: 6. - Bared)
2011. febr. 18. 09:48
Mi felajánlottuk neki,de én vidéki vagyok,ő meg Budapesti,és oda is jár dolgozni,így jobb ha a bátyjáékhoz megy az közelebb van neki.Ott jó helye lesz,csak hát a megszokás nagy úr...Ezért is stresszel,mert hogy nem lesz anya főztje,meg az ő kis szobája...viszont sokkal sokkal nyugisabb lesz.Nehezen megy neki a változtatás.
6. bared (válaszként erre: 5. - Niky91)
2011. febr. 18. 09:42
hozzátok sem költözhet?
5. niky91 (válaszként erre: 3. - Bared)
2011. febr. 18. 09:36
Nem sajnos nem tud még önálló életet kezdeni.Nemrég kezdett dolgozni,nincs még meg az anyagi háttér hozzá.Ha ott tartana akkor már együtt laknánk.Az még idő sajnos :(
2011. febr. 18. 09:33
igen, sztem haggy neki időt, és közben érezze, hogy mellette állsz és kitartasz. Semmi hiszti! Kényeztető finom vacsorák, otthoni kellemes légkör, nyugi, ez a legtöbb amit adhatsz és tehesz és ne nyaggasd, ha beszélni akar a gondjairól, úgyis megnyílik neked. Szeresd és ne légy most kicsit sem önző. Szerintem.
2011. febr. 18. 09:32

sajátosan.. ha beleolvasol a naplómba, meglátod, épp ilyen krízisben vagyunk mi is....

muszáj megvárni amíg megnyílik, hacsak nincs okos taktikád, hogyan mondasd el vele.... a nógatás csak ront a helyzeten...

nem tudom mi a baj a szülők, és közötte, de saját lábra nem tud még állni?

2011. febr. 18. 09:31
És biztosítsd a szeretetedről, és, hogy te mellette állsz mindenben, ha bármiben tudsz, szívesen segítesz neki. Biztos jól esik neki, ha durca helyett megértő vagy!
2011. febr. 18. 09:29

Párom az utóbbi pár napban kicsit eltávolodott tőlem.Én meg nagyon kétségbe estem,mert egyből arra gondoltam,hogy a kapcsolatunkkal van valami baj.Rá is kérdeztem.Erre ő azt mondta, hogy Isten ments,nincs velünk semmi probléma,csak sok a gondja.(Munkahelyén is,meg otthon is,nem bírja már a szüleivel,mert mindig bántják lelkileg,így el akar költözni a bátyjáékhoz.)Így most összejött neki minden egyszerre.Ezért érzem azt hogy nem figyel rám most olyan intenzitással.Nehezen viselem ezt a dolgot,de elfogadom.

Leszögezem,nincs nő a dologban,harmonikus és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk.

Ilyenkor tényleg az a legjobb ha békén hagyom kicsit,hagy legyen egyedül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook